Erken boşalma sorunu nasıl tedavi edilir?

ewet arkdaşlar bende erken bosalma sorunu var masturbasyton yaparken 10 saniye bile sürmüyor. nasil süreyi uzatabilirim ?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma çok erkek de var. Kelin merhemi olsa kendi başına sürer. Bu sorun genciken tolore edilebilir . Çünkü boşalmadan sonra ikincinin ereksiyon erken olur ve devam edersin. Yaşlanınca bu ortaya çıkar çünkü ikincisi olmaz.

link

link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• bence normal. ilişkiye girmediğin için tadını blmiyorsun. sende ilişkiye girmeden önce boşal ve süreyi uzat. o zaman amın tadını alırsın .

0|1
    0|0
  • çok asılma düzelir

0|0
    0|0
  • hatalı sünnette erken boşalmaya neden olabiliyormuş.

0|0
    0|0
  • sen bir kızla sevişmeden bir dr a görün derim yoksa üzülür ve unutanırsın ama herşeyin çözümü vardır umuyorum birde egsersizler var onun için onları dene derim

0|0
    0|0
    • bi kızla sewiştim basta bir ara bosaldim.. sonra bişi olmadi hep seviyorduk sürtünme filan da oldu aramızda ama tek başima masturbasyon yaparken erken bosaliyorum bende anlamadim bişey :) komik olacak belkli ama ucunu oksayince daha cabuk bosalma oluyor bende hep ucunu oksuyorum yani penisin belki onun etkisi vardir =_?

birde egsersizler derken ?

• bak netten erken boşalma eğzersizleri

• Ben dogl harini soruyrm bir kadin gozuyle filan...

• mast yaparken 10 saniyede bosaliyorsan sen kizla iliskiyi unut sokar sokmaz icine bosalirsin

hic bir kiz seni istemez yandin sen

0|0
    0|0
    • ya işikide bir sorun olmaz ondan once gider bosalirim sonra sıkıntı olmaz. kız arkdaşimla uzun uxunda sewistik sürünme bile oldu gogouslerini filanda oksadim bişey olmadi ama masturbasyon onunca erkekn olyor ?

Erkekler Ne Diyor 5

• Lastik,damacana,İlyas Salman falan düşüneceksin başka yolu yok modern tıp bile kabul etti bunu

0|0
    0|0
  • yapmaya başlamadan önce seni tahrik eden konu veya video lardan uzak dur .etki olmadan yapmaya başla

0|0
    0|0
  • kafanda bitirmen gerk bence

0|0
    0|0
  • Bndede ayni sorn var önce idrarni tutmaya calis snra tam bosalcakken sevgilinle yapyorsan ön sevismeye gec 10 dk flan srer byle

0|0
    0|0
  • Dostum çok kafana takılcak bir sorun degil bu. Cünkü elle yaptıgın için hemen boşalıyorsun acaba ilişkiye girsen hemen bosalabilicekmisn. ? sanmıyorumm.. Birde türk erkekleri evlenmeden baska biriyle bırıkle olmadıgımız ıcın ondan oluyor..

0|0
    0|0
    • kız arkdasşimla sürünme ile aramizda işiki oldu sorun olmadi ama mastuıurbasyon onunca erken olyo onu anlamadim işte

Yükleniyor...