İnsanlar(altinsanlar) hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence hepsi zararlı zehirli örümcekler gibiler , sadece öldürülmeliler ya da sömürülmeliler çünkü zararlılar, insanların büyük çoğunluğu böyle hepsi markalara,isteklerine,zevklerine tapıyorlar , dünya gezegeninin kurtulması için insan ırkı yok edilmeli dünyaya en çok zararı insan ırkı veriyor , onlar kelimeleride kirletiyorlar sevgi,merhamet,vicdan,aşk gibi kelimeleri

Homosapiens ırkı üstinsan ve altinsan olmak üzere ikye ayrılıyor

altinsan kendi içinde:Sürü insanı ve ayaktakımı diye ikiye ayrılıyor.Bunlar çevremizde gördüğümüz insanlar sürekli dinden dem vuranlar,sistemi eleştirmeden düşünmeden yaşyanlar ve güc,zevk ve istekler gibi şeylere tapanlar,düşünmeyenler insanlardır

üstinsan ise farkında olan maske takmak zorunda olan ve insanın aşılması gerekn bir şey olduğunu keşfedendir.Bunlar toplumda çok az bulunur toplumda olduklarını anlayamazsınız çünkü maske takarlar

yeterince farkında mısınız , insanların çoğu ihtiyaçlarından çok zevk ve isteklerini düşünüyorlar , hepsinde bir hava atma yarışı ve "bakın ben üstünüm bana şaşın beni destekleyin üstün olduğumu görün" yarışı var erkekleri penisine,kadınları güce yapıyor , insanlarla hayvanlar , onların kurduğu "hayat" isimli sistem ilede doğa arasında çok az fark var sadece hayvanların iyi özellikleri insanlarda az , kötü özellikleri fazla , aynı şekilde doğanın iyi yönlri insanların hayat dedikleri sistemde az , kötü yönleri ise fazla

bence insan bir doğrudur sol tarafında hayvani(cinsellik,şiddet vb) yönleri sağ tarafında insani(bilim,sanat,felsefe,aşk vb)yönleri vardır.Eğer insan sağ taraftan çok sol taraftaysa altinsan , sol taraftan çok sağ tarafta ise üstinsandır ve dünyanın gelecğei için üstinsanlar altinsanları yok etmeli ya da acımsızca sömürmelidirler.Onlara zehirli örümcekler gibi bakmalıdırlar zararlı zararsız ayrımı yapmadna yok etmelilerdir

Son derece zararının görüldüğü canlının yavrusuna, sadece 'yavru birey' olduğundan nasıl ekstra

saygı gösterebiliyorlar? 20 dakikada vücuttaki popülasyonunu yüz bin civarına ulaştıran kolera

bakterisine "sadece kuluçkadan yeni çıktığı için" merhamet etmiyorsan, insan bebeğini insandan

ayrı tutarak sevmeyeceksin. Yavrunun yetişkin kadar bilgisi tecrübesi yoktur o kadar

peki siz neler düşünüyorsunuz insanlar hakkında..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yakınlarına, çevresine, hayvanlara tüm insan ve dünyaya en çok zarar veren varlık insandır..

Ve zekası ve aklı olan tek varlıktır insan..Ne acıdır..

1|0
    0|0
    • Bence insan zekasını yanlış kullanıyor , hangi aptal hayatını kolaylaştırmak için yaşam alanına,sağlığına zarar verir mi

• İşte kitaplarda bu yüzden var , günde 5 defa kitap okusak dünya çok daha iyi bir yer olur..Bence kurtuluş üstinsanların hükmetmesi ile olucak

• Umarım öyle olur gelecekte, ayaklar baş olmuş vaziyetteyiz maalesef..

Kızlar Ne Diyor 1

• ohoooo ön yargıya gel herkes kendi hayatında onlar insan da sen uzaylı mısın

0|0
    0|0
    • Herkes kendi hayatında=Herkes sisteme itaat etmekle meşgul

• daha ötesi yapılablir , sistemden uzak şeyler bir ideoloji gerke aslında din gibi olan..

• Bu ülkede birşey değişmez. Hükümet sağolsun okumaya imkan mı bırakıyor sistem geliştirsinler

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir insanın alt insan mı üst insan mı olduğunu anlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Dediğin gibi maske takıyorlar ya hani.

Belki bu düşünceleri senin zihninde oluşmasına sebep olan çevredir. Hani şu seni sömüren çevre. Ön yargılara kapılmanı isteyen çevre. Hiç bir zaman sorgulamanı istemeyen. İnsanların derinine inmeden kestirip attığın halini seven.

Ön yargıya kapılarak, ön yargılarının yüksek olduğu kanısına vardım ki toplulukta az olduğunu söylediğin kişiler aslında çok. İnsanları bir yönüyle eleştirmek yanlış olur ve de oluyor. Ne insanlar gördüm kıyafeti yok, ne kıyafetler gördüm içinde insan yok. Boşuna söylenmemiş hani.

Kendinin nerede olduğunu belirleyebiliyor musun? Maskeni çıkardığında neredesin? Bu soruya cevap veremiyorsan başkalarını eleştirmekten kaçınmak gerek. Sanırım senin yaşadıklarını zamanında bende yaşadım ve kendimce bu yargılara vardım. Belkide çevrenin etkisidir, ne biliyim?

"Üst insan farkında olan" diyorsun. "Neyin?" diye sorarım sana. Her şeyin farkında olduğunu düşünüyorsa yaşamasın o zaman. Hoş neden yaşadığımızı söyleyebilen bir üst insanda göremedim, BUNCA yaşıma rağmen!

Bir üst insan, "alt insan" diyorsa, benim gözümde o da "alt insan"dır. En azından bu yönüyle benim altımdadır.

Kolera benzetmen bence yanlış. O hastalık senin için var. Ama diğer insanlar senin için değiller.

0|0
    0|0
    • Farkında derken sistemin farkında olp olmadıklarını söylemek istedim. bir yerde yönetilenvarsa yöneticide vardır.İnsanlara baktın mı hiç kendi dünyalarını yoke diyorlar git gide aptallaşıyorlar ve sağlıklarını bozan gıdalar tüketiyorlar yani aptal ve muhtaç bir ırk yaratılmak isteniyor , aptal ve muhtaç bir ırk koayca yönetilebilir

İnsanları anladım hepsi bu sürüinsanı ve ayaktakımından olanlar sevgi gibi kutsal şeyleri haketmiyorlar , kolera benzetmem doğru insanlar dünyaya zarar veriyrlr

• Peki katle kimden başlayacaklar? Sen ve ben, senin ve benim ailemden başlasalar olur mu? Kabul ediyor musun?

• zararlı olanlardan , topluma zararı olanlardna çocuk tecavüzcüleri,kadın pazarlamacılaı,emperyalistler,siyonistlerden filan

• bunları senmi düşündün?

1|0
    0|0
    • evet tabi friedrich nietzsche nin fikirlerindende yararlandım biraz

• Sadece niçienin üstinsan kavramını öğrendim ve "insan aşılması gereken bir varlıktır" sözü beni etkiledi ve düşünmeye başladım , çıkan fikirlerim bunlar

• insanlar 2 ye ayrılır bir ben iki onlar diyenlere bir çift sözüm var

yok öyle birşey

Yükleniyor...