Size saçma gelebilir ama kırıcı olmadan anlayışlı olarak yaklaşan ks üyeleri illaki vardır yardım edermisiniz

Benim bir aşkım vardı çok aşiktim Şu an hala bişeyler hissediyorum onla çok şey yaşadım kaç aydır hiç konuşumuyorduk ben onun en yakın arkadaşı hilalle takılmaya başladım benden bahsetmiş hilale o saffetle çıktı artık onla ilgilensin vs die iki gün önce hilalle konuşuyordu yanımda bir yandan bana bakıp duruyodu baya bakistik ben yanlarından gitmiştim sonra bana döndü meraba nasılsın falan dedi elini uzattı uzun uzun bakıştik eskisi gibi hilal güldü kolumu cekti gittik falan herseyi onla yaşadım aşk cinsellik hepsi o yüzden çok farklı geliyor bana acaba hilal sayesinde tekrar diyologa gecermiyiz yani aylar sonra kendiliğinden konuştu gecende mesaj atti nasılsın diye ne yapiyim sizce geri kazanma ihtimalim var mı onu

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bilmem bak bakalım. ama cinsellik yaşadıysan açıkta kalan erkeğin ilk döneceği adres bir önceki sevgilidir. kendini kulladırtma. ya da kullandırt mutlu ol. sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Iyide unv en begenip sevileni cinsellik için sanmıyorum ya acikcasi o kadar kaşar kızlar oldu falan onlar varken bana gelmezdi galiba öyle olsa bende bu yüzden işte kararsız oluyorum :(

• Belki tek sebebi bu olucak ooof

• evet bu. geceleyin tek başına yatakta yatmak bazen çok acı verici olabiliyor :(

Erkekler Ne Diyor 4

• canı sıkıldıgı için sana dönmüştür. boşver derim. madem aşıktınız. nden ayrıldınız zamanında. ben boşver derim

0|0
    0|0
  • ben bir sans daha ver derim ama bu sefer cinsellik olmasin seni kirletmesine izin verme. Baktin sen boyle izin vermeyince ayrilmaya kalkti veya soguk davranyo cinsellik yasamak istiyor. Bida geri donmemek uzere ayril sil onu hayatindan.

0|0
    0|0
  • niye çıktın kızım saffetle sende çıkmasaydın

0|0
    0|0
    • .s.s.s kurtulamiyordum kapimdan ayrilmiyodu bende çıktım ve hala kurtulamiyorum ve arkadasim onun ark seviyordu ona onu ayarladim ve bu aşık oldum bebe ondan nefret ediyodu ve bu bebenin beni aldattığı gibi şeyler duydum bir kaç kahbeden ona inat çıktım

• anladıysam arab olayım bebe kimm s.s.s ne kahbeler kim aç olayı biraz şekillendir kim kapından ayrılmıyodu herkes birbirini aldatıyormuydu

• bilmem sadece norlam olarak arkadaş olmak istiyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...