Doktora çıkmadan da doğum kontrol hapı kullanılır mı?

merhaba kızlar. 20 yasındayım nişanlıyım ve ilk defa doğum kontrol hapı alıcam fakat doktora çıkmadım yazz 24+4 diye en çok kullanılan hapı aldım eczaneden başlasam sorun olur mu bilen var mı?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Birşey olmaz bütün kadınlar kullanıyor AMA sadece kişiye göre biraz farklı içerikli d.k hapları verilebiliyor. Atıyorum diane35 daha ağır bir ilaçtır. Ciltte saçta yağlanma,pcos,kıllanma,adet düzensizliği,hormon bozukluğu,akne tedavisi gibi şeylerde daha çok kullanılır. Yazz biraz daha farklı ve düşük sanırım.tam içeriğini bilmiyorum. Sadece o şekilde değişiyor. Ben şahsen hormon ilacı kullanıcaksam, kesinlikle 1 saatimi ayırır doktora giderim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hormonel değerlerin çok önemli.

eğer formit seviyesindeysen ve ilaç kullanırsan bu senin bünyeni ve ileride ki hamileliğini olumsuz yönde etkiler..hem zor bişey değil doktora gidip soracan oda sana bir kaç soru soracak gerek görürse test yaptıracak ve ilaç yazacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kafana göre kullanamazsın. Her yaşa bünyeye ve kişinin sağlık durumuna göre farklı ilaç verilebilir.

0|0
    0|0
  • Bence kullanma hormonların alt üst olur doktora danis sana uygun ilacı versin

0|0
    0|0
  • sakın yapma böle bir şey sakınnn çok tehlikeli .doğumdan önce kullanılan haplar ilerde düşük yapma ihtimalini çoğaltıyomuş.yumurtalıklara zarar veriyo belki ilerde çocuğun bile olmaz

0|0
    0|0
  • kullan birşey olmaz ... doktrluk bir şeyi yokkı sana nasıl kullanılcagını soyleyecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...