Kendinden 7 yaş küçük biriyle sanalda cinsel ilişki yaşamış biriyle

Evlenir miydiniz ? öncelikle bu adamın sevgisinden eminim .İnsanın kalbine dokunan güzel şeyler yazıyor facebookta .Ama o sanal s.x görüntülerine baktığımda o romantik ve beyfendi adamdan eser yok.İğrenç şeyler yazmış .Kıza bakıp mastürbasyon yapıyor ve ekranı yalıyor .Daha önce de başka kızlarla birlikte olmuş .

türbanlı dinine düşkün bakire birine bu adam yakışır mı ?Ama sevgisinden eminim .Çok seviyor .Seven insan değişir mi? Sevgi geçmişi de siler mi?

0|0
10|42

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle o görüntüler senin hafızandan silinmeyecek ve o arkadaşla olumsuz bir şey yaşadığında seni iki kat rahatsız edecek.

Eğer karşısındaki lise öğrencisi her şeyi bilen,her şeyin farkında olarak bunu yapan biriyse çok yadırganacak bir durum yok.Ama kız pek bir şey bilmeyen birisiyse etik olan kıza eksik kaldığı konularda bilgi verip,bunları uygulamaya geçirmemektir.

Bu adamı yanında taşıyacak,yanında olacak kişi sensin.Yakışıp yakışmadığına buradaki yazılanlara göre karar vereceksen yanlış yaparsın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• sevgi için herşey göze alınmaz. Karakter önemli demedi deme

1|0
    0|0
  • Bu adam her erkek gibi, belki biraz daha fazla sekse düşkün anlaşılan. Şu an seni seviyor ve evlenmeyi düşünüyor. Evlendikten sonra seninle sekse doymasa bile değişiklik olsun diye bu tür yollara baş vurmayacağının garantisi var mı?

Sevgi insanlara en çok kaybettiren duygudur unutma. Karar tabi ki senin.

1|0
    0|0
  • Birincisi yaşın kaç ?

İkincisi bu düpedüz çocuk tacizi ve sen bunda nasıl bir medet umuyorsun ?

Ucuncusu herseyin ekranda kaldıgından , kaydetmediğinden nasıl eminsin ?

Dorduncusu basitçe ekran resmi alarak seni tehdit etmeyeceğini nasıl bilebilirsin ?_

Bu konu savcılığa gitmeli

1|0
    0|0
  • kesinlikle YAKIŞMAZ...

sevgisinden eminim diyorsun ama herşey sevgi değildir unutma..ne yani hırsızlık yapsa aa ben sevgisinden eminim çok seviyor diye evlenecekmiydin!

boşuna dememişler insan 7 sinde neyse 70 inde odur... bence hemen ayrıl yoksa pişman olursun..

1|0
    0|0
  • Ekranımı yalıyor ?

Höhh

Tozlanmıştır o, onu siliyordur yaaaa sende amma fesatsin :P

Kedidir o kedi ;)

1|0
    0|0
    • seni yalarım der gibi şöyle bir hareket yapıyor link

ayrıca sen dalga geç diye sormadım bu soruyu

• Yaa artık o kadar çook feyk varki ben de abuk subuk cevap lar verip kafa buluyorum

Napim bir nevi deşarj olma stres atma gibi düşün ;)

• Evlendikten sonra o dediklerini yapmıcağı ne malum.Bence değişmez.Evlenirsiniz 1 yıl sonra boşanırsınız.

1|0
    0|0
  • arkadaşım o adamdan sana hayır gelmez ama sen aslında cevabı biliyorsun aslında.sadece kendine bunu itiraf edemiyorsun anlattığına göre yaşı küçük aklı fikri çükünde dediğin kadar dinine bağlıysan bilirsin ki sanal da olsa seks günahtır anlayacağın dinini yaşayan birinin bu tür erkeklerle işi olmaz diye düşünüyorum.yanlış anlamayasın takılmış olduğum nokta yaşının küçük olması değil işi gücü seks olan birinin yaptığı haraketleri yanlış buluyorum.tabi yinede en doğru kararı sen bildiğin için sen bilirsin

1|0
    0|0
  • zaman gösterir birşey diyemeyiz eğer sevıyorsa değişir ama ilerde sevgiside bitebilir

1|0
    0|0
  • kendisinden yedi yaş küçük olması da kız bakıp mmastürbasyon yapması da sorun değil gerçekte. asıl sorun lise öğrencisine sulanması. ve ekranı falan yalıyorsa kapalı mısın açık mısın bakire misin değil misin fark etmez. sapık bu adam uzak dur.

1|0
    0|0
  • seven insan değişirde nekadar herkesin bir sucu günahı vardır senın turbanlı olman cok dogru işler yaptıgın anlamına gelmez kim bilir belki o senden daha hayırlıdır kalpleri sadece Allah bilir umarım düzelir

1|0
    0|0
  • zor evlenemem heralde

1|0
    0|0
  • canım erkektır. oyle seyler olur. cok takılma bence. her erkegın mazısınde olur oyule seyler. eskıde bırakır merak etme. sen olduktan sonra nıye sanal ıslerle ugrassın. kıızn lıselı olması vs onemlı degıli. o an o wardır. o yuzdendır. o oyle eglencelık baktıgı bır kızdır. cıddıyetı hıcbırzaman olmaz ve sapıklık ta sayılmaz. cıddı olan sensen bundan emınsen sıkınyı yok. ayrıca o kadara kadar nasıl yakaladın adamı merak edıyom

0|0
    0|0
  • arkadaşım yaşca senden buyugum hayat tecrübelerime dayanarak söylüyorum o kişi seninle birlikte olmak istiyor güzel ve tatlı sözlerle etkileyip kalbini calmak ve her istediğini sana yaptırmak istiyor evleme derim birde türbanlıymışın uzak dur derim çogu sözleride yalandır bence

size insan ve kadın olduğu için değer veren erkekden uzak durursunuz sözleriyle yalan konuştuğunu bile bile yapışırsınız bu nasıl adalet allahım

0|0
    0|0
  • sevişirken kimseden eser kalmaz zaten.ama ekranı yalamakta nedir arkadaş :D

0|0
    0|0
    • ekranı yalamış tan kastım ekrana doğru dilini çıkarıp kızı yalamak istiyordu .

• türbanlıyım dedin.az çok hayat tarzını tahmin edebiliyorum.ailenin çocuk hakkındaki fikrini al onlar onaylamıyorsa evlenme.sen sevdiğin için gözün kör olabilir.gerçekleri göremeyebilirsin.evlilik düşünmüyorsan kafana göre takıl sorun yok

• her erkeğin aklında biraz fantazi vardır, bir şeyler elbet yaşamıştır ama bunu eşiyle yaşamayı tercih ediyorsa işte o kişi doğrudur, geçmişe bakarsak unutmamak gerekirki hiç birimiz melek değiliz.

0|0
    0|0
  • Güzin abla bu sitede değil, kendisine ulaşmayı dene..

0|0
    2|0
  • sanki burada ahlak dersi yapanlar çok namuslu da...sen onun başkalarıyla değil sana nasıl davrandığına bak...

0|0
    0|0
  • sanal seks arzusu başka bır eydır. herzaman o nu yapacaktır. sen cılgın seksler yaşatsanda boyle malsef

1|0
    0|0
  • Ekranı mı yalıyor :)))))) lan ne ağır abazalar var yaa :)) arkadaşın ergenlerin abazalıkta geldiği sın noktada :)))

1|0
    0|1
    • Ekranı yalamış derken kastım kıza seni yalarım der gibi ekrana doğru dilini çıkarıyordu .

• Uvvv beybi...harbiden ağır abazaymış :))))))))

• hayatda yaşayıp göreceğin çok şey var. neyi merak ediyorsun bilmem ama seksde falan işin gücün yoksa okulunu oku kızım. böyle salakca şeylerle boşa zaman ayırma. valla türbanlı fantezilerine konu olursun sonra

0|0
    0|0
  • Ekranı iyice yalayıp temizlemiş mi .

0|1
    1|0
    • Ekranı yalamış derken kastım kıza seni yalarım der gibi ekrana doğru dilini çıkarıyordu .Sanki evlenice siz yapmıyacaksınız dalga geçmeyin lütfen

• Ya bu siteyi seviyorum, böyle yorumlar görünce ne stres kalıyor ne sıkıntı, şu an gülüyorum ya :D

• Bende erkek arkadaşınla aynı durumda olduğum için anlıorum :D

0|0
    0|0
  • Türbanlı olsun olmasın Liseli sübyana bu tür bir yaklaşım yapmış biri kimseye yakışmaz

0|0
    0|0
  • 6ay sonra değişir kanka cicim ayları bitince tabi bu tür erkeğin farklı cinsel istekleri de ortaya çıkabilir zamanla

0|0
    0|0
  • bence seni hak edecek taşıyabilecek biri değil

1|0
    0|0
  • tek kelime hayır

0|0
    0|0
  • bataklğa battıysa birinin einden tutup bataklıktan çıkartması gerekir

0|0
    0|0
  • Lan neduruyon polise şikayet et oha çüş mk böyle olur mu la 7 yaşında insaf etsin hayvan oğlu hayvan

0|0
    0|0
  • ben ce mantıksız bir sevgidir onun sırf ilişkiye girmesi icin kızla beraber olmak istiyor

0|0
    0|0
  • Yatakta kazma gibi yatarsan aldatır ilerde.

Orada beyfendi olunmaz hep.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 10

• igrenç yha ben olsam onu bırakırdım

1|1
    0|0
  • Evlilik adımları neden atılmıyor?

0|1
    0|0
    • evlilik konusunda bir şüphe yok .sevgi konusunda şüphe yok .Adamın geçmişi kötü .sorun bu .

• gördüm görüntüleri

• Keşke de görmeseydin...

İnsanları geçmişine göre yargılamayı doğru bulmuyorum. Bizi bizden sonrası ilgilendirmeli bence...Ne bilirsin Allah'ın affettiğini bizler mi kınayacağız?

• sanal seks yapa insanlar normail degildir sapiktir

onlar sevseki nolcak arkani döndügünde lep topu acar aksamca sanal yapar

0|0
    0|1
  • Bazen bu kadar saf oluşunuza şaşırıyorum gerçekten.

1|2
    0|0
  • yaptığı şeyler normal değil aşırı iğrenç şeyler bunlar. güvenebilir misin bilmiyorum ama bir insan bu seviyeye geldiyse ileride de yapmayacağı ne malum?

0|0
    0|0
    • nesi iğrenc be bizim kadınlar hep aynı ruhunuzu dumura çevirmişssiniz evlendikden sonrada yana yakına gezersiniz kocam beni aldatıyo kocam beni aldatıyo sevgilim beni aldattı falan falan falan...

• Ekranı mı yalıyormuş abooooovvvv lfkjdglkfjljk.

0|0
    0|0
    • Ekranı yalamış derken kastım kıza seni yalarım der gibi ekrana doğru dilini çıkarıyordu

• Yani bilemem bu adam evlenilir mi değil mi hepimizin geçmişte hataları olabilir ama hata diye adlandırabilmemiz için geriye dönüp baktığımızda hem bizi pişman etmesi hemde tekrar etmeyeceğimize dair başkasına değil önce kendimize söz vermiş olmamız gerekir.Eğer bunun o insanda olduğuna inanıyorsan devam et yoksa bırak.

• bi insan neyse odur asla değişmez huylu huyunu bırakmaz

0|0
    0|0
  • Sübyancı bir adamla mı evleneceksin bu resmen sapıklık, lütfen biraz mantıklı düsün. Cocuk tacizine giriyor bu hem. Adam, liseli ve resit olmayan kızlarla birlikte olmus. Sikayette bulunmalısın cocuk p.rnosu büyük bir suc intikal ediyor.

0|0
    0|1
    • kız 18 ine yeni girmiş yaptıklarında .o açıdan problem yok

• Sen görüntülerı nerden ızledın? bılgısayarına mı kaydetmıs adam? Eger öyle bır durum varsa, karsı tarafın haberı olmadan kayıt altına aldıgı ıcınde suc ıslemıs olur.

• kendini doyurmak için tek sen yeterli gelmeyebilirsin bence bir süre sonra.. Aldatmalar yaşanabilir. Ki zaten o gördüklerin aklından iç gitmeyecek,her zamana aklına gelecek.. ayrıl ya da ayrılmay diyemem ama adam iğrenç

0|0
    0|0
  • Yaptıklarını miden kaldiracaksa sende de sorun var demektir

Sevgi yaş tahta kizim svgiyle hic bir bok olmaz bu adam son derece anormal irenç bir tip uzak dur hayatina yapma bence sevgisi batsin

2|0
    0|0
Yükleniyor...