Lütfen bir akıl verin, bunu ona anlatmalı mıyım?

ben 14 yaşında tecavüze uğradım adli tıbba gittiğimizde kızlık zarımın esnek olduğunu söylediler sadece o gün o hayvan herif benim kızlığımı bozmaya çalıştıkça ben kendimi o korkuyla kastım ve onu tüm gücümle itmeye çalıştım bozuldu mu bilmiyodum korkudan nolduğunun farkında da değildim şimdi 20 yaşındayım inanın hala kabuslarıma giriyo bu olay ve ben şimdi birini seviyorum o benim ilk sevgilim ona çok zor güvendim ama ona inanıyorum onunla cinsel hiçbirşey yaşamadık benim kesinlikle bakire olduğumu düşünüyo bunu bilmediği için ama anlatması da o kadar zor ki ona bunu anlatmalı mıyım anlatırsam beni ya bırakır istemezse diye korkuyorum

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Esnek diye rapor verdilerse bozulma gerçekleşmemiştir ama kesin emin olmak için jinekolojik muayene gerek.

0|0
    0|0
    • muayene oldum zaten adli tıpta öyle söyledi doktor bana ancak doğumda yırtılabileceğini yırtılmasa bile o hayvan içime girmeyi başarsaydı bunu anlar mıydı doktor

• Bir günden kısa bir zamanda muayene olduysan anlayabilirdi.

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle Kızlık Zarınız Esnek İse Bozulmamasının İhtimali Daha Yüksek Eğer Kızlık Zarınız Yırtıldıysa Bakireliğinizi Kaybettiyseniz Erkek Arkadaşınızdan Saklamayın İleride Evlendiğinizde Öğrenecek Nasıl Olsa Saklarsanız Evlendiğinizde Nasıl Cevap Vereceksiniz?

0|0
    0|0
  • daha sorna ortaya cıkacak olması guven kaybı yasasatır .. su an en uygun zmanı bul ve soyle ... link

0|0
    0|0
  • otur acıkla emın ol sana destek olukcaktır olmıcak bırısı ıse zaten boşver yazık ya kıyamam :( uzuldum valla ama şeyde var cevrede o kadar cok yalan soyleyen hatun varkı erkek olarak korkuyoruz ıste :/

0|0
    0|0
    • kanıtlarım ben sorun değil polise gitsin adliyeye gitsin benim ailem biliyo bunu onun inanmama şansı yok ama söylemeye korkuyo insan o kadar zor ki söylemesi

• kutlamıyoruz bu 3. sevgililer günümüz olucak o benden yine uzakta olucak sömestrdan dolayı

• nese asılır bunlar merak etme ıs ceza almıştır ıbne darısı basıma :)

• ilerde baskasindan duyarsa kotu olur bence musait bir zamanda al karsina hersey anlat seni seviyorsa oylede kabullenir diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • esnek diye doktordan zaten onay gelmiş neyin açıklamasını yapacasın daha ?

çok üstelerse dersin DOKTORDAN AZ KULLANILMIŞ :D

0|0
    0|1
  • Seni bundan dolayı bırakacak biri zaten hiç olmasın hayatında.

0|0
    0|0
  • bencede anlatma baska bir yerden ogrenemeyecegi seyi anlatma baskası biliosa gider soler diosan anlat senın agzından duysun

0|0
    0|0
  • sen anlat eger seni terkederse zaten seni sevmemiştir

0|0
    0|0
  • Sakın anlatma yapmadıgın bişi yüzünden seni kullanır

0|1
    0|0
    • asla bana dokunmasına izin vermem asla

• niye böyle birşey yaptığımı sormıcak mı o emin şu an bakire olduğumdan aklının ucundan geçmiyodur ben de bilmiyorum doktor anca doğumda yırtılır dedi bu durumda bakire mi oluyorum o gün kan gelmedi ama inan farkında değildim soktu mu ittim sadece ittim gidip gelmedi öyle gelemedi yani ama ya girdiyse bilmiyorum ya

• mastürbasyon yaparken kan gördün o günde adetli idin merak edip doktora gitti kontrol ettirdin

• anlatma sen de unut. olmadı öyle bir şey

0|0
    0|0
  • anlatırsabn belki ondan önce biriyle seviştiğini ve bunu uydurduğunu düşünür

0|0
    0|0
  • kesınlıkle anlat hem sevgısını olcersın hemde hayatını mahvetmezsın ıstemezse

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ANLATMA... Benden bir tavsiye...

0|0
    0|0
    • neden

• nasıl etkilemesin kolay görünüyo belki atlatması ama 6 yıl geçti yok atlatamadım ben bu olaydan sonra 1 sene hiç konuşamadım o şokla psikiyatride yattım 1 ay şu 3 senedir iyiyim ünv iyi geldi bana

• zaman herşeyin ilacıdır ama bununla yüzleşip atlatma zamanın gelmiş ve geçiyor bence... suçlu olan sen değilsin o... ama cezayı sen çekmişsin ve çekiyorsun...

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sebepten seni bırakacaksa zaten adam değildir.Sende önceden öğrenmiş olursun.

2|3
    0|0
Yükleniyor...