Erkek olmak istediniz mi hiç? Ya da kız? Cinsiyet değiştirseniz neler yapardınız?

Cinsiyet değiştirseniz neler yapar nasıl davranırdınız karşınızdakine. Belkide sizin görmek istediğiniz biri gibi mi onun eksiklerinin tamamlandığı biri mi olurdunuz ve neler yapardınız partnerinize? sosyal ilişkilerde onlar gibi mi olurdunuz, erkekler gibi gözünüz dışardaki kadınlarda mı olurdu, kızlar gibi kendinizi güzelleştirme ve beğendirme peşinde mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkek olmayı ister miydim.? Eğer geçici olarak bir kaç günlüğüne isteyenler karşı cinse dönüşebilir deselerdi hemen kabul ederdim..

Ne mi yapardım, erkek olduğumda.? Hemen sevgilimi eve kapatır ve benim tattığım zevklerin aynını ona tattırırdım.. Elbette, ben de onun tattığı zevki tatmış olurdum..

Ama, eminim sevgilim geri dönüş yapmak istemezdi gibime geliyor.. Ama, öyle yağma yok..! Kadınlığı devamlı ona bırakacak göz var mı bende..! :)))

0|0
    0|0
    • çok ilginç kadınlık daha hoş galiba sana göre.

• Yok yok ben en iyisi kendi cinsiyetimde kalayım.. Çünkü, hem cinsiyet değiştirip erkek ol, ama ruhun yine kadın olarak kalsın.. Onu nasıl değiştireceğiz.. Hadi değişti diyelim.. Şimdi hiç tasvip etmediğim erkek davranışlarını ben de kadınlara karşı göstermeye kalkmayacağımı garanti edemem ki.. Mecburen topluma uyacağım ben de..

O nedenle, kalsın ben almayım diyorum.. :)

• kadın olmak neden güzel peki

Kızlar Ne Diyor 3

• şanslı olsaydım erkek doğardım derim bazen ama kadın olmak hoşuma gidiyor. yine de kadın olmak gerçekten zor ve yalnız kalmanıza veya yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. erkek olmakta da yanlış anlaşılacak durumlar olabilir. hoşlandığın kişiye gidip hoşlandım dersen sapıklıkla suçlanabilirsin. diğer yandan kadın olunca tecavüze bile uğrasan senin suçun ilan ediliyor.

0|0
    0|0
  • erkek olmak istedim. çünkü çok avantajı var... erkekler mesela: gece yarısı sokakta tek başına rahat rahat gezer onlara laf atcak biri yoktur. yada bişey olduğunda o erkektir yapar derler. küfür eden bir kızı hoş görmezler. bu nedenle erkek olmak isterdim. ama erkek olsam öyle çapkın biri olmazdım...

0|0
    0|0
  • ben halimden memnunum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kadın olmak kendini sağlama almak güvende olmak demektir yapılan her işin arkasında bir sigorta olması demektir.ama bu sigortanın temeli yalan dolanla değil sabır ve emekle atılır.ki bu da kadınlarda var. sadece ara sıra yaşanan karışık birtakım duygulardan ötürü istikrarın bozulması söz konusu.bunu yapmazdım.hedefimden şaşmadan ilerlerdim.sonucunda maddi manevi gücün bende olması kaçınılmaz olurdu.aşkı da,sexi de ,parayı özgürce yaşardım.sadece biraz sabır ve istikrar :) sizlere güveniyorum.bizden daha kararlı olabileceğiniz kesin.

0|0
    0|0
  • Cinsiyetimden memnunum illada biri taraf değiştirecekse ben olmam o :D

0|0
    0|0
  • kadin olmak istemezdim, zor is zor, resmen dunyayi yonetmek gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...