Sorum sitemizin beylerine..

Siz 26 yaşındasınız ve eşiniz 23 yaşında. Birbirinizi severek evleniyorsunuz ve evliliğinizin 1.Yılında oğlunuz dünyaya geliyor.

Anne ve babanıza ait apartmanda yaşıyorsunuz.

Eşinizle mükemmel bir seks hayatınız var. Muhteşem bir penise sahipsiniz ve eşiniz de bundan inanılmaz mutlu. Neredeyse günde en az 2 ya da 3 kez seks yapıyorsunuz ve eşinizi her seferinde en az 4 -5 kez orgazma ulaştırıyorsunuz. Eşinizi kelimenin tam anlamı ile orgazm manyağı ediyorsunuz.

Aradan 2 yıl geçiyor ve bir trafik kazası geçiriyorsunuz. Beyninizde 1 hasar oluşuyor ve ereksiyon sorunu yaşamaya başlıyorsunuz. Başlıyorsunuz doktor doktor gezmeye, ama hiçbir doktor derdinize deva olmuyor. Her gün günde 2 ya da 3 kez seks yapan adam gidiyor, yerine ayda neredeyse 1 kez zar zor seks yapan adam geri geliyor. Eee doğal olarak eşiniz de bu durumdan hiç hoşnut değil.

Aradan 6 ay geçiyor. Eşinize karşı son derece ilgili olan 40 yaşındaki babanız, eşinizle bir gün sohbet ediyor ve eşiniz babanıza, yaşadıklarını anlatıyor. Aslında eşiniz de babanıza karşı son derece ilgili. Babanız eşinize, bu sorunu dert etmemesini, kendisinin son derece cinsel yönden sağlıklı olduğunu, 42 yaşındaki eşinin cinsellikten soğuduğunu, penisinin oğlundan daha mükemmel olduğunu ama ne yazık ki her gece istemesine rağmen eşi ile seks yaşayamadığını, böyle bir sorunun varsa bu sorunu rahatlıkla çözeceğini, arzu edersen, istersen bunu deneyebileceğini söylüyor.

Eşiniz, babanızın bu önerisini kabul ediyor ve bir gün siz işte iken öğlen saatlerinde eşiniz ve babanız 5 yıldızlı bir otele gidiyorlar. Odalarına giriyorlar, 2 şer duble viski içtikten sonra yakınlaşmaya başlıyorlar. Soyunuyorlar, babanızın penisi tam ereksiyon halinde ve kilotundan besbelli. Kilotunu sıyırıyor ve eşinizin gözleri fal taşı gibi açılıyor. Muhteşem bir organ ve bilek kalınlığında. Eşiniz de soyunuyor ve eşinizi arka arkaya 8 kez orgazma ulaştırıyor, kendisi de 3 kez boşalıyor eşinizin vajinasına.

Eşiniz bu durumda son derece memnun.

Aradan 1 hafta geçiyor ve eşiniz bu durumu size açıklıyor ve diyor ki;” Senden boşanmayacağım, ereksiyon olduğunda seninle tabii ki seks yaparım, ama babanla da istediğimde seks yapmak istiyorum.”

Eşinize ne cevap verirsiniz?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• hocam eğer kendinden bahsediyorsan, yani o trafik kazası geçiren sen isen öncelikle geçmiş olsun ve nasıl bir kurtlar sofrasına düşmüşsün böyle... cevap ise tecrübeli bir avukata başvururum yol haritamı belirlerim, gerekli görüntü ses kayıtlarını alırım elde ederim ve mahkemeye veririm... öyle senden boşanmam demeyle olmuyo bu işler.. ama kanıt lazım...

0|1
    0|0
    • Yoo benim başıma gelmedi bu olay sadece senaryo. Ama dediklerinde haklısın. Başına böyle 1 oloay gelse ses kayıtlarını ve diğer delilleri toplarsan yüklü 1 tazminat kazanabilirsin bence de..

• Rica ederim ne demek. En harbi yanıt seninkisi.:) Sen de yıldızla bari.:))

• Siz de yıldızlayın bari.:))

Kızlar Ne Diyor 8

• bayanlar cevap veremiyomu ya :)

0|1
    0|0
  • Böyle bir eşe bir zaman sonra o babada yetmez... Eğer bu olayı sen yaşadıysan öncelikle geçmiş olsun.. Boşanman lazım, seni mutlu edebilecek insan bulabileceğini düşünüyorum...

0|1
    0|0
    • Doğru söylüyorsunuz, o bayana o baba kesin yetmez.:)) Yoo başıma gelmedi. Bu sadece 1 senaryo.:)

• Ay okudukça bir tuhaf oldum ya, yorumlara baktımda sen değilmişsin iyi bari. Bnce insanın başına gelebilecek en kötü, en ağır durumlardan birisi.. O kadının yüzsüzlüğü ne öyle. Barei bir halt yiyosn gizlice ye demi ne pişknlik senlede olr ama babanla olur gibisinden. Çok kötü...

0|1
    0|0
    • Çok güldüm ilk sözlerinize.:)) Yazdıklarına katılıyorum aynen.:))

• :) :) öyle ama ya :) hem niye güldün :)

• "Ay okudukça bir tuhaf oldum ya" Sözüne güldüm.:))

• güzel hıkaye :) rekor kırar film olsa

0|1
    0|0
  • Allah belasını versin öyle eşin,böyle olacağına hiç olmasın daha iyi.

0|1
    0|0
  • adam sandık eşeğeee alnımıza değdi ta...şağı derim

ve s.ktir olup giderim

0|1
    0|0
    • Güzel 1 yanıt. Teşekkürler..)

• hayatının kalitesini hayatındaki insanların kalitesi belirler..

bence bu sözü bile içinden söyle öyle insanlarla da muhatap olma..

öyle kişiliksiz bir bayan o zaman eşinin babasıyla evlensemiş

böyle saçmalık duymadım valla

• Haklısın yorumunda. Ama bu 1 senaryo canım..))

• Adam oğlunun penisini ne ara görmüşte ondan daha mükemmel olduğunu biliyor neler dönüyor bu ailede bu ne biçim aile aman allahım :)

0|2
    0|0
  • Öyle baba da eş de olmaz olsun. Vay anasini neler var ya.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gerekli delilleri toplar , sonrasında sırayla yol veririm. Bu tarz kişiler için kendi hayatımı karartamam..

0|1
    0|0
  • Boşan gitsin babanlada eşinle de görüşme bir daha...

0|1
    0|0
  • hikayen kurgu 26 yaşındasın ve banan 40 öylemi :) 12 yaşında evlendi 13 yaşında bluğ oldu 14 de de seni peydahladı :D

0|1
    0|0
    • Bu 1 senaryo. Senaryoda hata yapmış olabilirim.:)) Hoş gör..

• Fantazi dünyan geniş. Hikaye okumayı biraz azalt beynin sulanmış senin...

0|1
    0|0
  • Hadi ordan ya ne cvbı*et gitsin böyle bir rezillik olur mu

0|1
    0|0
  • S*ktir git :D

0|1
    0|0
  • Bu durumu gerçekten yaşadıysan ve hala babanda eşinde hayattaysa senin ölmen gerek

0|2
    0|2
    • Yoo bu sadece 1 senaryo.:))

• Allah allah. Neden küfür ediyorsun babandan büyük 1 insana. Bu sana yakışıyor mu? Üzüldüm senin adına gerçekten.

• Senin adına üzüldüm sadece. Burada sanal dünyadayız. Tanımadığın 1 insana küfür etmek, kötü söz söylemek 1 gence hiç ama hiç yakışmıyor bence. Bilmem anlatabildim mi kardeşim?.:))

• la bu nasıl dünya*

0|1
    0|0
  • baldızıda ortak edelim derdim

0|1
    0|0
  • yasına bakılırsa sen bu hıkayedekı babasın

0|1
    0|0
    • Yoo hayır. Bu sadece 1 senaryo.:))

• böle hıkayemı olur be adam karısını sıkıyo sıkemeyınce babası karıdan ıstıyo karıda kocasının babasına verıyo sen keloglan nasreddın hoca hıkayelerı yaz hacı ayıp ayıp

• Aşağıda gizli 1 kullanıcı yazdığım senaryonun neredeyse aynısını 1 başka sitede görmüş. Ayrıca sorumu çok beğenenlerde az değil. Bu hayatta yaşanan şeyler bence. Nasreddin Oca Hikayeleri ile alakası yok.

• soruyu okurken sıkıldım özet geçseydin ya şuna eşininizi babanız bafilese napardın die. Hadi onu geçtim sen 26 yaşında baban 40 yaşinda. arada 14 yaş mı var ? anlaşilan senin baban kundakdayken sevişmeye başlamiş. hadi ben kısaca özet geçiim. soracağın soruya sokim afedersin.

0|1
    0|0
    • Son derece saçma 1 yanıt. Değerlendirmeye almaya değer değil. Ucuz 1 cevap.

• Abici aldıgın cevapları okumuyorsun sen galiba ? %70 i bu ne mal bir soru diyor sen hala neyin pesindesin hahaha

• Ben 1 şeyin peşinde değilim.:))

• babacım çok diyorum bir eliniz başka yerdeyken beyniniz başka yerdeyken şuraya başlık açmayın iye.

0|1
    0|0
  • s enın ben a nanın a mnıa koyim kızılbaş p iç

0|1
    0|3
    • Neden terbiyesizleştiğini anlamadım. Ayrıca gizlisin benim gibi açık değilsin. Üzüldüm senin adına..:(

• enset hikayleri okumaya biraz ara ver kardes hikyeden altinti yapmissin.

0|2
    0|0
    • Hangi hikayeden alıntı yaptım anlamadım. Bu soruyu başka 1 nick ile de sormuştum. Oradan kopyaladım.:))

• amin amin

Yükleniyor...