Bilgisi olanlar bakarsa sevinirim... Normal mi bu?

Biraz once aynayla vajinanın icini kontrol ettim zar konusunda . Bakiyorum ama sanki ici bos değil penis giremez gibi. Et parcasi var sanki. Bakire olunca boylemi oluyor korktum biraz. Noral mi bu ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Girer merak etme sıkıntı edicek bir durum yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba arkadaşım,

Kızlık zarı aynadan bakınca görünmeyecek kadar derindedir. Bunu merak ederek vajinanı tanımaya çalışman ne kadar normalse, daha fazla kurcalaman o kadar riskli...

Vajinan hakkında daha çok fikir edinmek istiyorsan bunu kendi vajinanda değil, hali hazırda internetteki milyonlarca vajinayla yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • Normaldir. Bakire olmasanız da çok genç yaşlarda bakıldığında delik belli olacak derecede bir açıklık olmaz vajinada.

1|0
    1|0
  • ahahahaha penis girer mi diye test et parmağını sok o et parçasına itekle bakalım gidiyormuymuş :D

0|1
    0|0
  • Bakireysen öyle olmalı ama her kızda da aynı olmaz.

0|0
    0|0
  • Görünen köy kılavuz istemez ortii :) bakire birinin görmesi zor zaten sen merak etme kanka penis içine girer hemde daha yok mu der :)

0|0
    0|0
  • boş ver ne güzel penis girer merak etme

0|0
    0|0
  • Kapapı olsa işeyemezdin

0|0
    0|0
  • normal normal o korkma :)

0|0
    0|0
  • senin yaşın kaç 10 felanmı

0|0
    0|0
  • Penis girince rahatca acılacak zar da hafifce yırtılınca cok az bir kan gelecek ondan sonra zevk alacaksın kendini daha özgür hissedeceksin

0|0
    0|0
    • Her bakire kiside boylemidir sanki kapali gibi . Korktum biraz normal di mi?

• Her bakire de öyledir kimisi esnektir.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...