Sevgiliniz bekaretinizi sorsa tepkiniz ne olur?

Evet soru basit Sevgiliniz Bakire Olup Olmadığınızı Sorsaydı Tepkiniz Ne Olurdu?

Not: Sevgiliniz Bakire Olup Olmadığınızı Bilmiyor Ve Soruyor.

• Sanane Sapık Mısın Der Tokadı Basardım.
    8% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Nedenini Merak Eder Sorardım.
    42% (5)33% (1)40% (6)Oy Ver
  • Normal Karşılar Sevgilimdir Merak Etmiştir Der Cevaplarım.
    42% (5)67% (2)47% (7)Oy Ver
  • Saçma Bulur Bana Güvenmediğini Düşünürüm.
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Utanırım Cevaplayamam.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Normal Karşılar Sevgilimdir Merak Etmiştir Der Cevaplarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adam gelmis 35 ben olcam 20 sormam

yasa bagli 20 yasinda heme onla bunla olmus biri hos degil

kismet cikmaz birini ya da sevemsin yasta gectiyse boynuna kurutup asamsin biseler olur

0|0
    0|0
    • Belki haklı olabilirsin. Cevap için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 2

• o soruyu soran adamın suratına sağlam bir tokat atması gerekir. kdınların yürüyşlerinden bu anlaşılabliyorken neden mahçup duruma düşürdüğün yetmiyormuş gibi cehaletini ortaya koyarak kendinizide rezil ediyorsunki?

0|0
    0|0
    • Cahillikle ne alakası var arkadaşım her kızın yürüyüşünden mi çözüyorsun bazı kızlar kadınlar var ki hiç bişi olmamış gübi yürüyor öyle ördek gibi ya da bir yerine bişi kaçmış gibi yürümüyor senün dediğin daha yeni ilişki uaşamış biri içün geçerli olabilir ancak. Nrezil olmaz,kimse ben sevgilimin bakire okup olmadını bilmek isterdim açıkçası ve sorarım da. Ayrıca o saçma düşünce ve tepki.iöün tokadı asıl sen hak ediyorsun. Neyse polemik yapmıycam iyi akşamlar.

• Toakt mı yedin knk :D

0|0
    0|0
    • Hayır şimdiye kadar hiç bir kızdan bu soru içün tokat yemedim aksine nedenini sorgulandı bilmek istiyorum hakkımdır diye cevap verünce cevabınıda aldım her kızdan.

Yükleniyor...