Karım yatağımızda başka kadınlar istiyor

1 yıllık evliyim ve çocuk yapmadık henüz. 3-4 ay önce eşim yatakta 3. kişi olsa gibilerinden bir şeyler söyledi, ben fikirden oldukça rahatsız oldum o da konuyu kapattı aradan zaman geçti 1 ay önce tekrar hatırlattı konuyu ama bu kez daha genişletti, eşim yatağımızda bir kadın istiyor yani kendisi dışında bir kadın istiyor. ben bayağı sersemledim tabii hala durumu kavrayabilmiş değilim eşim beni çok sevdiğini söylüyor, herhangi bir sebeple bana muhtaçta değil, lezbiyen eğilimleri varsa da benimle olurken oldukça mutlu oluyor ama kadınlara istek duyuyor ve o diğer kadının benimle olmasını izlemek istiyor. İşin kötü yanı fikir hoşuma gidiyor ama bu işte bir terslik var. Ciddi biçimde düşünüp yanıtlayın lütfen çünkü laf olsun diye sormadım. Teşekkürler.

0|1
17|16

En İyi Kız Görüşü

• kendini sana yetebilmek seni mutlu etmek noktasında yetersiz görüyor olabilir. sonuçta eşin ve hiç bir kadın bırak kocasının hoşlandığı birinin bile başka kızlarla yanyana gelmesine katlanamaz. eğer lezbiyen eğilimleri olsaydı bunu her türlü senin haberin olmadan birebir bir kadınla da yaşayabilirdi seni hiç işin içine katmadan.

3|2
    0|1
    • en mantıklı cevap senden geldi.

• tabii ki bu hataları yapmam ama psikolog konusunda şüphelerim var ama okunacak birşeyler bulabilirim bu konuda. bakıcam da not ettim.

• Bence en mantıklı cevap bu.. +

Kızlar Ne Diyor 16

• Bunu bir bayan yazsaydı ve eşinin yatakta 3.kişiyi istediğini söyleseydi ezer geçerdik herhalde burada ama bunu isteyen bir bayan olunca nedense o kadar büyük tepkiler gelmemiş bu da ilginç.

3|2
    0|0
    • dayatma olmadıktan sonra kimseyi ezemeyiz bence, ama dediğiniz de doğru.

• pardon ya ben yanlış yere yazmışım :) ve yine yaptım

• Sevdiği adamı başka kadınla paylaşmak bana çok ters..

Yadırgamak için yazmıyorum ama size aşık olmadığı kesin.

Bugün bunu isteyen kadın ileride bende başka bir erkek istiyorum yani swinger olayına girelim diyebilir.Buna hazırlıklı olun..

Bilmiyorum zor bir durum sizin için..

1|0
    0|0
    • aşık mı bilemem tabii ama ilgisi hep üzerimde ve pek rol de yapamaz. yani bana birşey hissetmese fark ederdim gibi geliyor.

• anaaaaa çok şaşırdım ben..korkmaya da başladım evlilik rutine binince böyle şeyler mi çıkıyor piyasaya?vah vah dünyanın sonu geldi.

0|1
    0|0
    • bununla gelseydi dünyanın sonu sen hiç doğmamış olurdun.

• Ne kadar saçma bir cevap yazmışsın.o zaman annem babama bunu deseydi sanırım annem annem olmazdı.bir yatakta tek adam çok kadın?seninle aynı yaşlarda olduğumuzu düşünürsek ve annelerimizin dönemindeki namus vs kavramlarının yerini başka şeylere bıraktığıı düşünürsek dünyanın sonunun geldiğini anlarız.kıyamet alametleri bunlar farkınsa mısın?sence normal bir durum bu sanırım.

• Bunu kabul ettin diyelim ya ilerde 2. erkeği de isterse? Ben seni başkasıyla ilişkiye girerken izledim sen beni neden izlemiyorsun şeklinde talepleri olur mu diye düşündüm ilk önce.

0|1
    0|0
  • Sakın böyle bişeyi kabul etme,sapkınlık bu..belki seni de denemek istiyor olabilir..ama çok ısrar ederse ayrılmak tek çözüm..

1|0
    0|0
    • denemiyor biliyorum ama ısrar da etmiyor ama aralıklı olarak hatırlatıyor yani net biçimde kapatamıyorum konuyu.

• pardon ya ben yanlış yere yazmışım :)

• Eşin daha kendisi de farketmemiş olsada bisex olabilir.Belki de hep biliyodu da sana söyleyemedi bilemiyorum.Ama bu bir hastalık değil.Sadece rahatsızsan düşüncelerinden açkça konuşmalısın.Lezbiyen veya bisex bayanlar burda bazı arkadaşların yazdığının aksine öyle çok rahat kendileri gibi insanları bulamıyorlar çünkü olay sadece sex değil işin içinde duygusal bir birliktelikte söz konusu.

0|0
    0|0
    • bu durumda yani eşim biseksüelse onunla evli kalmak için başka kadınları kabul etmem zorunlu olacak bu durum bir yerlerde muhakkak patlak verir. ne yapacağımı bilmiyorum.

• Söylicek söz bulamadım ben

1|0
    0|0
  • eşiniz hemcinslerinin de tadını almak istiyor merak ediyor belki de

0|1
    0|0
  • Psikolojik srunları var.. Normal değil..

1|0
    1|0
    • tamam diyelim ki eşim normal değil peki normal nedir? bu mu yani teşhisin, normal değil.

• danışmana gitmeden önce kendi yollarımı denemek istiyorum bu konuda kaynaklar bulmalıyım, eğer sonuç alamazsam bu yola başvurabilirim.

• Evet.. Bir de lezbiyen p*rnolorı izliyor tarayıcıdan baktım demişsin.. O videoları izlemesinin nedeni kendini tatmin etmek istemedir bence.. Aranızda problem olmuş olabilir, onu tatmin edemiyor olabilirsin, ya da arkdaşın dediği gibi seni tatmin edemedğini düşünüyordur, birşeyler öğrenmek için izliyor olabilir..

• Denemeden asla bilemessin.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum enteresan biraz fantezi dünyası bu sınır yok tabi fantezi olsun renk gelsin diye demiş olabilir.bide işin şu boyutu var benim de sadece seks için birlikte olduğum birizi var ikimiz bütün fantezilerimizi yapıyoruz aramızda duygusal hiç bişey yok bu siteden tanıştık aynı şehirde yaşamıyoruz bile uçakla ben gittim bi kere bi kerede o geldi sevgilimle bile konuşamadağım şeyleri onunla konuşuyor ve uyguluyorum ama dediğim gibi aşk yada duygusal bişey yok oda başka bi kadın daha olsun üçümüz birlikte yapalım dedi bana normalde ters değil yani ayıp olur günah olur diye bi düşüncem yok ama yinede aynı yatakda onun başka bi kadını okşaması yada diğer kadının onu öpmesi fikri kıskanmama sebep oldu yani fantezi olsun diye istiyodur eşin normaldede kıskanç bir kadın değilse olabilir yadırgamamak lazım.

1|0
    1|0
    • Katılıyorum +1 Fuck body candır...

Birisiyle alışveriş yapmak eğlencelidir, birisiyle kahve içmek, bisiylede sadece seks hayatında mutlusundur. Dilediğin gibi yaşamak en iyisi..

• eşim çok kıskanç bir kadın. ayrıca eşimle mutluyken başka kadınları düşünmek bile istemiyorum, sapla saman kavramı yok bende pek, yani ya biri ya öteki. bana gelirsek ya dediği gibi olacak ya da ayrılacağım, eşimde bunun farkında değil henüz.

• sapla saman mevzuunu sana dememiştim hayatpaylaşınca güzel içindi o :):)

• sizi denemek için de yapıyor olabilir ya da sizi heyecanlandırmak istiyor olabilir, ilişkiniz rutinleşmesin diye. ama zor bir istek tabi, önce isteyip sonra sizi kıskana da bilir. dikkatli olun derim :)

0|0
    0|0
    • sadece 1 yıl oldu daha şimdiden bununla rutinden çıkmaya çabalarsak 5 sene sonra süleyman d. ile sevişirken bulurum kendimi değil mi ama. Kıskanç üstelik sadece çok sevdiği kişileri düşünüyor hep.

• sevdiği kişileri düşünüyorsa belki daha önce böyle bir şey yaşamış ve tekrarlamak istiyor da olabilir. bi yorum sadece bilemiyorum

• olabilir bunu da bir didikleyelim bakalım ne çıkacak.

• eşinizi anlayabiliyorum ben de aynı duyguları yaşıyorum çünkü. sevgilimle aramızda 3. bir kız daha olsun istiyorum ve arıyorum da. lezbiyen değilim ama hemcinsim de bana çekici geliyor. ikisinden birini seçmek gerekirse erkekten vazgeçmem tabiki

0|0
    1|0
    • yani eşinin gözünün önünde biriyle birlikte olması senin hoşuna gider mi?

• gizli senin durumundakilere bisex deniyor. klübe hoş geldin ;)

• ben biseksüel olduğumu söyledim zaten :)

• saçmalık.

0|0
    0|0
  • Eşinin böle birşeyi istemesi seni sevmediğini gösterir,keza senin bu duruma hoş bakmadan da öle.Ciddi ruhsal problemlernz var.tam bir midesizlik.pess

2|0
    0|1
  • Sapkın düşüncelere sahip aldatılma gibi sıkıntısı olmucak serbestsin bu konuda

0|0
    1|1
    • hayır o yokken kimseyle olmamı değil onunla beraber başka kadınlarla olmamı istiyor. Ciddi ciddi kıskanç.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bunu talep eden kadın yarın grubuda ister,belki de aldatır...ee o zamanda itiraz edersen söylencek tek söz var...

yaprağa gelince hımhım,ya**ağa gelince meeeeeee-ee

0|0
    0|0
  • ciddi bi sapaktasın.

kabul edersen ters tepebılır, denemeye kurban gıtme. sakıncalı

kabul edersın, bugun kızdı yarın erkek olsun, bı sızden bı bızden. sakıncalı

karın bisexueldır ayıkamamısındır, hazlar farklı olup sen kesmıyosundur. sakıncalı

bence karını cozmelısın.

2|0
    0|0
  • Müdür, eşinde gizli biseksuellik var. Orası bi kesin. Şimdi iki ucu boklu deynek seninki, yapmazsan bu kadının içinde kalır, ve bir gün sen olmadan, sadece iki kadın bir lezbiyen ilişki yaşayabilir. Yani hayata bir defa geliyoruz istiyorum ve 1 defada olsa bunu yapıcam derse yapar. Ama şimdi onun durumu farklı, sende yanında ol istiyor. Ya bana kalırsa 1 defa dene derim. Haa baktın işler ondan sonra sarpa sarıyor, yani başka bir erkeklede birlikte olmak isterse, o zaman eğilim iyice sapıklığa doğru gider. Çocukta yapmamaşınız nasılsa ayrılırsın gider. Ama bana kalırsa hevesini kursağında bırakma derim. En tehlikeli kadın, duygularına ket vurulmuş kadındır.

0|0
    0|0
    • en tehlikeli kadın konusunda haklısın. denersek ayrılırız gibi geliyor. Bakalım.

• bence bu ülkede bu başlı başına bir cinsel devrim olarak düşünüyorum eşim tarafından düşünüyorum kesinlikle cinayet sebebi kendi tarafımdan düşünüyorum yine aynı kapıya çıkıyor devrim bu devrim bizim nesilin anlayamadığı bir devrim.?

1|0
    0|0
  • vay anasını arkadaş yaa.. ne hale geldik ya..

3|0
    0|0
  • kusura bakma açıkça yazıcam ama önce sana 2.kadını getirtecek sonra kendi de aynı şekilde 2.erkeği isticek onun yolunu yapıyor dikkat et

1|0
    0|0
    • benimde aklıma ilk bu geldi ama bilgisayarına baktım girdiği p*rnoların hepsi ya lezbiyen ya da kadınların mastürbasyon videoları. tabii bunlara baktığımı bilmiyor yani gizlice yaptım bunu.

• anladım ama o istek ilerde değişebilir sana yaptığını kullanmaya çalışabilir de ama belkide gerçekten seni paylaşmak istiyordur

• çok aradın mı? yani evleneceğin insanı diyorum

2|0
    0|0
  • Oooovvvv olaylar olaylar dostum:)) Bence kafasında biri vardır ve onu istiyordur yatakta ve senin onayını bekliyordur. Böyle bir konuda zarflama yapacağını sanmam kimsenin:) Kolay gele sana:)

0|0
    0|0
    • biri değil birkaçı var :S

• Ruh halini anlamaya çalışacaksan direk bir psikiyatra danış bence. En azından telefonda ara bu konuda yardımcı olurum diyen biriyle git bir görüş.

• ne terapisi yaa? elinmanyağıyla ne uğraşacan. çocuk yokken yol ver gitsin.

• karinda lezbiyenlik var dikkat et :9

0|0
    0|0
  • kıyamet alametleri fazlasıyla çıktı, korkuyorum artık kıyamet çok geç değil yakındır.

1|0
    0|0
  • Eşini tatmin edemiyorsundur . Eşinde sorun war 2 kadının biebiei ileesex yapması hoşuna gidiyor..

0|0
    0|0
  • azıcık aşım agrısız basım

0|0
    0|0
  • eşin cuckquean.

googleden arattır.

0|0
    0|0
  • Kadın olursa sorun yokta 3 gün sonra birde erkek olsun ikinizi izlemek istiyorum derse o zaman fena :)

0|0
    1|0
  • abi ya açık açık konuş böyle birşey yapmamak hususunda yada doktora görünün ceyda1984 arkadasımızın dediği gibi sonu hiç iyi görünmüyor ilişkinizin bu düpedüz sapkınlık baska bir adı yok durumun zor Allah yardımcın olsun :S

1|0
    0|0
    • bu söylediğin ağaç testeresiyle elmas kesmek gibi. daha spesifik bir çözüm bulmalıyım.

• o zaman yap abi ama ne yap ne et iğrendir yani bidahamı tövbe desin

• Eşinin bir kadın daha istemesi onu lezbiyen de yapamaz..kadınlar hemcinslerini erkeklere oranla itici bulmazlar pek,hoşlananlar bile fazladır..Birebir bunu denemenin dışında eşiyle sevgilisiyle denemek onun daha çok heyecanlanmasına sebeb olabilir..Böylece ne aldatma olacaktır nede suçluluk duygusu..Hem kendi isteğini yaparken eşinede istediği bir şeyi, onunda hoşuna gitmesini sağlayarak bir taşla iki kuş vuracaktır..

0|0
    0|0
    • fazla optimist.

• Öyle olmasını istersen öyle görürsün..Senin ilktir belki ama eski kız arkadaşlarla bunu çok yaşadım.Acaba nedir bu diye de düşünmedim,kendim yorumlamadım,birebir ağızlarından duydum çok kez.Kendimden örnek gibi verdim cevabı,eşin olduğu için öyle düşünmek istemeyebilirsin,kesin böyledir demekte değil bu,bir paylaşımdı sadece.Fazlaca ilişkiler

yaşayınca,hertürlü,eğilimlerini görüyorsun hayatta.

Yükleniyor...