Hamile miyim, yardim eder misiniz?

Arkadaşlar merhaba, erkek arkadaşımla 21 aralıkta bu ayın ikisinde ilişkiye girdim. 21 aralıkta olanda içime boşalmadı ve prezervatif kullandık. 2sinde de prezervatif kullandık ama ilk önce iki defa prezervatifsiz soktu yine içime boşalmadı.İki hafta önce grip oldum ve nurofenle tylol hot içtim. Birkaç gündür de emedur içiyorum. Normalde adetimin şimdiye kadar olması gerekti ya da adet öncesi kahverengi akıntımın olması gerekti fakat 4-5 gün gecikti adetim. Adet olmaya dair hiçbir hissim yok sadece karnım şiş. Hamile değilimdir di mi? Gecikmede ilaçların etkisi, final dönemi ve gribin etkisi var mıdır? Teşekkür ederim.

1|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• normalde olması gereken adet tarihinizden kaç gün geçti ?

Emedur santral sinir sistemi üzerinden etki mekanızması tam bilinmeden bulantıyı kesiyor.ilaçlarla alakalı oldugunu pek düşünmüyorum ama stressten dolayı gecikmesi mümkün.

0|0
    0|0
    • En erken ayın 11i en geç 14ünde oluyorum. Fakat her adetimden önce ayın 8-10u gibi kahverengi akıntım oluyor. Hiç olmadı. Ayrıca telefondumda uygulama var muhtemelen 28günde bir diye alıyor ve ona göre 7gün gecikmiş.

• normalde 28 artı-eksi 7 gün olabilir.

Stresse bağlı gecikebilir.Tabiki bahsettiğiniz şekilde başta korunmasız ilişkiye girerseniz partneriniz boşalmasa bile cinsel organından gelen sıvı içerisinde sperm hücresi bulunması olağan.(çok düşük bir risk tabiki)

biraz daha bekleyin hala olmazsanız test yaptırmakta fayda var.

Ama dediğim gibi yüksek ihtimal bugun yarın olursunuz diye düşnüüyorum,karnınızda şişlik olmasıda yakın zamanda adet olacagınızı gösterir,şayet embriyo bu akdar çabuk büyümez:)

• inşallah hamilesindir aminnnnn...

2|1
    0|0
  • Bir an önce iyileşmeye bak ve endişe etme, rahatsızlık ve stresten gecikmiştir.

0|0
    0|0
  • hem prezervatif takmış hem de zaten içine boşalmamış nasıl hamile olacaksın anlamadım ? Safmısın sen tatlım..

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum hamile olcağını ya anca gir ilşkiye :)

0|0
    0|0
  • hee hamilesin ağzından doğurcaksın ya bit işine

0|0
    0|0
  • Test yap test, cinsel hayatini sevişmenizi anlatana kadar bir testyap

0|0
    0|0
  • Bişi OLmas ;)

0|0
    0|2
  • hadi hayirli olsun anne olacaksin,

0|0
    0|0
  • gribin etkiside olabilir ilaçların etkiside ama sen eczaneye git ve bir tesr yap sağlan olsun..

0|0
    0|0
  • Gebelik testi al bak, hamile olmadıgını gordugun anın ertesi gunu ya da aksamı adet olursun inan bana... Sıkıntıya sokmussun kendini... Denemesi bedava!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilaçların etkisi final dönemi stresi etken olabilir zaten korunarak olmus bence hamile değilsindir ama yinede bir kan testi yaptırabilirsin için rahat etsn diye.

0|0
    0|0
  • değilsin canım gecikebilir içine boşalmamış zaten haa diceksinki sıvıdan kalabilirmiyim bu belki % 2 ihtimal falandr..adet olmak üzere olduun için karnn şiş..strese girdiğin için gecikmiş büyük olasılıkla..hamile değilsin ..

0|0
    0|0
  • strestendir. bide adet olmadın hamile miyim diye düşünmekten strese girmişsindir sıkıntı yapma olursun bir iki güne.

0|1
    0|0
  • evet gecikmeye bir cok neden olabilir, ilaclar stress, final dönemi, grib :D bir kac gün daha bekle benimde gecen sefer 5 gün gecikti cok stress yasamistim bir hafta sonra gelmezse ama bir hamilelik testi yap

0|0
    0|0
  • o ilaçlar gecikme yapmaz gripte yapmaz finallerinden olabilir ama oda düşük bir ihtimal finaller için aşırı bir strese girdiğini sanmam ama korkma bence hamile de değilsin şuan kafanda kurduğun ve korkutuğun için adetin geçikiyor rahat ol kendi korkularını finallere yıkma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...