Tövbe ettim ama ruyamda görüyorum

Cok p*rno izlerdim evde tek kalınca sonra tövbe ettim abdest aldım fakat bu seferde ruyamda izledigim p*rnolari görüyorum bosalmadim ama aptestim gidiyormu ? ? Mastürbasyon gunahmi bakire değilim zaten cok onceden yapmıştim nasıl gecer bu rüyalar :((

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• tövbe etmek güzel.. bak her insan zaaflarıyla yaratılır, kimileri paraya düşkün olur, kimileri kumara, kimileri içkiye kimileride seks hastasıdır, yapmadan duramaz, çok defa tövbe edlip tekrar yapmak istenebiliyor, rüyalar görmek veya görmemek irademizde olan bir şey değildir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen devam et nasıl zevk alıyosan öyle yap ilişkiye girmek istiyosanda gir senin dogal hakın canına ezyet etme

0|0
    0|0
  • p*rno üzlemek de mastürbasyon yapmak da günah değil. boş yere üzme kendini çocuum.

0|0
    0|0
  • sende bu arzu olduğu sürece geçmez ayrıca doğal bir şey

0|0
    0|0
  • Rüya görmen daha iyi değil mi, sıkıntı nedir? İzlemiyorsan bravo valla ben de bırakıp da rüyamda görsem keşke hep :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapmak günah değil.Abdest bozulmuştur.İzlemek günahtır.

0|1
    0|0
  • keşke bende rüyamda görsem hatta ben oynasam rüyamda hiç değilse daha çok zevk alırım

0|2
    0|0
  • Off ya bide ben görebilsem boyle rüyalar

0|2
    0|0
    • ya gizli sen kimsin yaaa... sana bayılıyorum tüm yorumlarına bakıyorum... ve süpersin... tebrikler..

• şimdi beni ekler misin diyeceğim ... niye diyeceksin... niyemi arada sohbet ederiz.. konuşuruz ne bileyim iyi arkadaş oluruz... açık olabildim mi?

• aynen öyle oldu ama bir gün tanıyacağım seni :)

Yükleniyor...