Danimarka'lı kızları gördükten sonra eşcinsel olmaya karar verdim

Küçükken Türkiye'nin İzmir'inde bir futbol sahasında oturup arkadaşlarımla oyun oynuyordum ciddi söylüyorum uzağa baktığımda rahat 10-15 sarışın ve uzun boylu kız gördüm sahaya geliyorlardı sahada sadece ben ve diğer çocuklar oyun oynuyorduk sarışın gruptan kızın biri yanıma gelip danca "ne oynuyorsunuz " diye sordu gülümseyerek bunu bize yanındaki Türk kadın anlattı.

Bizde futbol oynayacağımızı söyledik sarışın kızların ellerinde çiçekler vardı ne oynadığımızı soran kızın elinde de kırmızı bir karanfil vardı eğildi gülümseyerek karanfili saçıma taktı ben o sıcaklığı ve sevgiyi kendi annemden bile görmedim anlatılmaz işte.

Beyler ben sizi anlıyorum İsveç, Norveç, Danimarka(İskandinav) kızlarını sevmeniz çok çok normal

başlık işin esprisiydi tabi yok öyle eşcinsellik falan ama içimde kaldı be.

Kızların yanındaki Türk olan kadın onların öğretmeniymiş öğretmenin ailesi de İzmir'de yaşıyormuş yazın kızları almış gelmiş Türkiye'ye .

Keşke Türk bir erkek veya Danimarka'lı bir kız olsaydım. :((( Bu yaşıma geldim hala unutmadım o sarışınları. Sorarım size , ileride Danimarka'ya taşınayım mı? Doğru mudur?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• e diyoruz işte herseferinde danimarka isveç rus kızları türk kızlarından güzel ve çekici diye ama sonunda bir anlayan çıktı

1|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 6

• onlarda seni görünce erkek olmak isticekler bence asdkljsadlkhajsd asD:AS:DSA:D

0|1
    1|0
  • ne kullanıyorsun sen?

0|0
    0|0
  • :)

Insanlar kişiden kişiye değişir unutma bütün danimarkalılar öylemi sanıyorsun

0|0
    0|0
  • guzel hikayemis :))) tasin tasin bizide cagir hemii :)))

0|0
    0|0
  • Güzel hikayeymiş şurdan tuzu uzat bana

0|0
    0|0
  • o baslıgı koymasaydın zaten kımse okumazdı ıcerıgı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• başlık ilgi odağı

0|0
    0|0
  • Senin söylediğin güzellik değil. yaptığı hareket hoşuna gitmiş. erkekler yabancılarda başka şeylere bakıyorlar gülüm.

0|0
    0|0
  • iskandinavya'nın erkekleride çok yakısıklı güzel. bende istiyor gitmek kızda olur farketmez :(

0|0
    0|0
  • futbolcu muydu kız?

0|0
    0|0
  • Hala unutamadim o sarisinlari derken :D Bana baya garip geldi hikayen ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...