Ispanyol erkekleri neden çingene gibi

Gizli Üye
kızlar bugün ne çok türk erkeklerini aşağıladınız, babanızda türk erkeği, türk erkeğiyle evleneceksiniz ve oğlunuzda türk erkeği olacak, erkekler aynı şey sizin içinde geçerli, türk erkeklerini ve kızlarını aşağılayarak bişeyi düzeltemezsiniz bunu anlayın artık, bende bu soruyu soruyorum hadi bakalım demet akalın

yabancı erkjekleri sevemedim bir türlü, ispanyollar çingene pibi kara bide pisler, italyanlar desem biraz antika biraz gay gibi, ingiliz, iskandinav vb. fazla sarı, turuncu, amerikalılar cıvık birazda babyface, ruslar içkici ve çirkin, ne varsa türk erkeklerinde var dengeyi tutturmuşlar sarışını, esmeri, kumralı hepsi var ve aşırı da değil, ayrıca sahiplenme, kıskanma, maçoluk gibi huyları hoşuma gidiyor bunları hangi yabancıda bulacaksınız
Türk erkekleri çok seksi
Yabancı erkekler çok çirkin
Yabancılar, türk erkeklerinin döşünün kılı olamazlar
Ispanyollar çingen gibi
Onları aşağılayan kızlar bıyıklarınızı alın sizi onlarla karıştırıyoruz
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Ispanyol erkekleri neden çingene gibi