Fantazi iç giyim ve cinsellik ilişkisi

selam kızlar

kısa süre önce hiç yapmadıgımı yapıp fantazi iç giyimleri aldım

ciddi ciddi eşimle olan ilişkim değişti

hareket olan geceler daha güzel geçiyor hem o hem benim açımdan

sizler neler düşünüyorsunuz iç çamaşırının cinselliğe etkisi konusunda, yorumlarınızı bekliyorum

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• iyi yapmissin degisiklik güzel oluyor ama zamanla etkisini kaybediyor yeni fantazilere acik olmalisin renk katmak icin,.

0|1
    0|0
  • iç çamasırı, ince corap, jartiyer ve tabi ki ince topuklu ayakkabı...evet evdeyken:)

0|0
    0|0
  • Seksi bir iç giyim tam çıplaklıktan her zaman daha çekicidir.Hatta üzerinden çıkarmadan sevişmeni öneririm..Erkekler genellikle genç yaşlarda başlayan p*rno ilgisi nedeniyle görselliğe önem vermektedir, ilişki sırasında erkeği tahrik etmek istiyorsan sende görselliğe önem vermelisin,bakımlı seksi bir jartiyer takımı giymiş,hoş bir parfüm kokulu isterik bir kadına hiçber erkek ,görürsün.

0|0
    0|0
  • Çok etkisi olur sana mutluluklar. Allah Herkese senin gibi eş nasip etsin (Kadınlarımız biraz kocaları ile ilgilensin)

0|0
    0|0
  • cinsellige en buyk etki gorsellikle baslar hormonlara ilk start veren gorselliktir oyuzden ben sizin gibi diger bayanlarinda bazi tabularini yikip denemesini umuyorum ben bir yilda belki elli tane hediye fantazi turu ic camasiri alipta bir turlu giydiremedigim iliskimi hatirliyorum maalesef

0|0
    0|0
  • transparan ve dantelli iç çamaşırları, jartiyer, en ince ipli gstring, vajinal bölgesi açık tangalar ve transparan sütyenler beni tavan yapar açıkçası. bir de yatakta giyebileceğiniz temizde duran bir iki adet topuklu ayakkabı mükemmel gider ;)

0|1
    0|0
  • ben sadelıkden yanayım sıyah pembe parlament mavısı beyaz benım ana renklerım azgınlıkmı haha o zaten sureklı ayakda :D

0|0
    0|0
  • doğru iç çamaşırlarını seçersen etkisi çok olur

0|0
    0|0
  • performans artışı bile sağlar bence :)

0|0
    0|0
  • fizik hatları güzelse iç çamaşırın etkısı buyuk.amam 90 kılo ıse en kralını gıy nafileee

0|0
    0|0
  • bence değişir :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle size katılıyorum hanımefendi...

0|0
    0|0
  • siyah jartiyer olacak sütyen kalacak çıkmayacak o heycan hep olacak.

0|0
    0|0
  • Normal ilişki ile 3 e çarp kanka daha seksi daha erotik

0|0
    0|0
  • neler aldın tam olarak

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmalı bence fantazi olmazsa seks ölür

0|0
    0|0
  • ben de fantezi iç giyim aldım arkadşalarım bana don juan diyor.

0|0
    0|0
  • Fantazi iç giyime bayılırım, eşime alırım mutlaka hele vucüd çorabı beni benden alıyorum ve dantelli gecelikler. Cinselliği etkiler kim etkilemez diyorsa yalan söylüyor en iyisini yapmışsın.

0|0
    0|0
  • vazgeçilmezim... iç çamaşırı üzerindeyken sevişmek, çıplaklıktan daha etkileyici. doggyde ya da kucakta, kenara çekip külodu, göğüsleri sütyen üzerinden çıkarmak...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bencede öyle. Gerçekten güzel ve seksi bir iç çamaşırı çıplaklıktan çok daha seksi ve baştan çıkarıcı.

0|3
    0|0
Yükleniyor...