Eski Kadınların Canı Yokmuydu?

Buradan Bayan arkadaşlara sorum şu eskiden ( istisnalar olabilir ama genelde ) bayanlar kendilerini nikahlı eşlerine saklarlardı şimdi neden önünüze gelene sadece etkileşimle verme hissi duyuyorsunuz? sonunda terk edildiğinizde kendinizi bir o.. Farksız olduğunuzu hissetmiyor musunuz? Cinsellik sadece 2 dakikalık zevkse eğer kendinizi neden kullandırıyorsunuz.? Şimdiden teşekkür ederim.

• Vermek Sorun Değil benim için
    22% (2)57% (4)38% (6)Oy Ver
  • Nefsime Yeniliyorum
    44% (4)14% (1)31% (5)Oy Ver
  • Kesinlikle Evlenmeden Seks yapmam
    34% (3)29% (2)31% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden kadınlar okumuyorlar 13-18 yaşlarında erkenden evlendiriliyorlardi.

Şimdi kızlar da okuyor, kendini yetiştiriyor, para kazanıyor, ozguvenleri tavan...

Hickimseden korktukları, çekindikleri yok.

Erkek yapıyorsa bayanlarda yapabilir. Erkekler her türlü birlikteliği yaşarken evlenecegi zaman temiz kız araması ne kadar bencilce.

Zina kavramina gelirsek o herkesin Allah ile kendi arasında olan bir şey. Herkesin gunahi kendine.

3|1
    0|1
    • peki sence doğrumu her önüne gelenle yatmak ben geri kafalıyım sanırım o nedenle anlata bilirmisin bana özgürce yapmanın sağlıklı olduğu hakkında beni aydınlatırmısın?

• Valla ben de çevremden gördüğüm kadarıyla su zamanda sevgilisiyle cinsellik yaşamayan nerdeyse yok. Önceki zamana göre artık herkes çok serbestleşti. Sanırım ahir zaman yaklaşıyor.

• ben üniv okurken yapmayan yok gibiydi haklısın ahir zaman içindeyiz. Allah yardım etsin..

Kızlar Ne Diyor 3

• Orospu diye tabir ettiğin kişiler her gece bir başkası ile para karşılığı, sadece karşı tarafın zevkleri için ilişkiye giren kişidir. Kullandığın bu ifade kesinlikle yanlış.

1|2
    0|2
  • Eski dönemlerde üstü kapalı bir şekilde bugunden farksız olaylar yaşanırdı. Kadınlar eskiden pek farksız değiller sadece o dönemler herşey temiz bir şekilde kapatılırdı. Geçenlerde bir istatistiğe denk gelmiştim; evli kadınların %40'ı başkalarından peydahladığı çocukları eşinmiş gibi hayatını sürdürdüklerine dair.

0|0
    0|0
  • erkeklerde kendilerini eşine saklamalı sadece kadınlar değil !

1|3
    0|1
    • ben zaten öyleyim ama buradaki kızlar nedense çok aktif acaba sorun mu var bende diyorum kendi kendime

• seni bu kızlar ilgilendirmemeli, kendi kızına bak sen

• korkudan kız arkadaş edinemiyorum birde o durum var buradakileri görünce...

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi biri gel sevişelim dese "HAYIR" diyecekmişsin gibi sormuşsun...

0|0
    0|0
    • sevişmiyorum kardeşim Allah görüyor temiz olmalıyım ki temiz bulayım kısasa kısas var biliyorsun

• Bunu merak ediyor olman, sorman, hatta bunu yapan kadınlara o* yaftası yapıştırman seni Allah inancınla çelişkiye düşürmüyor mu? Zira gıybet yapmanın kardeş eti yemek kadar, iffetli bir kadına iftira atmak en büyük günahlardansa ve üstelik, dini kullanarak prim yapmaya çalışman ne kadar doğru bilemedim... Samimi gelmedin...

• o sana göre kardeşim ben gıybet yapmıyorum bu bir- ayrıca burada okuduklarımdan dolayı yazdım ve cevap istedim buda 2. Prim yapmaya neden calışayım :) buda üç

• eskiden kadınlar 18 yaşına gelmeden evleniyordu zaten. şimdilerde herkese veriyor dediğin kızların yaşları bundan daha ileri. peki bu eski kadınlar evlenince ne oluyordu? o zaman giriş çıkış serbest. tek sorumlulukları evlenene kadar bakire kalmaktıki zaten 17-18 yaşına kadar bakire kalmak büyük bir olay değil.

nerden biliyorum? birçok büyük kadını konuşturdum. dahası büyük amcalar da anlatıyorlar. gençliklerinde kimleri götürdüklerini.

0|0
    0|0
    • devir kötü ama son dönemde patlama var gibi geliyor bana

• hayır, hiçbir fark yok. eski kadınlara soruyorum, ilk ne zaman aldattın diyorum, evlendikten birkaç gün sonra diyen, bir ay sonra diyen, ama ne olursa olsun bir yıl içinde yapmışlar.

• Eskiden hiçbir yerde elektrik yoktu,kişiler birbirlerinden elektrik alamıyorlardı,şimdi öylemi teknoloji gelişti,dünyanın öbür tarafından bile elektrik alıyor insanlar

0|0
    0|0
  • eskiden kızlar 13 18 yaş arası evlendiriliyordu. şimdi 25 ine kadar bekletiliyor. kim bekler o kadar zaman suç kızların veya erkeklerin değil sistemin suçu. ben 25 yaşındayım evlilik şuan gözükmüyor. nereye kadar dayanıcam?

0|0
    0|0
    • zina suç işte o nedenle mecburen dayanmak lazım bence ama dayanamadığın zamanda battı balık yan gider olayı doğru değil bence..

Yükleniyor...