Kızlara kırmızı erkeklere mavi kuşak takılsa iyi olmaz mıydı?

neden bazı bakire kızlar evlendiklerinde gelinliklerinin üzerine kırmızı kurdele takıyolarda bakir erkekler öyle birşey takmıyolar? en azından mavi kuşak iyi olurdu :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mavi kuşak üretimi yıllar önce durduruldu. Talep olmadığı için kapıtlıd fabrikalar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• erkeğe takılsa bile daha önce sevişip sevişmeiğini bilemez kimse, erkek itiraf etmedikten sonra. ben ne bakire olmayan gelinler biliorum beline kırmızı kurdela takılan.

saçma bunlar saçma.

0|0
    0|0
  • Kadının takması iyi , erkeğin takması utanç verici olurdu çünkü...Biliyorum yanlış ama bu kültür de böyle işte.

0|0
    0|0
    • bazı erkekler için utanılcak şeyler bazı bayanların gurur duyduğu şeyler. malesef ülkemizde çoğu insana göre kadının namusu sadece bacak arasında aranırken erkeğin namusu sadece dürüstlüğünde aranıyor.

• öyle diyorsun da

ilginçtir çoğu kadın

tecrübeli erkek istiyor..

sözün özü aslında ne istediğimizi bilmiyoruz

bir anda ağa düşünüyoruz , olan oluyor ve sonra vicdanımızı rahatlatacak bir gerçekce buluyoruz

tam olarak yaptığımız şey bu.

• yozlaşmışsınız ,gelenekten yoksun yoksun nereye gittiğinizi bilmiyorsunuz. Ne zararı var bu durumun size maksat geleneğe muhalefet. gülermisin ağlarmısının misali...

0|0
    0|0
    • geleneği de çıkartan bizleriz atalarımız yani bizde şimdi böyle bir gelenek türetsek torunlarımız bunu sürdürecek. yanlış pencereden bakıyosun

• ben bakirliğe yada bakireliğe saçmalık demedim o konularda zaten haklısın fakat bunu millete göstermeye ne lüzum var çiftlerin bilmesi önemli olan. saçma olan bunu sadece bayanın yapması.

• Zararı olmayan şeyin kıyaslaması gereksiz bence. aten bakınca artık bakire olmayanda takıyorki kırmızı kurdeleyi sanki bakire olmayanlar takmıyormu. o sadece temsilen. ozaman takmayan kıza direk bakış açıları "önceden vermiş" misali olacak.

• olurdu hadi takalım.

0|0
    0|0
  • olabilir. ama bu sorunun cinsellikle ilgisi olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • Erkek adama kuşak falan yakışmaz. :)

0|0
    0|0
  • iyi olurdu gerçekten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlara yapılan bir yanlışlık ki bence bu iğrenç bir şey erkeklere de uygulayıp iki hata yapmamak gerektiğini düşünüyorum. Bu hayat kişinin eğer karşı tarafta her türl kabul ettiyse insanların gözünün önüne baak bakireyim aa bak bakireyim kimseyle yatmadım imajını vermeye gerek yok. Yapan yapıp kapatıyo ayıbını zaten. inanç insanın içinde biter.

0|0
    0|0
  • Niye illa bişey takmak zorundasın? hediye paketisinde kocan kurdeleni kesip paketimi açcak :D

saçma ve gereksiz bişey

1|0
    0|0
    • evet saçma bunun aksini idda eden yok zaten ama sadece bayanın takması dahada saçma

• tamam takma sende hatta gelinlikte giyme...

• takmadım zaten :) gelinlik giydim. hem gelinliğin modelini de bozuyordu :D

Şaka bi yana bu kadar simgeci olmayın.Bir kadının bakireliği sadece bacakarasında değildir.Konuşturmayın şimdi beni kızlığım gitmesin diye arkasını büyütüp sonrada kırmızı kurdeleyi takan çok mu namuslu şimdi Allah Allah yaa..

• Hala kuşak takanmı var ya? :-) Hatta at üstünde geliyor gelinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...