Öfkeyle kalkıp zararla oturmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

4 yıllık bir iliskim oldu erkek arkadaşım uyuşturucu bağımlısıydı öyle şeyler yaptım ki sözlerle ifade etmek çok zor 5 tane erkeğin içine girip sırf içmesin o zıkkımı diye kokoinleri yere döktüğümü hatırlıyorum ağladım üzüldüm saçımı süpürge ettim çok şükür bıraktırdım ben bunları yaparken ailesi beni hiç istemedi kesinlikle yanlış anlaşılmasın onlar araplardı tutturdular biz türk kızı istemeyiz falan üstüne birde böyle yıprandım çoookk sonraları beni sevmeye başladı ailece görüştük falan yaklaşık 30 kez aldatıldım hepsinde affettım lanet olsun ki çok seviyordum ama ilişkimizin ilk gününden beri ailem halamın kızıyla evlenmemi istiyor o bana aşık ilgi duyuyor vs seyler söylerdi o kızla aynı ortama girince içimden boğazlamak geçerken sıkı sıkı sarılıp öpmek zorunda kalıyordum en sonki olayda ablasının evine misafirliğe gitmiştim erkek arkadaısm dısarı cıkınca oda arkasından kalktı bende gittim bana sevgılımın onunde kendısını kıskandıgımı çekemediğimi söyledi benim sevgilimden çıt yok tabi bende ters konuşamıyorum nede olsa el kızıyım o zaten oyuna 1-0 önde baslıyor akraba sonucta. her ne kadar bana aramızda bişey olmadı desede kabullenemıyorum kız nisan gunu sevgilime bekle deseydın beklerdim diyor neyse işte en son bana dediki ben sana kanıtlıcam aramızda bişey olmadıgını gir benim faceme mesaj at dedı benım sevıglım senı nıye hesaba alıp kıskansın sen benım kardesim gibisin de dedi bende aynen öyle yazdım sonrada telefondan mesaj atıp ben atmadm sevglim attı kusura bakma canım demiş bunların yanı sıra benı kadın yaptı ciddi düşündüğünü söyledi meğer yıllarca kullanılmışım ailesininde işi benle bitti bağımlı ogullarını tertemiz yaptım ellerine verdim geldi beni dövdüşu angözüm mor dudağım patlak:) bende kasten yaralamadan dava açtım annesi aradı bana nasılsın demıyor oglumun bişeyi var mı? bu nasıl soru her neyse işte asıl sorun şu ben bu yenilmişliği ezilmişliği hazmedemiyorum öc alma sırası bana gelsin istiyorum öyle şeyler yaşamalı ki benim halime dostlarım güldü onun haline düşmanları ağlasın istiyorum öfkeyle kalkıp zararlada oturmak istemiyorum ne yapmalıyım yardım edin

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Davanın peşinden git, gerekirse onu ve ailesini de süründür. Yaptıklarıyla müstahak zaten.

Şimdi gelip ırkçısın bilmem ne diyecekler ama... Büyük olasılıklar Arap Göçmeni senin erkek arkadaşın. Göç ettiği yer de doğudan herhangi bir yer.

Güzelim öyle insanların kadına değeri, saygısı, insanlığı yoktur ki. Ne bekliyorsun yani.

Kumar da bunlardadır, alkol de, fuhuşta, cabası da. Sana düşen peşinden gitmek ve onu süründürmek. Ailesi mum olur şimdi işin ciddiyetini görünce ama sen pes etme. Yapmışsın bi' hata olmuş fakat ikilemenin de kerizlikten farkı olmaz.

Yolun açık olsun.

4|0
    2|1
    • Kendinle nasıl çelişirsin anlamadım hem ''Güzelim öyle insanların kadına değeri, saygısı, insanlığı yoktur ki. Ne bekliyorsun yani.Kumar da bunlardadır, alkol de, fuhuşta, cabası da'' diyeceksin uzaklaş onlardan Allah belalarını versin diyeceğine ''Sana düşen peşinden gitmek ve onu süründürmek. Ailesi mum olur şimdi işin ciddiyetini görünce ama sen pes etme.'' diyeceksin çok yanlış azmettiriyorsun bence yanlış daha büyük belayı üstüne çekmemeli.

• Üstteki arkadaş :-) Sana düşen peşinden gitmek ve onu süründürmek. demişsin ben bu sözünden dediklerimi anlarım benim meselem pussun yapmış bir hata çeksin demek değil olay zaten adliyelik başka intikam derdine düşmesin tekrar canı yanmasın aslında ikimizde aynı şeyi istiyoruz ama senin yorumunla benim yorumum farklı çünkü ayrı pencereden bakıyoruz acemiliğe gelince tecrübem beni yanıltmaz kendime o kadar güveniyorum ve eminim.

• MadameJuliette +1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızım nerden bulursunuz böyle adamları anlamadım ki ne aşkmış arkadaş bir bana gelmedi diye yakınırdım aşık olamıyorum diye üzülüyordum şu hale bak tam bir rezillik siz kendinizi madara etmekten başka bir şey yapmamışsınız bana kalırsa hiç öc almakla uğraşma sen o ve onun gibilerden uzaklaş sen ceza vermeye kalkma Allah onun cezasını zaten verir sen bir an evvel temizlen onun çevresinden sende kirlenmeden.

0|0
    0|0
    • Çelişen herhangi bir ifade görmedim, muhtemelen saatin sabaha karşı olmasından algılarda bi' kopukluk yaşanıyor.

Azmettirmiyorum. Olması gerekeni teşvikliyorum. O adam babasının oğlu değil, köpeğiymiş gibi davranamaz kıza. Başta vurmak ne demek yahu? Bunun peşinden gitmek, kendini belaya çekmek mi? O kim ki korksun ondan? Sahipsiz mi bu insan, ailesi yok mu? Hepsini geçtim devlet boşa yok değil mi?

Susup pusacak değil. Gereken neyse onu yapacak. Erkek olması, güçlü olduğu anlamına gelmez.

• Üzgünüm =(

Aşk'ta başarılar..

0|0
    0|0
  • mahkemede ara hakkını sonra Allah'a havale et.böylesi daha asil bir yaklaşım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ulan hangi devirde yaşıyoruz ağzına yüzüne sııç davanın peşinden git. Gerekirse savcı önünde agla sonucta magdursun ve bir bayansin. Ya böyle serseri benim hayatimada girdi elimle çekip çevirdim inan dedigin gibi uyusturucu bagımlısı ogullarını süt bebesi ana kuzusu olarak iade ettim adam beni aldattı anasını satayım bide kalkdı senle anlatcak bsey yasamadım dedi. Ulan it öyle bagımlısın ki konusurken bile her yerinden duman cıkıyo a be köpek seni aldım büyüttüm besledim ağzın simdi süt kokuyo yaptıgı şeye bak. Valla ezik durma onun ağzına scabilcegini her türlü ortaya ser ve davanın peşinden git olanları kabullenirsen bugun bunu yapan yarın zaten saf kabul ediyo diyip daha neler yapmaz. Kafayı yedim sinirlendim valla nankör köpekler ya , adiler.

0|0
    0|0
    • Hastaneden rapor aldınmı? Kesin al bu arada

• Allah yardımcın olsun valla dua edicem senin icin

• amin çok sağol

• benim hikayemin tıpkısının aynısı gibi benim erkek arkadaşımda hap eroin esrar kullanıyor ve bunun yanı sıra kötü şeylerde yapıyordu tanıştığımızdan beri 2 sefer cezaevine girdi şu an cezaevinde annesi ondan artık nefret ettiğimi bıktığımı söylemiş görüşüne gidip oda istemezse istemesin demiş bende bu adama bekaretimi verdim onun için neler yaptım neler ailesinden yemediğim laf hakaret kalmadı sırf seviyorum diye beni onla aynı kefeye koydular sen düzgün bir kız olsan oğlumla işin olmaz dedi annesi. her neyse şimdi beni aradı hatta dün aradı görüşüne gittin mi dedi hayır gitmeyide düşünmüyorum kalbim kırıldı dedim bize onca şey yaptı senin bir laftan mı kalbin kırılıyor dedi bana. durum farklı siz ailesisinz siz bile sokağa atabiliyorsunuz ben onca insanı ailemi sizi karşıma aldım tek başıma çaba gösterdim olmadık hakaretler laflar duydum ondan bu kelimeleri duymak için miydi bütün emeğimin karşılığı bumuydu dedim haklısın dedi. herneyse şu an ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten senin durumunda beni korkuttu fazlasıyla bana yalnızca sen adam edebilirsin oğlumu dedi telefonu kapatmadan önce belki seni kullandıkları gibi benide kullanıp atıcaklar bir köşeye. lanet olsun böyle insanlara sen üzülme allah elbet belalarını verir

0|0
    0|0
  • canim, sakin öc almaya kalkma yine zararli sen cikacaksin cünkü ben de buna yakin seyler yasadim esrar bagimlisi bir adamla ciktim 32 yasindaydi onunla birlikte olup bekaretimi verdim sözlendik annesinde kaldim 1 ay annesine baktim. ve bir gün adamin evli ve iki cocuklu oldugunu ögrendim. o da yetmiyormus gibi bunu benden nasil saklarsiniz diye onlarin yüzüne vurdugumda annesi tezyesi ablasi ve o beni dövdüler hastanelik oldum. 1 yil gecti hala mahkemelerde sürünüyorum sonuclanmiyor. intikam almak icin onu aradim özledigimi söyledim evime gel dedim onunla sabaha kadar birlikte oldum aptal gibi. sonra dagit dedim sen kullandigin gibi ben de seni kullandim dedim. evden mosmor ve bozulmus bir sekilde cikti sonra günlerce yalvardi sana asigim diye hep reddettim küfürler ettim. sonradan icime bosaldigini ögrendm ve sonuc hamileyim. aldirmaya param yetmiyor. aileme de söyleyemiyorum O da o cocugu doguracaksin benim yavrum o diyerek parayi vermiyor. denklestiremedim bir türlü. anlayacagin öfkeyle kalktim zararla oturdum. uzak dur canim nolur sakin bulasma

1|0
    0|0
    • inanşu anağlıyorum okuduklarım karşısında ben senin gibi serefsize denk geldim evleneceğiz asıgım diye bekaretimi aldı. sende sakın doğurmaya kalkma bul buluştur ne yap et aldır çok üzüldüm inan ki hemen hemen aynı şeyleri yasıyoruz allah yardımcımız olsun

• Ben senin intikamını anlayamadım bu ödül olmuş bence adama çocuk olsa da olmasa da nereden buluyorsunuz bunları aklım almıyor hem üzülüyorum hem de çok kızıyorum neden aklınızı intikamla dolduruyorsunuz ki en iyi intikam onu hayatınızdan silmektir sanki hiç yokmuş olmamış yaşamamış gibi.

• yaşamadan bilemezsin bu yenilmişlik sendromunu allah yaşatmasın.

• anlamadım ki yani. sevgilinin ağzından kıza mesaj attın, sonra seni kadın yaptı falan. ?

0|0
    0|0
    • tam ifade edemedim şöyle biz birlikte olduk aramızda böyle bişey geçti. mesaj konusunda bana benden mesaj at dedi sonrada benım attığımı söyledi yani kendisinin haberi yokmuş gibi

• aileme küfür etti bende aynı sekılde ona ettım geldi sen benım anneme küfür edemzsin diye yerlerde tekmeledi

• neden izin veriyorsun buna ya? bence*et ki buna mecbursun. bırak akrabasıyla evlensin. sen yeni bir sayfa açmaya çalış.

Yükleniyor...