Dayım gay olabilir mi acaba ?

dayım 30 yaşinda çok yakışıklı memur universite falanda bitirmiş kulturlu biri boy desen var . Ama gel gelelim hala evlenmedi annneanem dedem sıkıştırıp duruyor. Kızlar dayımla evlenmek istiyor dayım beğenmiyor hicbirini reddetti kac kisiyi. Sizce neden boyle ben suphelenmeye basladim. Bildigim kadariyla sevgiliside olmadi.

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Benim dayım da 34 yaşında falan evlendi, daha yeni evlendi hatta.

Şimdi yengem hamileymiş ama ne kadar başarılı bir cinsel hayatları , aşk durumları vardır bilemem orasını.

Dayım da çok yakışıklıdır ben de seni gibi düşünürdüm hatta hala düşünüyorum .

Tam gay olmasa da biseksüeldir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yok ya karıkız peşinde takılmak için evlenmiyodur hersey varsa heryer kız zaten

0|0
    0|0
  • Saman altından su yürütüyordur :D çak geç modu :>)

0|0
    0|0
  • bak sana bir test önereyim dayının bölgesine elinle korkut eğer tepki veriyorsa korkma eğer tepki vermiyorsa o zaman geçmiş olsun demektir !

0|0
    0|0
  • seçicidir, unutamadığı biri vardır, güveneceği biriyle tanışamamıştır vs...

0|0
    0|0
  • Allah yeğeninde hayırlısını versin:)

0|0
    0|0
  • Dayın sorumluluk almak istemiyordur. Korku vardır ya bakamazsam diye onları da düşünmek lazım. Ya da beklediği biri vardırr :D

0|0
    0|0
  • Her evlenmeyen gay mı ? Bende 28 yaşındayım evlenmeye gerek duymuyorum ne var bunda

0|0
    0|0
  • karıyer planı wardır belkı

0|0
    0|0
  • Kuşta sorun olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • Valla bir fikir yürütemedim.

0|0
    0|0
  • Hiç sevgilisi olmaması garip.

0|0
    0|0
  • Dayının özel hayatından sana ne :/

0|0
    0|0
  • git yüzüne de bunu hemen evlenir ahaha :D

1|0
    0|0
  • Hareketlerinde farklılık var mı?Ayrıca hiç sordun mu beğendiği kız tipi, karakateri nasıl?

Belki çok seçicidir ve istediği gibi birini bulamamıştır daha?

0|0
    0|0
Yükleniyor...