Lütfen ne olursunuz bana yardım edin? İntikam almak istiyorum

Benim 3 yıllık bir ilişkim vardı. Sonra ayrıldık onunla sebepse benim ondan sogumamdı. Sonra bir çocukla ilişkiye başladık ilkokul mezunuydu evlenmek istiyordu. 1. ayda evlenme teklifi etti ama ben prenses gibiydim sürekli el üstünde tutuyordu okadar çok sevdiğine inandım ki sonra biz birlikte olduk ben bakireydim ama kanamam olmadı doktora gittik aynı gün içinde benim isteğimle kızlık zarının yeni bozuldugunu söyledi. ogünden sonra değişti sürekli sorular sormaya başladı ne kadar yakınlaştın eski sevgilinle ne oldu doktorla muayne sırasında ne konuştun diye sonra okuluma gitmeme izin vermedi ayrıldı okulu bıraktım işe başladım çalışmama izin vermedi işi bıraktım. Sonra ayrılık için birsürü bahane buldu ben kendime gelemedim ve intihar ettim umrunda bile olmadı ailesi araya girdi barıştık onsuz yapamıyordum o ise her dk benden ayrılıyordu. Sonra kredi kartı borçlarımla başım derde girdi çalışmakk zorunda oldugumu söyledim tekrar ayrıldı benden. benden evine düşkün hanım olmayacağımı ev hanımı olamayacağımı söyledi. Bitti. Hastaneye kaldırdılar beni. Agır depresyon geçiriyordum.

Yazımın en başında bahsettiğim 3 yıllık eski sevgilim ziyaretime geldi hergün hemde evlenmek istediğini söyledi beni böyle kabul ettiğini ben onla evlenmeyi düşündüm beni kayıtsız şartsız seven o adamla mutsuz olmam imkansız beni unutamamış okula geri dön ben seni okutucam diyor . İntikam almak istiyorum bir şekilde nasıl olucak bilmiyorum. Erkeklerin en çok neyi canı yakar. Ona inat evlenmek istiyorum çok kinliyimmm. mahfetti hayatımı okulumu işimi elimden aldı masumiyetimi bile elimden aldı arkasına bile dönüp bakmadan çekip gittti. Ulan insan bu kız hastanede nasıl oldu diye anneme arayıp sorar. Yardım edin. Köpek gibi pişman olsun. ama ben bilmesemde olur uzak dursun ama pişman olsun

Güncellemeler:
seviyeli şeyler yazın lütfen. yazdıklarım sizin ideolojinize ters geliyorsa yorumsuz kalın

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız sen eski sevgilinden soğuyarak ilişkini bitirmişsin. Ve seni seveni acılarla başbaşa bırakmışsın. Tanrıda sana bir güzel ceza vermiş. Ve ayrıldığın sevgilinide anlamış oldun. Neyse gel gelelim soruna. Şimdi sen İLKOKUL mezunu bir mahluktan intikam alıp seviyen oldukça düşecek. Şöyle bir söz var kulağına küpe olsun.

''Zayıf insanlar intikam alırlar, güçlü insanlar affederler, zeki insanlar umursamazlar.''

Bu sözü çok seviyorum. Sen ayaklarının üstünde durarak güçlenmişsin. Ve tekrar intikam alarak zayıflayacaksın. Senin ona verebileceğin en güzel ceza onu görmemezlikten gelmek. Eski sevgilinle geleceğe bakın. Seviyesi düşük mahlukları hayatından at.

1|0
    0|0
    • şuan bende aslında aynen böyle düşünüyorum. teşekkurederim yardımcı olduğun için

• Ve geleceğe baktığınız sürece, mutlu olduğunu gördüğü anda daha beter olacak çevrene gülücükler saçmaya devam et.

Erkekler Ne Diyor 5

• valla bir hatadır olmuş ama sen neler neler diyorsun baksana şunu yaptım bunu yaptım ama halen adamın umrunda olmuyor diyorsun degilmi ve sen halen gözlerini acamamışsın ve ona bekaretini vermişsin kusura bakma ama adam alacagını almış ve umursamaz hallerini sen hic dikkata dahi almamışsın ve evlilik düşübnüyorsun sormadınmı kendine ben bu adamla evlenirsem bu sorumsuzlugu devam eder coluk cocukla beni perişan eder evine sahip olmaz diye hicmi aklından gecirmedin ve şimdi ise eski erkek arkadaşimla evlenmeyi düşünüyorum diyorsun ha belki o seni seviyordur sorun yok ama sen kendine soruyormusun o eski arkadaşini seviyorum mu ? diye yoksa o şerefsilikleri yapana inatmı evlenmek istiyormusun diye bir sor kendine ve hayatını yakma derim cok dikkatli düşün ve sormamda sakınca yoksa kac yaşindasın bir kac şey daha yazmak isterim inşallah hayatının bundan sorası senin ve bizler icin hayırlı olur selametle kal

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım odtude okuyorum okuluma tekrar geri dönmeye çalışıyorum şu sıralar

• bak ottdude okuyorsun işte sana fırsatt şansını dene ve yanlış iş yapmaa

• dogru söylüyorsun

• Beter ol gözünkörmü altına yatmadan önce düşüncektin bunları.. namus şeref gitmiş hayatın kaymıış. Hangi erkek olsa altına yatan kızdan tiksinir. Oğlan seni zorlamı altına aldı ne kanunen nede baska türlü hiç bir sey yapamazsın. Hayatta hersey yerine gelir ama giden namus şeref gelmez. O kabul eden erkek oda sağlam ayakkabı değildir mezhwbi geniştir oda er gec basından atar sonun kötü yol olur. Kusura bakma bunlar hayatın gerçekleri.

0|0
    1|0
    • kardeş abartma istersen. bekaret zarda mı sanıyordun. bir tek zarı sağlam kalmış bir sürü kız var. Açık konuşacam ama sakso çekeni arkadan vereni namus o zarda değil.

• Lan mal kız ben sana mı yazıyom baska biriyle konusuyorum körmüsün yorumları

• Lafını bilde konuş tamammı kızım herkes kendi gibisni bulur. Senin gibilerin mi duası kabul olcak. Adamın kafasını bozma banane lan senden

• seni bu halinle seven bu kişiyi seviyor musun

1|0
    0|0
    • seviyorum ama aşık gibi degil insan olarak seviyorum açıkcası hemde beni öyle bırakan bir insanın yaptıgı bende onu terk etmek istemiyorum. sevmeye çalışıyorum dua ediyorum. diyorumki kendi kendime önceden sevdin bu adamı aşık oldun yine yapabilirsin

• bundan sonra evlenene kadar elini ellerine sürme.

• buzamana kadar zateen hep öyleydi ben öyle biriydim zaten. Dua ederken bile utanıyorum şimdi. çok isterdim ozamana dönmek. hiç hiç düşünmedim ben böyle olucağı aklımın ucundan bile geçmedi.

• ilk birkaç cümleyi okuduktan sonra şunu yazmak geldi içimden ''git işine be ya''

0|0
    1|0
  • başına gelen herşeyi hak ediyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hep kızlar görüo bu ilahi adaleti nedense erkeklerin gördüğü yok

1|0
    0|0
  • kusura bakma ama hata sende niye çocuğa suç atıyosun adam seni zorlama yatırdı yatağa ya da zorlamı tuttu yanında hayır sen kendin yaptığın hatayla hayatını mahvetmişsin istemişsın okulu bırakmışsın istemiş işi bırakmışsın farkındamısın şuan ikisinide sevdiğinden değil kızlığın olmadığı içn kedni birine yamamaya çalışıyosun yapma arkadaşım yazık günah bu durumda hala intikam canı acısından bahsediyosun bukadar gururluydun madem yapmayacaktın bunu bukadar basit

0|0
    1|0
    • hırsızın hiç suçu yok yani

• suçu yok demiyorum ama asıl suç sende canım yalan mıı zorlama olmamış sonuçta hatanın bedelini ödüyorsun şuan

Yükleniyor...