Kızlar neden hem yakışıklı ister, sonrada kudurur lar beni aldattı terk etti diye!!!

adı üstünde adam yakışıklı, karizmatik seksi hepsi bir arada ve eminim sen onun son kız arkadaşı sevgilisi olmayacaksın adamı tanımadan güvenip her şeylerini veriyorlar (bekaret) sonra burada ağlıyorlar beni terk etti bırakıp gitti ben ne yapacağım şimdi,

e illa yakışıklı yakışıklı diye tutturursan yakışıklılar acımaz acıtır, biraz insan bulup onu içine alsan pişman olmazsın haksız mıyım hem yakışıklı hem adam olana lafım yok ama hem yakışıklı olup, hemde sadece bir sevgili ile yetinen kaç kişi var ki?

Güncellemeler:
neden ama

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bu mantığa bakarsak

tüm yakışıklılar/güzeller çapkındır güven olmaz

tek bir sevgili yetmez

önüne gelenle beraber olurlar

aldatırlar

sonucu çıkıyor bana göre fazla genel ve yanlış

0|0
    0|0
    • tüm yakışıklı ve güzeller çapkındır demiyorum sevgili secerken yakışıklılık ilk secenek olması yerine kişiliği karakterine bakılması lazım diyorum kapiş

• sen nasıl anlamak istiyorsan öyle okumuşssun

• sen ne yazmışsan öyle okudu herkes

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• yapacak olan her türlü yapar.biz de güzel isteriz sonra oranı kapa buranı kapa

1|0
    0|0
  • ben tipsizim ama çok kız aldattım bunun yakışıklılıkla alakası yok insanın içiyle alakalı bir durum bu

1|0
    0|1
    • tiple alakası yok da kızlar seni istemiyor

yakışıklı istiyor sonra aldatılınca da vay arkadaş oluyor

• valla dostum isteyenin bir yüzü. bende mesela miley cyrus gibi bir hatun istiom ama bula bula hep kezbanları buluom.

istemekle olsaydı ooooo :)

0|0
    0|0
  • doğruu ben tipsizim hiç aldatmadım:D

0|0
    0|0
  • kızlar yakısılkı ıster aslında etrafı ıcın kız arkadasları ıcın ne dıcekler aslında kız sevmıyo kız arkadaslarından gecerse sevıyo ya da sevmem sonrası erkek bunu hıssettıgınde delerde gecer kızlar cok akıllılar yaa heh

0|0
    0|0
Yükleniyor...