Sizce aşık mı yoksa alışkanlık mı yaptım onda? Yardım eder misiniz ?

Merhaba arkadaşlar bu sorum hem bayanlara hem erkeklere. Ben 1 yıl önce bir çocukla tanıştım ilk gördüğümde çok yakışıklı geldi ve bende ona güzel gelmişim. Neyse lafı uzatmadan biz onunla sevgili olduk bu 1 ay sürdü daha sonra ben başka şehirde yaşadıgım için onun oldugu şehirden gitmek zorunda kaldım fakat hafta sonu ve tatillerde ordaydım. Benim gideceğimi duyduktan sonra benden ayrıldı ve ilk defa öyle bir acı çektim hem kendime kızıyordum ağladığım için hemde kendimi tutamıyordum sabahlara kadar ağlıyordum 6 ay sonra mesaj attı ve artık bu acıya dayanamadığını barışmak istedigini söyledi bu süreçte kimseyle çıkmadı. Barıştık 2 ay sonra tekrar ayrıldık bu sefer benim hatamdı kabul ediyorum ama bundan 3 ay sonra yaz tatilinde biriyle tanıştım benim biriyle tanıştığımı duyunca hemen bana çıkma teklifi etti aklım hala ondaydı yine bir aptallık edip kabul ettim ve bu sefer sadece 1 hafta sürdü kendi kendime artık bu son dedim çocuk oyuncağı mı bu şimdi dedim. Geçen arkadaşlarla yorulduk parka oturmaya gittik ve karşıda bir baktım o arkadaşlarıyla oturuyor yanımdan geçmeler bakmalar felan en yakın arkadaşında gözüme güzel görünüyor felan demiş bana mesaj attı ve ben mesaj atmasam hiç atıcagın yok dedi bu süreçte bir kızla tanışmış ve sevgiliydi ben sormuyordum fakat sürekli kızı anlatıp kıskandırıyordu kızdan ayrıldı ve ayrıldıktan 1 hafta sonra ayrıldıgını söyledi bana biz 2 hafta felan konuştuk ben bu salı yaşadıgı yere akrabalarımı görmeye gittim 5 dk dışarı gel dedi gitmek istiyordum özlemiştim ama bir yandan gururum dur yapma diyordu neyse 5 dk çıktım ilk buluştugumuz yerde bekliyordu burada ilk buluştugumuzda beni yanağımdan öpmüştün tekrar yaparmısın dedi ben onu öptüm ve oda beni ama fazla ileri gitmek istemedigimden hemen kalkmam gerek diye evin yolunu tuttum sonra bana mesaj attı benimle evlenmek istermisin felan diye sonra konu cinselliğe geldi ve bana benimle kızlıgımı bozmadan birlikte olmak istedigini söyledi ona tekrar güvenip yapmak istemedim ama onuda denemek istedim sırf bu yüzdenmi beni istiyor diye tamam dedim ertesi gün mesaj attı biz senle cinsellik yapamayız biz senle arkadaşız ve fazlasıda olmaz dedi bende dayanamadım ve gerçegi tek tek anlattım zaten kabul etmiyeceğimi felan bu sefer trip atmaya başladı amacı ne bilmiyorum bırakıp bırakıp barışıyor sizce aşık mı yoksa alışkanlık mı yaptım onda ?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• ondan sana hayır gelmez bence

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım cevabın için :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...