Kapat

Onun yüzünden kızlar hakkında kötü düşünüyorum..

Arkadaşlar bir sevgilim vardı 1.5 senelik ..benden önce 2 kişiyle yatmış.. birinci sevgilisiyle 2 sene berabermiş sonra aldatılmış..onunla yatmış aa önceden.. sonra bir kişi daha tanımış 2 ay telefonda konuşup ilk buluşmada o kişiyle yatabilmiş..bana istemedim diyor bakire olduğumu telefonda soledim diyo hata ettim diyo..sonradan çocuğun eroin içki içtiği ortaya çıkmış..çocuk bunun hemşerisi..almanyada yaşıyorum.. ondan sonra benimle tanıştı.. ben kıza dokunmadım ilk başta ..sonradan oldu.. bakiremisin değilmişin diye sormamıştım bile..önemi yoktu ..evlenmeyi düşünüodum ama o ilk buluşmada yatması felan beni çok kötü etti..yattığı çocuk buna faceden mesaj attı seni unutamadım diye buda ters tepki verdi ben çocuğu tanıyodum ve içime kürt düştü.. o çocuk bana anlattı herşeyi ilk buluşmada yattıklarını ..bana çok iğrenç geliyor..bu bir kızı o* yapar mı? ben öyle düşünmeye başladım resmen çok sevdiğim kız hakkında öyle düşünmeye başladım... nolacak benim halim?

Güncellemeler:
ben bunu ilk basta ögrenmedim 1.5 sene sonra ögrendim.. kiz hüngür hüngür agliyor.. ama bilmiom yapamam

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• aldatıldıktan sonra yaşadıklarını atlatamaz bazı kızlar.. böyle şeyler yaşayarak bir şeyleri aşmaya çalışırlar.. sen kıza sorduğunda doğruları anlatabiliyorsa senden bir şey saklamıyorsa güven..

0|0
    0|0
    • aglayarak bilmiyorum diyor..beni birakip gitme diyo..bilmiyorum..evlenemem ki daha

• icim icimi yiyor..1.5 seneni ver sonra böyle bise ciksin ortaya..

• iyi yönünden bakmaya çalış.. 5 10 sene sonra da öğrenebilirdin bunu.. evlenmiş olabilirdin geri dönüşün daha zor olurdu..

ne düşünüyorsan kıza açıkça söyle ve net cevaplar iste.. ağlaması samimi olduğu anlamına gelmez ama kandırdığı anlamına da gelmez..

önemli olan dürüstçe cevap verebilmesi sonucunu bile bile..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• evlenmezdim net.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biliyorsun dostum birden sonrası sayılmaz. Belki de hayatının en anlamlı varlığıdır ama aklında hep şüpheyle yaşayamazsın. Her kavganızda sığınacak bir omzu var mı acaba dersin, kendini yersin.

0|0
    0|0
    • benleyken beni aldatmadi hic..test ettim faceden yazdim öyle böyle sacma ama yaptim..hep ters tepti sevdigim var dedi..bilmiyorum nasil yapar böyle bir hata..

• Seni deli gibi sevdiği kesin. Önemli olan kötü gününüzde nasıl davranacağı. İnsan buna güvenemiyor.

• kardeş bence bırak bu kızdan hayır gelmez artık evlensende rahat durmaya yemin etsede durmaz mutlu olamazsın yani hep içinde bir kurt olur evlensende kızın yolu belli kusura bakma üzülerek sölüyorum zamane kızları çıldırmış.

0|0
    0|0
  • Vallahi kardeşim bu kızı seviyorsan eğer, senden önceki sevgilileri ile yaşadıklarını kafana takmamalısın. Benim ilk eşimin benden önce 2 sevgilisi olmuş. 10 larla 100 lerce kez sevişmiş ama bekaretini korumuş. Ona , keşke eski sevgililerinle doğru dürüst seks yapsaydın demiştim. Benden önce yaşadıkları beni inanılmaz tahrik etmişti. Cinsel dünyamız süper ötesi renklenmişti. İsdtersen böyle düşün.

0|0
    0|0
    • oha abi okadar da degol :(

• Vallahi sen bilirsin kardeşim. Bu yaşadıklarını sorum edeceksen kıza açıkça söyle ve onu bırak bence. Boş yere umut verme. Yazık kıza da..

• Müdür açık ve net söyleyeyim.

O kızdan sana hayır gelmez. İlk buluşmada yatması durumu ortaya koyuyor.

Dünyadaki ne son erkek sensin ne de son kız o.

ilk başta canın acır ama alışırsın.

0|0
    0|0
  • motor oglum motor yol ver gitsin ma nyakmısn sen

0|0
    0|0
    • bu düsünce beni deli ediyor..1.5 sene bana her iyiligi yapti..melek gibiydi sanki ise götürdü..para verdi herseyi yapti..ama bu hatasi beni deli ediyor..

• yol ver ilerde katil olup içeri bile bağlıyabilrsn

Yükleniyor...