İlk postadan sonraki isteksizlik?

arkadaşlar evde bazen mast yapınca ilk postayı atınca bende isteksiz oluyo haliyle ama aradan bir yaırm saat bir saat geçince 2. 3. farketmyo tekrar faaliyete geçiyorum gel gelelim cinsel ilşkiye normal bir kz olunca 1. postadan sonra canım istemyo o ortamdan çıkmak bir an önce yalnız kalmak istiyorum 2. postaya hç isteğim kalmıyo neden bu böyle

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kizi zevke getirmek seni cok yoruyor olmali

yani kizin orgazm olmasini beklemen lazim buda seni bayagi yoruyor

mast ile tek basinasin kolay toparliyorsun

0|4
    0|0
    • tebrikler sen comussun olayi

• düzgün cvbın için teşekkürler aslında olay kızla alakalı değil düzenli bir ilişkim olmadığı için ilk postada çok çabuk boşalıyorum zaten ondan sonrada bir anda soğuyorum hem kızdan hem ortamdan bir kaç farklı kızda böyle oldu ancak eski sevgilimde böyle sıkıntı yaşamazdım mesela boşalırdım sonra biraz uzanırdık falan ondan sonra tekrar 2 -3 devam ederdi

Kızlar Ne Diyor 1

• ohoow sen ölmüşsün :D biz eşimle 3 saat boyunca nerden baksan 25 dk dan aşağıya değil 4 posta atıyoruz :D :D benim eşim ösel :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seninkisi travestiyle ilişkiye girmeye benziyor. bir arkadaşım travestiyle ilk defa ilişkiye girdiğini söyledi boşaldıktan sonra nasıl pişman oldum diyor nasıl. seninkide aynen böyle günah diye sanırım fazla takıosun.

0|0
    0|0
  • biraz beklemen gerek dostum bu bütün erkeklerde böle

0|0
    0|0
Yükleniyor...