Nasıl farkına vardınız lezbiyen olduğunuzu?

Selaam.ks uyeleri. Ben lezbiyenimm ve merak ediorumm tabi eger burada.lezbiyenler varsa... Nasil farkina vardiniz lezbiyen oldugunuzu?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• lezbiyen olmalarının sebebi shemale yani penisli kadınlardan olmaları..yoksa başka esprisi yok arkadaşlar..bence cinsellik kavramı hep aynı eşcinsel dahi olsalar..

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir travma olduğunu dusunuyorum bu tur davranışların o yüzden bir psikiyatriste gidin derim hiç gittiniz mi utanılacak birşey değil yani.

1|0
    1|0
  • Ben size bir soru sorsam arkadasın bitanesi lezbiyen bir kadinla yatsan aklini alır dedi bu doğru mu

0|0
    0|0
    • Lezbiyenden lezbiyene fark var

• Benimki sadece merak peki doğruluk payı var mıkendinizi baz alın ve lezbiyen bir erkekle sevisirmi mumkunmu

• Seninle arkadaş olmak isterdim çok ilgimi çekiyor lezbiyenler

0|0
    0|0
  • sen nasıl anladın ?

0|0
    0|0
  • erkek dururken lezbıyende neyın nesııı

0|0
    1|0
  • lebiyenlik iyimi sana göre aynı anda iki lezbiyenle sevişmek isterdim.

0|0
    0|0
  • lezlere 3. olmak istemişimdir her zaman

0|0
    0|0
  • bizde ks üyeleri olarak merak ediyoruz*za * girmeden nasıl mutlu oluyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Lezbiyen birisi hiç mi bir erkekle sevişmez? Tamamen karşımıdır yani erkekle sevişmeye. Yoksa erkekle de zevk alır mı?

0|0
    0|0
  • karımla kurduğumuz fantazilerde aramıza başka kadınlar alırız. ve o kadın karımı yaladığını düşündüğünde müthiş keyif alır. acaba onda da var mı lezbiyenlik

0|0
    0|0
    • Hayir illa.lezbiyenlik var diye birsey olmasin gerek yok. Bir kadin kadinla sevistiginde erkekle sevistiginden daha fazla zevk aliyorsa bunun tek sebebi kadinlarin birbirilerinin vucudunun daha iyii tnimasi. Yani naasil daha cok zevk vercegini biliyor cunki kendisi de kadin

• iyi de bu gerçekte yaşanmadı sadece hayal ürünü yani nasıl sadece düşüncesi onu çok etkiledi.

• Eşinin bu durumu onun lezbiyen olduğu anlamına gelmez. Çünkü erkekle yaparken düşünüyor ve zevk alıyorsa biseksüel eğilimi var demektir. Kadın vücudu da onu tahrik ediyordur. Hala lezbiyenin sadece hemcinslerinden hoşlanan erkeklerle asla cinsellik düşünmeyen kişiler olduğunu öğrenememiş bir milletiz. Lafa gelince mangalda kül bırakmaz herkes seks profesörü kesilir burada.

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslinda fark etmek gibi bir sey degil dogdugumdan beri bir enteresanlik oldugunu seziyordum.11-12 gibi suphelenmeye ergenlikle beraber kabullenmeye basladim.

2|0
    0|0
  • hallere bahh hallereee

0|0
    0|0
  • biseksüelmşyim ben acaba, bir kızın vajinasına oral yapmayı çok istiyorum, sadece oral ama...

0|1
    0|0
  • Hep böyleydim fark etmedim haliyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...