Bu soruum kızlara olacak :9

bir erkegi canınızdan çok seviyorsunuz onunla hayeller kuruyorsunuz zaman la o erkegin gay oldugunu ögreniyorsunuz ne yapardınız :)

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• seni gördüm gizlenmeden nicki D3RTLİ olan arkadaş :) gay misin?

0|1
    0|0
    • Niye adamı açık ediyon da şimdi sen?>:)

• gayse adam gibi gayim desin :)

• ayap ettin bak şimdi aglayacam

Kızlar Ne Diyor 9

• intihar sebebi :)

0|1
    0|0
  • çok üzülürdüm lan

0|1
    0|0
  • bi lezbiyen olarak bunun aynısını heteroseksüel kızlardan ötürü pek çok kez yaşadım..=

0|1
    0|0
    • lezbiyenlere saygım sonsuz.çünkü onlar aileleri tarafından yanlış übyütülmüş ve baskı görmüş insanlar..ya da salıverilmişler.baban olsam dedektif tutardım sana ve lez olduğunu öğrensem seni sabahlara kadar döverdim..

• tepkim link olurdu

0|1
    0|0
  • gayse o zaman neden benimle bu adam :/,

çok üzülür insan ya :/

0|1
    0|0
  • Dunya basima yikilirdi

0|0
    0|0
  • :/ kabus gibi bir soru... Allah korusun bu ne yeaa...Soruya gelince eğer ilişki öncesi gay ise ve demediyse kizarim ve cok kirilirim. Elimden kurtulamaz :D Ama tam tersi ise yani ilişki ilerledikçe o gay olduğunu hissederse başka bir durum söz konusu. Sonunda bence bu iki taraf için zor bir durum. Eger sevgi varsa anlayışla karşılana bilinecek bir konu. Sonuçta elde olmayan birşey. Aldatma falan yoksa konuşarak iliski bitirilir

0|0
    0|0
    • ben kız olsam onu erkek olana kadar döverimmm :)))

• Olacak artik okadar idare et saktirma sende :)))) inkar etmiyor dimi ama :p

• aramızda kalsın önemli olmak gülmek :9

• ben çok üzülürdüm. zaten sevdiğim adam hakkında öyle bir şey duydum çok üzgünüm kafam karışık. peki ben de bişey sormak istiyorum. gey olan erkek ben eski kafa türk erkeğiyim deyip erkeksi tavırlar sergiler mi?

0|1
    0|0
    • aramıyza gey var mıbunu cevaplayacak :))

• :( kafam karışık. bunun eski sevgilisi olan kız başka birine onun gey olduğunu söylemiş. o başka biri de bana söyledi. bu arada eski sevgilisi olan kız evli şu an başkasıyla. ne biliyim bana karşı tavırları maço erkek tarzında. gey midir ya da bırakmış da olabilir mi ? of of kafam çok karışık...

• gaylik öyle bıraktım artık gey değilim olayı değil seçim olmadığı için..geyse geydir öyle kalacaktır..

• bende geyik olurdum mutlu mesut yani:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gay adamın kızla ne işi var çelişkili ayrılmak için bahanedir kızlar yemeyn :D:D:D

0|1
    0|0
    • benim arkadaslarımdan biri bana çıkma teklifi etmişti gaymiş meger ben bunu sonradan ögrendim cok sinirlendim.neden boyle bişeyi yaptın neden ben ayrıca dediğimde evin tek erkek evladıyım sence baska bir şansım varmıydı annemler beni bigün bir kızla zorla evlendırmeye kalkıcak bunu biliyorum sen güzelsin bide cok ıyı bırısın o yuzden sen demıstı olabılıyor yanı boyle seyle

• iğrenç yaa sen kabl etmiş mydn öğrenene kadarr

Yükleniyor...