Herkese merhaba...iyi akşamlar

Sorum biraz saçma gelebilir ama akıl almak istiyorum hamile kalmak istiyorum kasım ayından beri korunmayı bıraktık ..Bir yandan olmasını çok istiyorum öbür yandan acaba hazır olabilir miyim diye düşünüp duruyorum geçen ay acaba olur mu diye çok heyecanla bekledim bu ayda negatif çıktı pek önemsemiyorum artık Rabbim ne zaman kısmet ederse o zaman olacaktır:)26 yaşındayım 1.5 senelikte evliyim borcumuz kalmasın her şeyimiz iyi olsun diye bekledik çok şükür evimizde var arabamızda şimdi sıra bebişte.)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• acele etme : )) korunma seklın hapsa cevap vermesı bır kac ayı buluyor panık yapma hemen + her ay yaptığın '' acaba bu ay olur mu ''yada '' ay bu ayda olmadı tuh '' seklındekı stresınde ınan bana bebegı gecıktırecektır.bu yüzden ( kı senı coooook ıyı anlıyorum) ılk basta panık yapma

annelık duygusu beraberınde korkuyu getırıyor.haklısın.yapabılırmıyım bakabılırmıyım vb vb. ama ınan bana allah onu verdıgı zaman senın ıcındekı o annelık duygusu butunnn duyularınla beraber ortaya çıkıyor.4 gozun 4 kulağın 8 kolun 2 beynın falan oluyor dusun : ))

o yüzden korkma.dua et.ama baktın 5-6 ay sonra hala olmuyor.o zaman lütfen bı Dr.a gorun...

bol sans : )

1|0
    0|0
    • hap kullanmadım normaldi.)ben gittim doktora bir baktı bana gülerek merak etme dedi herşey iyi gerisi allaha kalmıs dedi.))

• öyle yapıyorum zaten ama siz içime su serptiniz.)evet aynen dediklerinizi yapıyorum doktorda dedi kimisi hemen olur kimisi uzun sürer dedi telaslanmayın:)

• olur olur...hadı hayırlısı : ))

Erkekler Ne Diyor 3

• eeeee biz sana nasıl yardım cı olacağız mı diyorsun?

Ne soruyorsun şimdi bize? Nasıl hamile kalınır demiyorsun dimi?

O kadarını biliyorsundur :))

Allah hayırlı evlat versin, sağlıklı versin.

0|0
    0|0
  • evet bazen zorla olmuyor bazı şeyler Allah kısmet ederse demekte yarar var

0|0
    0|0
  • allah kısmet eder inş :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hamile kalmak istiyorum fikriyle seks yaparsan, kalmazsın.

Rahat, rahat düşünmeden deneyin.

Kolay gelsin bakalım.

0|0
    0|0
  • eğer birlikte yapmak istediğiniz ama henüz fırsat bulamadığınız şeyler varsa bekleseniz daha iyi olmaz mı genceciksiniz daha.. bebeğin keyfi de bambaşkadır tabi ki ama düşünsenize artık tatile çıkmanız bile güçleşecek.. hevesinizin kaldığı bir şey olmamalı bence bebek için..

1|0
    0|0
Yükleniyor...