Bir yardım edin bana . ne yapsam bilemedim ki

benim kardeşim 7.5 gün devamsızlığı varmış annemlere söylesem kardeşim çok kızar söylemesem rahat edemem 10 gün hakkını da doldurmak üzere napsam ben ? ama söylersem çok büyük kavga ederiz onuda biliyorum.

Güncellemeler:
annişkoma dedim bnden günah gitti

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen söyleme başkası söylesin mesela öğretmeni

0|0
    0|0
    • gidip öğretmenine araması için istekde mi bulunayim valla bn utanıyorum benimde eski öğretmenlerim

• kardeşinin geleceği söz konusuysa her şeyi yapmalısın

Erkekler Ne Diyor 7

• ben olsam zevkle söylerdim.kardeşlerimi ispitleyip dayak yerlerken kıs kıs gülmek en büyük eğlencelerimden biri.çok mutlu oluyorum

0|0
    0|0
  • Veli izni yazabilirsiniz:-) benim 18 gun oldu ama yeni uygulamayla velisi dilekceyle izin yazip raporlu hbi gorunyo. M.e.b in sitesinden ornek dilekce bulablirsiniz.:-)

0|0
    0|0
  • Kardeşiniz kaç yaşında bilmiyorum ama bence ailenize söyleyin. Kardeşiniz sorumluluğunun farkında olmalı.

0|0
    0|0
    • söylemeyi ya da bir şekilde ima etmeyi düşünüyorum.

• boşvr söleme gitsin..

0|0
    0|0
  • sinifta falan kalir engel olsunlar..

0|0
    0|0
    • son senesi birde off asi bişey hır gür çıkıcak evde belkide ama söylemem gerektiğini bnde biliyorum

• bizim zamanımızda 20 gündü :)

0|0
    0|0
  • bende bilemedim ne yapsan

0|0
    0|0
    • söylemem gerekir ama ergenliğin ortalarında zeytin gibi üste çıkar kavgalar hırla gitsin

Kızlar Ne Diyor 1

• söylemelisin. nasil olsa ögrenecekler karneden.. söyle gitsin cok eglenceli olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...