Evlilik mi cinsellik kokuyor yoksa eşcinsellik mi ?

Evlilik aradaki cinselliği meşrulaştırmak içinse , sizce evlilik mi daha fazla cinsellik kokuyor yoksa eşcinsellik mi ?

Gelin bir düşünelim.

Beynimiz acımaz.

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ikisi arasındaki ilişkiyi bile düşünürken beynim acıdı doktor. Ama eşcinsellik sanki sadece cinsellik için kurulan bir ilişki yöntemi gibi geldi bir an.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• her kesin tercihine saygılıyım, ancak, söylemek zorundayım, sizin münazara konunuz dengeli değil, toplumda marjinal kabul edilen bir tercihle, evliliği kıyaslayamam.. özür dilerim..

0|0
    1|0
  • eşcinsellik maalesef ama ben eşcinselliğe karşıyım.çok monoton ilişkileri sevmem.

1|0
    0|0
  • Evlilik tabi ki... eş cinsellik nedir yaaa...Düşününce midem bulanıyor. Lezlerde hadi bir yere kadar da.. erkeklerde...

0|0
    1|0
  • Eş cinsellik insan fıtratıyla örtüşmeyen sapıklık iken cinsellik hele evlilikle kıyaslanması düpedüz ileri derecede sapıklık belirtisidir.

1|0
    0|0
  • bence eşcinsellik ve cinsellik daha çok seks kokuyor evlendiğin zaman ki bu çifte göre değişir bazı çiftler ateşli oluyor ve cinsel hayatları süper oluyor, sınırsız oluyor vs. ama türkiyede daha cok evlilik cinselliği öldürüyor, normlde hemen hemen hergün cinsel ilişki yaşayan biri evlendikten sonra haftada 1 2 ye düşüyor eşini kırmamak için dilediğini söyleyemiyor vs kısaca soruna göre eşcinsellik daha fazla cinsellik kokuyor

0|0
    0|0
  • Bu sorduğun sorudan dolayı O acımaz dediğin akılın sende var olduğuna dair ciddi şüphelerim var senden yana

1|0
    0|0
  • nick´inin hakkini ver biraz.

0|1
    0|0
  • evlilik cinsellik için olsaydı işi biten ayrılırdı yani evlilik müessesesi ömür boyu sürermiydi

1|0
    0|0
  • Aslında evlilik daha çok kokuyor. ama eşcinsellik konusu bizim ülkemizde sadece cinsel kısımdan algılanıyor.

0|0
    0|0
  • sen kendine yer açma düşüncesindesin leziz.

0|0
    1|0
  • nasıl bir baglantı kurdun escinsellige bagladın sasırtıcı

0|1
    0|0
  • doktor bir bakar mısın?

0|0
    0|0
  • ne sacmaladiginin bir farkinda olsan keske

1|0
    0|0
  • eşcinsellik en iyisin bence :D

0|0
    1|0
  • sen düşünme ya, mümkünse beynini de böyle seyler için yorma böyle boktan bir soru görmedim, bide laf sokuyor millete beynimiz acımaz diye hey allahım ne insanlar var heralde sodugun soruyu üzerine düsünülecek cok önemli bir soru olarak görüosun :)

0|0
    0|0
  • önce soruyu doğru sor sonra gel tartışalım biz bunu olur mu ..

0|1
    1|0
    • Ben dogru sordum sen dogru oku ;)

• Tamam hadı sensın ahbap.

• benim dediğimin dğru olduğunu biliyorum da sen böyle şeylerle beynini fazla meşgul etme bence acımıyo diye çok yoruyosun belli ..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...