Kadınlara oral seks yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar

Kadın da erkek gibi cinsel bölgesine dokunulduğunda zevk alır. Ama yine kadınlar da erkekler gibi sadece dokunmanın yetmediği, hassas bir dokunuş iyi bir oral seks için ne yapılmalıdır.

1. Öncellikle kadının rahat bir pozisyonu seçilmelidir ki genelde kadınların en zevk aldığı durum kadının yatakta sırtüstü yattığı ve bacaklarını araladığı durumdur.

2. Bu durumda erkek yüzüstü yatağa uzanmalı omuzlarını kadının bacaklarının arasına getirerek en az kendi omuz genişliği kadar kadının bacaklarını ayırmalıdır.

3.Bence iyi bir oralseks için kadının vajinası olabildiğine temiz olmalı, mümkünse iç bölgedeki kıllardan arındrılmalıdır.

4.İlk etap kesinlikle elle dokunmadan sadece küçük dil darbeleri ve öpücüklerle uyarılmalı sonradan el yordamıyla hafifçe aralanmalıdır.

5.Kadının vajinasının her yerinin yalanmasından zevk alır ama en çok kilitoris bölgesi onu tahrik edeceği için burada daha çok yoğunlaşmalıdır.

6.Dil etkili kullanılmalı, dudaklar diş görevi görmelidir.

7.Delik kısmının yalanmasına gerek yok. Bu kısıma ileri safhalarda özellikle kadının boşalmasına yakın anlarda bir elin iki parmağıyla girilmelidir.

8.Kadının boşalması ve bu esnada daha çok zevk alması için şayet bakire değilse mutlaka el ile yardımcı olunmalı iki parmak penis görevi görür gibi içeri girip çıkmalı ve kilitoris kısmı son ana kadar gerek dil gerekse dudaklarla uyarılmalıdır.

Arkadaşlar bu tamamen benim şahsi tecrübemdir, eklemek istediğiniz bir şeyler var mı?

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• Madde madde yazmışın eklenecek bir şey göremedim. ..)Eller hiç boş kalmasın :D

0|2
    1|0
    • Teşekkürler.Sen oral seks yaptın mı sana yapıldı mı?

• Hayır :) Bu soru şahsıma sorulmuş olduğu için cevaplamak istemedim :) Genel konuşmak iyidir .

• Aslında bu soruyu sormaktaki maksadım sizinle ilgili özel bilgilere ulaşmaktan ziyade başka bir husustu. Ama görüyorum ki ketum bir hanım var karşımda gizli olmaması, rahat konuşadınğındamış.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Birde bnu erkeklere oral icin yazsan sahane olurdu :)

1|0
    0|0
    • nasıl yani nasıl oral yapılacağını mı:)) onu da iyi bilen bir kadın yazsın yanlış anlaşılırım:))

• Hmm peki o halde by

• güle güle

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...