Bakirelik neden önemli?

evlenecek olan erkek içinmi ? yoksa kız içinmi ? ya da her ikisi için mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bizim ülkemizde önemli ama neden önemli? çoğu kişi yok beni iki gün sonra almazlar diye bakire kalıyor ama bu çok yanlış bence ben bakire kalmak istediğim için kalıyorum kimse için değil herşeyin bir zamanı vardır ve o zamanında yaşanınca güzeldir özeldir diye düşünüyorum zamansız şeyler yaşayınca zamanı gelince ne yaşanacak bilemiyorum:) kendi ahlak anlayışıma ters buluyorum ve özel olduğumu hissediyorum. burada bir çok erkek bakirelik önemli değil diyor ama evlenirken bakire olmayan biriyle mi evlenecekler meçhul...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeğini bilmem de kızlar için önemli olmalı bence türk vatandaşıysak biz bizim örf ve adetlerimiz varsa bizim toplumumuzda bu önemli bana göre herşeyi geçtim insan eşine kafası yukarda gidebilmeli en edepsiz yanını ona suna bilmeli ... ama olmıyanlarda namussuz die bi kavram yok eşine bası onde gidicek die bişeyde yok önemsemekle alakalı heralde

0|0
    0|0
  • bakirelik önemli falan değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bakirelik kavramı ülkemizde önemli görünsede bir kısım insanlar için hala önemli. Bir olayımı anlatayım 82 yaşında bir ninem var (Allah rahmet eylesin ) bana dediği laf şuydu "Oğlum bu devirde ellenmemişini bulmak zor sen onu geç az ellenmişi ara" yatakta tecrübe ilişki için güzel olur diyenlerdenim. ne yapoacağını bilmezsen nasıl yapacan bu işi ?

0|0
    0|0
  • Bakire olmasını tercih ederim ama değilse sorun etmem, üstüne gitmem, olağan karşılarım. 20 sine 30 una gelmiş bekar bir bayanın bakire olmaması, hiç cinsellikle tanışmamış olmasından daha iyidir anlayışıyla yaklaşırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...