Neden bakire kız isteriz?

Kızların düşünemediği bir konu var aslında burada. Hepsi olayın bir zardan ibaret olduğunu düşünüyor. Tamam o da var ama bence ikinci planda bu. İnsanın öncelikle ruhu bakire olmalı. Bazı kızlar biriyle evliliği düşünerek veya düşünmeyerek 2 3 yıl veya daha kısa bir süre gezip tozuyor, onla yatıp,onla kalkıyor. Sonra saçma sapan nedenlerle ayrılıyorlar ve kendilerince bitiriyorlar olayı. Ama öyle olmuyor. Gün geliyor başka biriyle sevgili olduktan sonra ilk kişiyle yaşadıkları, gezdiği, tozduğu, ilk ellerini tuttuğu, ilk çay içtikleri gün, ilk onu öptüğü gün vs.. mümkün değil unutamıyor. Yüzde 99,9 u böyle. Yeni tanıştığı kişiyi ruhen aldatma değil mi bu? Ya da ayrıldıktan sonra nişanlanıyor ve evleniyor biriyle. Evlendikten sonra tekrar eski sevgilisiyle görüşmeye başlıyor. Neden çünkü unutamıyor. Bu iş kocasını aldatmaya kadar bile gidiyor. ( Erkeklerin içinde de yapan vardır illaki ama konumuz bu değil ) buradaki soruların çoğuna dikkat edin ayrılık sorularının çoğu unutamıyorum içeriyor ya da eski sevgilimle nasıl barışırım falan. Ben şahsen öncelikle bu yüzden dolayı ruhu kirlenmemiş bir kız istiyorum. Herşeyi onla ilk yaşayabileceğim biri ve ömürlük olabilecek bir kişi. Ruhu kirlenmeyen birinin diğer türlü bozulması da mümkün değildir.(Tabi dini boyutu daha öncelikle bu işin ama hepimizin müslüman evladı olduğu varsayımıyla bunları söyledim. İnancı olmayan yorum yapmayabilir.)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• ruhu kirlenmemiş kızın açılımını yapar mısın?

0|1
    0|0
    • Bu dediğim şeyleri yaşayıp, tekrar tekrar hergün hatırlanması.

• EyvAllah.

Kızlar Ne Diyor 2

• En onemlisi durust olmasi.Bakiredir ama sahtekardir evlendikten sonra aldatir bilemezsinki.Ayrica aradigin eline erkek eli bile degmemis biriyse cok zor.

0|1
    0|0
  • Herkes geçmişte yaşamıyor senin anlattığın kadar saplantılı şekilde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cebinizde yeterice para var, sıfır araba almak istiyorsun. Arabanın teknik özelliklerine bakıyorsun seni tatmin etmiyor, acentesine gidip bir deneme sürüşü yapıyorsun. Teknik özelliklerini beyendiğin birkaç araba ile deneme sürüşü yapıp birisini alıyorsun. Ama bir zaman geliyor onu da beğenmiyorsun çünkü insanların egosu tatmin olmuyor. Evlilikte de son zamanlarda biri birinin adeta önce teknik özelliklerini sonra da deneme sürüşünü yapıyorlar. Hoşuna gidiyor veya gitmiyor. Ama genede hoşlarına gitmiyor çünkü farklı durular ortaya çıkıyor. İnsan çok karmaşıktır. nasıl olduğu anlaşılmaz. O zaman evlilik öncesi birliktelik çok şey fark ettirmiyor. Herkesin farklı ahlak anlayışı var kimi evleneceği kızın bakire olmasını istiyor. Kimi fark etmez diyor. Şimdi soralım evlilik öncesi yapılan cinsel ilişki evliliğe katkı salıyor mu? Hayır çünkü gitgide boşanma sayısı artıyor. Evlenmeden önce yapılan cinsel ilişki yerine sevgililer eşlerinin huyunu, zevkini, hobilerini, sevdiği şeyleri, sevmediği şeyleri kısaca ruhunu anlamaya çalışsa her iki eş de durum farklı olurdu. Çünkü kirli ruhu görürdü.

0|0
    0|0
  • Kızların hepsi sevdikten sonra bakireliği napacan diyorlar dicekler daha doğrusu ruhu bakire olsun diyosunuz ruhu bakire ise kendine bakire olmalı bence yap yap sonra ruh bakire

0|0
    0|0
  • ne yazarsan yaz dsotum okumadım ama sunu soyliim ben 27 yasında bakirsem erkek olup tuttuysam kendimi oda tutacak kusura bakmasın bir insan NAMUS SEREF VE ONURU için YAŞAR!1

0|0
    0|0
  • Ula olum niye anonim soruyonuz la neyden utanıyonuz

0|0
    0|0
  • Kızlar size erkeklerin en büyük taktiğini açıklıyorum İYİ DİNLEYİN AMK.aşkım bukadar zamandır senleyım ben senı aldatmak ıstemıyorum bunu sana yapamam ama bende erkegım benımde ıhtıyaclarım var dayanamıyorum barı senle bısıler yasayalım.BUNU dıyen erkek senle bıısıler yasamak ıstıyordur sadece gıt baskasıyla sevıs desen muhtemelen kız bıle bulamaz bide bitane daha var.Aşkım iyi güzel evlenicezde evlenene kadar napıcaz ben napıcam yanı evlenen kadar ellemi takılayım ? hangı erkek dayanır buna askım bana ezıyet etme lutfennnn buda evlılık bahanesıyle kandırma.gözünüzü açın* kanmayın sunlarada canınız yanmasın sonra ULAAA

1|0
    1|0
  • eger kız sadıksa yani öyle hissettiriyorsa önemi yok benim için ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...