Haftada 4 kez mastürbasyon yapıyorum, çok mu fazla ?

Ne zaman bilgisayara otursam aklıma p*rno izlemek geliyor 2 günde bir boşalıyorum 2 gün içinde de birinci gün penisimle oynuyorum boşalma gelince bırakıyorum, ikinci gün banyoya girip boşalıyorum. Hergünüm böyle geçiyor fazla masturbasyon kısırlık falan yaparmı zararları nelerdir bunun ? Nasıl bırakabilirim ?

Güncellemeler:
yaş 45 üstü değil salladım yaşı okuyunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlıklı bir erkek günde 4-5 kez boşalabilir. Hiç bir şey olmaz. Yanlız sperm sayısı azalacağından dölleme ihtimali azalır o kadar. Zaten boşalınca çıkan sıvının yüzde 99 u sperm değil semen sıvısıdır. Bu sıvı da prostat bezinde üretilir. Sağlık sorunu olmayan 40 yaş altı genç bir erkek, değil haftada günde 4-5 kez boşalsa bile sorun olmaz. Yanlız boşalmaların arası en az bir saat olmalıdır. Vücut dışarıya attığı semen sıvısını yaklaşık bir saatte yerine koyar. Bu süreden daha kısa sürede boşalan erkek az semen ürettiğinden, boşalınca dışarı çıkan sıvı da az olacaktır o kadar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• 3'e düşür.

0|0
    0|0
  • Biraz fazla.

0|0
    0|2
    • atmıs zaten

• lan işim gücüm yok gelip buraya yalan mı söyliycem dümbük adam akıllı konuş amele

• ama mast yaparken baya uzun sürüyo masturbasyonum

• bişey olmazda kız bulamıyonmu lan

0|1
    0|0
    • ya tipim iyi de yaşadığım şehirde benim yaşımdakilerin hepsi kezban hayatta sevişmez biri

• en son bitane kız bulcam sevişe sevişe belini kırcam

• beyinle alakalı yapmıcam de ve yapma.

0|1
    0|0
    • hiç de beyinle alakalı değil. bizim hormonlarımız biraz farklı illa yapmak gerekiyo yoksa çok rahatsız oluyosun sürekli o aklına geliyo

• ben hergun yapiyorum:))))

0|1
    0|0
    • aslında benimkide hergün sayılır ilk gün yapıyorum boşalmaya yaklaşınca bırakıyorum ikinci gün boşalıyorum

• maslallah ;))

• hahhaaha:)masturbasyonda yeniliklere imza atmak istiyorum:)))ahahahahah

Erkekler Ne Diyor 4

• normal

0|1
    0|0
  • bu kadar sistematik mastürbasyon yapacağına, kafanı (gövdenin üstünde olan) biraz daha faideli şeylere çalıştırsan, atom mühendisi bile olabilirsin.

0|1
    0|4
    • ikisinide çalıştırıyom zaten merak etme

• sen bugun beni hep yanlıs anlıosun soul hala hasta vermene bağlıyorum. Yaşlanıorz babalarımıza benziorz diorm :D

2 eksi almışsın artılıcam barısalım

• smiley atmayınca darıldığımız anlamı çıkmasın ki smiley (kalp) atınca da, tırsıp engelliyorsun. (smiley yok)

babam andropozdan beridir, çılgın bir ergen gibi, keşke öyle olsam.

• bende haftada 4 defa sevişiyorum.

fazla mı?

0|0
    0|2
  • az bile.

0|0
    0|0
    • yuh daha fazla yaparsam bozulur artık

• ben kısır olmaktan korkuyorum sen az bile diyosun

• yok yok kısırda olmazsın turşuda merak etme.

Yükleniyor...