Aşk mı kızlık zarı mı?

Düşün şimdi bir kızı deli gibi seviyorsun ama bakire olmadığını öğrendin ayrıldın ondan ama ne yaparsan yap onsuz olmuyo ölücek gibi oluyorsun nefes alamıyorsun kızın yanına erkek bir arkadaşı bile yaklaştığında çıldırıcak gibi oluyorsun. Napıcaksın şimdi? Bakire değil diye tekrar onunla bir araya gelmez misin?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• aşk gelip geçicidir, en fazla 3-4 ay unutamazsın sonra birini seversin aklına bile gelmez o. Hiç kimse olmadan olmaz demem bu hayatta. Ben her türlü yaşarım. Kendine dikkat etseydi. ben milletin altına yatmış biriylemi evlencem. bir de onsuz yaşayamıyacam mı ? güldürmeyin beni

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne alaka bekaret vs aşk. Aşık adam bekaret arar mı bu devirde. Kızlığa mı aşık oluyoruz. Ayrılmam öyle bir durumda.

2|0
    0|1
  • canım soyle genel de erkekler gelır. ask baglar kıza erkegı. bır sekılde bu ayıbını beynıne ınandırır. bır yol bulur tekrar beyın o kızı masum yapar. yanı yapabılırse basarabılırse bunu beyın ıste o zmn gelır. ama bunların sorun olcagını da her kız bılır. o yuzden kendını korumalı. sanırım bu cagda evlılıklerın gecıkmesı boyle sorunlara da sebep verıyo

0|0
    0|0
  • Her zaman dediğim gibi iki bacak arasındaki et parçası kimseyi namuslu ya da namussuz yapmaz. Önemli olan ruhun bakire olmasıdır. Ön taraf'ta hiç bir şey yoktur. Ama arka taraftan yapmadığı halt kalmamıştır soruyorum sizce bu insan bakiremidir?

3|0
    1|2
    • Önemli olan ruhun o* olmamasıdır dostum.

• kanka olamazkı zaten ruhu bulsakta nasıl sokacaz aypsın asın bu populer kultur sozlerını ıcı kasarlanmayanın dısıda kasarlanmaz :)

• sizin kızlık zarınızı yesinler.ne muhabbetini yaptınız 3 damlanın.enerjiyi beyninizi çalıştırmaya verseniz keşke.

1|0
    0|0
  • bekaret önemli fakat öyle hale gelmişki bu önü kapalı olan ahlaksızların arkası otoban olmuş neye yarar bakire olmayan ondan çok daha iyidir seversem güvenirsem eyvallah insan kendinede bakamalı bence

0|0
    0|0
  • Gelmez olurmuyum. Seviyorsam bakireliği önemli değil bence.

2|0
    0|0
  • eğer çocuk bakireyse ve sana güvenmişse gelmesi saçma olur.

0|0
    0|0
  • kabul edemezdım sanırım cunkı o kız olursa benım ılk sevgılım olmus olur :/

0|0
    1|0
  • Artık şu zarın ötesine geçebilseniz keşke. Uğraşmayınız bunlarla. Dürüst olun, ahlaklı olun yeter...

1|0
    0|0
  • sevdiğin kızdan bakire olmayınca ayrılmak saçmalık. mallık direkt.

1|0
    0|0
  • zor ya unuturum

0|0
    0|0
  • aşk olsun tabiki kızlık zarı :D

0|1
    0|0
  • Bakire olmadığını öğrendiğim an neden ayrılayım ki!

0|0
    0|0
  • hmm ben bakir olduğum için bakire tercih ederim. aşıksam da zor bir karar. ayrılırım sanırım. evlenene kadar ben seks yapamicam, bir başkası benden önce onla olmuş olacak.. bu biraz koyar

0|0
    0|0
  • Asla kabul edemem gururum aşktan önemlidir silerim tek kalemde aşkından ölürüm o kızı istemem

0|0
    2|0
  • Ben şahsen bakire olmayan bir kızla evlenmek istemem. Neden? Çünkü ben bakirim. Ama eğer bende bende bir hata yapmış olsaydım hiç tereddütsüz bakire olmayan biriyle evlenirdim. Ha bu demek değil ki bakir erkek bakire olmayan bir kızla evlenemez. Hatasından pişmansa tabiki de evlenilebilir.

2|0
    0|0
  • Kabul edebilecek kadar seviyorsam olabilir ama onsuz olmaz diyemiyorsam bakirede değilse yol veririm

0|0
    1|0
  • nedense erkek tarzında sormuşsun soruyu :))

0|0
    1|1
    • bi kız merak edemez mi bunu?

• saol

• ne için

• kızlık zarı :) patlaklarla işim olmaz

2|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger seni bakire olmadigin Icin terkettiyse seni yeterince sevmemis derim.

Ama sende neden Bastan beri neyin ne oldugunu söylemedinki?

Belki Bastan söyleseydin böyle olmazdi

0|2
    0|1
Yükleniyor...