Erken boşalma yüzünden doktora gider misiniz?

Erken boşalma yüzünden psikologa gidermiydiniz veya gittiniz mi? Gitmem diyenlerin gerekcesi nedir?

0|0
320

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır..O türk erkeklerinin %90 unda mevcut..Zamanla düzenli ilişkiyle hallolan bişey.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• gitmem çünkü erken boşalma hem uzmanlıkla alakalı hemde psikolojiktir yani erken boşalıyorum düşüncesi ile ilişkiye giriyorsan zaten erken boşalma sinyalleri beyine gitmiştir kontrol artık sende değil düşüncelerinde olur öylesi bir durumda o yüzdendir ki psikolog a gerek yok derim.

0|0
    0|0
  • erken boşalma çoğu zaman psikolojik bi durumdan kaynaklıdır. yada uzun süre ilişkiye girmemekte erken boşalmaya sebep olan etkenlerdir.böyle bi durumda ilk olarak ilişkiden yarım saat önce masturbasyon yapmak hem erken boşalmayı önler hemde kadının orgazm olmasında yardımcı bi rol oynar...

0|0
    0|0
  • bir ara bende vardı sonra geciktirici kullandım geciktici eczacıdan aldın internnet değil geciktici uzatıyor bir süre sonra gecikticiye gerek kalmaz erken boşalma varsa alta olan o olsun ve sürekli pozisyon değiştirsin senin duyarlı noktalara çalışarak birlikte aynı andan boşalma olur

0|0
    0|0
  • bence gidilir veya geciktirici kullanılır size kalmıs bişe ... ama uzman a gitmek daha iii sorunu bulmaya yarar baska bi şey olbilir sorun

0|0
    0|0
  • bende öyle bişey olsa gitmezdim

0|0
    0|0
  • Öncelikle geciktirici krem alınabilinir. O da olmadı sürtünme katsayısını azaltabilmek için prezervatif denenebilir. Yine de olmazsa ve bu durum beni ve partnerimi rahatsız ediyorsa tabii ki doktora da gidilebilir.

0|0
    0|0
  • tamam biraz kafanda ayar çekmen lazım ama psikologun çözebileceği bir durum değil bence bu

0|0
    0|0
  • Gidilmesi gerekir olsaydı giderdim , problemlerden kaçmak sadece onu büyütür.

0|0
    0|0
  • Erken bosalmadan kastin iliski baslangici sonrasi ne kadarlik surede

0|0
    0|0
    • 1-2dkk normalde 3 ile 5 zorlarsak 6dkdir biliyorum ama gercekten cok erken bosaliyor.

• benden önce iki defa iliski yasamis, biz 1 bucuk senedir birlikteyiz, son 3 aydir düzenli iliskiye giriyoruz, bende ilk düsündüm, zamanla düzelir diye ama sevgilim kafaya cok takiyor, takma diyorum.. elimde degil diyo

• Ona sor bel soguklugu gecirmis mi die

• psikolog filan hikaye.

her şey insanın kendisinde biter.

bende erken boşalma sorunu yaşıyorum yıllardır.

ben çözemedim al doktor sen çöz demem. çöpe atacak param yok.

farklı yöntemlerle çözüyorum sorunu.

0|0
    0|0
  • cinsel hayatımızda proplem olursa neden gitmeyeleim ki

0|0
    0|0
  • bendede çok geç boşalma sorunu var :D

0|0
    0|0
  • giderdim tabiki, çok şükür öyle bi sorunum yok.

0|0
    0|0
  • Çok şükür ben 2 saat takılıyorum...

0|0
    0|0
    • Ama öyle bir sorunum olsaydı giderdim. Niye gitmeyim abi, hayat zaten onun üzerine kurulu. Yani 1 dk falan sürüyorsa ohooooooo... hayat gerçekten çok kısa xD

• o anki pisikolojime bağlı

0|0
    0|0
  • siz niye dert ettiniz bu durumu bir kadın olarak. sorunum olsaydı giderdim.

0|0
    0|0
    • Sevgilim de erken boşalma oluyor, o yüzden sordum! doktora gidelim belki bi cözümü vardir diyorum ama ben erkekligime laf söyletmem diye kaba dayilik tasliyor, iliskiye gelincede erken bosalan o oluyor ! erkeklerin düsünceleri ne oluyor, cinsellikte sorun oldugun da doktora gitmekden neden kacarlar, onu ögrenmek istemistim aslinda :)

• kendisine anlatamiyorum ki :/

• ikna etmeye çalışın ya da eczaneden kendisi alsın.

• ayıp değil doktora gidin

0|0
    0|0
  • Gidilmeli. Tıpta ayıp olmaz. Ama söyle eşine veya sevgiline butür problemi varsa. Birda oan farklı şeyleri düşünsün.

( Millete bak bizde geç boşalmadan yakınıyoruz )

0|0
    0|0
  • ben hiç ilişkiye girmedim ama masturbasyonlarım çok kısa sürüyor. doktora sorduğumda erken boşalma masturbasyonla anlaşılmaz dedi. ilişkiyede girmediğim için var mı yok mu bilmiyorumda ama varsa doktora giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gidilir gitmeyenler gönderilir

0|2
    0|0
  • Tabiki Gidilir .

0|1
    0|0
  • Boynuz yeme riski var nereye gitmicek

0|2
    0|0
    • :) yok o olmaz da :)) o sorun yapiyor morali bozuluyor, haliyle o öyle olunca bende rahatsiz oluyorum, doktora gidelim dedigim ise ters tepki aliyorum, ne yapicam anlamadim gitti

• Erkeklik gururuna yediremez nasıl giderim diye ten uyumu çok önemli bir yerde mutsuz bir cinsel yaşam evliliği yerinden oynatıyor aklında genede bulunsun

• al sana cevap brawo kız öperim ellerinden

Yükleniyor...