Penis boylarını söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

bana sığınacak bir yuva arıyor gibi geliyorlar.. köpek gibi besleyip büyüttüm bakın yakışıklımı benim oğlum der gibi bir izlenim bırakıyor. gaylerin(gay arkadaşlar alınmasın) dikkatini çekmekten başka bir işe yaramadığının farkına ne zaman varacaksınız? bak ben hiç söylüyormuyum. (17 cm) hahahha :D pardon damarlı ve sert demeyi unutmuşum :))

Güncellemeler:
bide ellerinde hergün metre ile geziyolarmış hissi veriyolar :D sory güncelleme sondu ;)

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Hiç ağırbaşlı bir davranış değil mahremini söylemek ağırbaşlı olmayan erkeklerden hoşlanmam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hepinizin canı cehennemeeeee!

1|0
    0|4
  • zaaaaaaaaaaaaaaaa X :D:D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba Arkadaşım

Sorunu güle güle okudum :) Ne yazık ki öyle. Bir eczacı arkadaşımla görüştüm ve araştırttım. XL ve L beden prezervatif kullanan yokmuş. M ve astlarını alıyorlarmış. Aldıklarını elinde kalıyor, yerine göre 1 2 nadir gidiyormuş.

Birde dikkat ettim "campers06" nickli arkadaş bu soruyu okursa "Benimde 24 cm babuş" falan diye söze girer ona da dikkat etmek lazım :) :)

Şöyle bir dünya gerçeği var. Dünyadaki en derin vajina tam tamına 13,5 cm'dir. Millet şimdi neyin tribinde anlamadım :) Bayanların orgazm olması için içerideki 2 adet klitorisin uyarılması kafi gelir ve bu iş uzunluğa bakmıyor ne yazık ki...

İşi bildikten sonra 9 - 11 cm bir penis bile bayanın orgazm olmasına kafi gelir. Metre ile gezme hisleri vardır aynen dediğin gibi. Yani şöyle varmısın yokmusun yarışmasındaki söz olan "BÜYÜK HİSSEDİYORUM" muhabbeti gibi :D :D aslında 14 ama bana 25 (yimmbeş) gibi geliyor gibi gibi :)

Teşekkürler...

0|4
    0|0
    • benim kutumda büyük hissediyorum :))

• Muhabbet şu

x: Fikri abi naber

y: İyi abi bak benimki 24 cm

x: Görüldü 13:15

:D :D :D

• :))

• Zaten burada yazılanlara göre herkes uzaya çıkacak penisiyle o derece :O

0|0
    0|0
    • tabi canım kimileri petrol sondası vuruyor :D

• benimki güccük hali 1 bucuk cm büyük hali 4 cm A:SD:AsD.aSD

0|1
    0|0
  • hiç ölçmedim partner memnunsa sorun yok demektir

0|1
    0|0
  • Şimdi resim koydurtacaksınız bana buraya :)))

şaka şaka korkmayın reklama gerek yok...

Senin hakkında da iyi düşünmüyoruz, millete kızıp kendi reklamını yapmışsın..

0|0
    0|0
  • İlk eşim, benden intikam almak amacı ile kendisinden 7 yaş küçük 1 adamla seks yapmıştı. Onunla yaşadıklarını 1 e 1 anlatmıştı bana. Adamın penisi 24 cm. miş. Ve ağzına sığmıyormuş. Tam 45 dakika sonra boşalıyormuş. Olaydan 1 hafta sonra eski eşimle yatmıştım. İnanın penisim boşa girip çıkıyordu. Düşünün...:))

0|0
    0|1
  • Onu bunu bilmem de, memlekette herkes zenci, eğer bu sitede yazılanları CİDDİYE alacak olursak :D

0|0
    1|0
    • baksana hiçbirinin sesi çıkmıyor :)

• seninki büyükmü benimkinden morlaim bozuldu şimdi :(

0|0
    0|0
  • malzeme bulamadıkları için şov yapıyorlar mesela comper 24 cm mikecek bulamadıktan sonra 90 cm olsa ne fark ederki.

0|0
    0|0
    • o kafayla eline zımpara vurur.. :D

• duymadım ama söylemini ve anlatmak istediğini anladım :)

• ben eski comper bilader. cevap vereyim. 24 cm ve mikecek cok insan var ok? arkamdan konusmayin.

• türkiye ort. araştırmalarda 13-14 bu sitedekiler 21 in altına düşmedi daha :)

0|0
    0|0
  • boyu değil işlevi önemli ayrıca kalınlık da önemli işlev kadar

0|0
    1|0
  • çogu yalan soyluyor lafla peynır gemısı yurumez yıgıdı harmanda gormek lazım

0|1
    1|0
Yükleniyor...