Erkekler lütfen, samimi fikirlerinize çok ihtiyacım var. Siz bunu nasıl karşılardınız?

Ben 13 yaşımda, neyin ne olduğunu bilmiyordum ve kızlık zarımı yırttım. Hiç kimseyle birlikte olmadım kimsenin elini bile tutmadım ama. Kızlık zarının ne olduğunu öğrendiğim zaman ne yaptığımı anlamıştım ama iş işten geçmişti maalesef. Bunu siz nasıl karşılardıniz ya da ileride eşim olacak kişi bana inanır mı gerçekten

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı nedır? link

ayrıca buyume cagınad oldugndan merak edıp te zarar vermıs olabılrısın ancak kızlı zarını yırtılmıs oldugunu nereden anladın _ ?

1|0
    0|0
    • Emin de değilim aslında, ams öyle olduğunu düşünüyorum. Ya da en kötüsünü varsayıyorum diyelim

• Çok çok teşekkürler

• rica ederım eger korkun dındıyse ve soruların cevaplandıysa mutlu oldum ...aklına estıkce cekınmeden sorabılrısın ama unutmakı bu konular mumkunse anne ıle paylasılmalı..

Erkekler Ne Diyor 14

• Seven erkek kızlığına takılmaz. Ne oldu diye sormaz, sen anlatırsan altında başka mana arar. Zaten ilk gecede yeterince dar olduğun için ilkin belli olur.

1|0
    0|0
  • Aklı başında bir sevgilin olursa ve o kişiye gereken güveni sağlarsan sana inanır tabi ki. Sana inanmayacak ya da insansa bile bu durumdan dolayı tutumu değişecek bir insanla zaten hiç işin olmasın..

1|0
    0|0
  • yaaa yıl oldu 2014 hala sen buna mı takılıyorsun ?

1|0
    0|0
  • seni seviyorsa sana guveniyorsa bu tarz konulari dert etmez sonucta insaniz hepmiz hata yapariZ diye dusunuyorum

1|0
    0|0
  • Sozunle davranislarin tutarliysa olabilir ama O yasta seyiyle oynayan kiz sekse merakli ve usteklidir. Zaten yirtildi diye dusunup birilerie birlikte olmus olabilir diye suphe de ederim

1|0
    0|1
    • 13 yaşında, ergenliğe yeni girmiştim henüz. Muhafazakar biriyim

• o yaşı bırak evlenene kadar şeyine dkunmayan var.. muhafazekar olabilirsin ben de öyleyim ama istekliyim. normal bence.

• sen sadakatine inandır gerisi boş

1|0
    0|0
  • ne önemi var o sana temiz gelicek mi onu düşünmen lazım

1|0
    0|0
  • açık söylıyeyım bu kadar sacma bır şeye inanmam sacma gelır bana bılmıorum onca kısıye verdıde bu mazeretmı geldı aklına dıye dusunurum :/

0|0
    0|0
  • böyle anlatırsan inanmaz..

0|0
    0|0
  • Nasil Becerdin ve Nerden AnLadin BozuLdugunu BeLki ZedeLenmistir..

0|0
    0|0
  • Açıkfikirli ve anlayışlı biriyse umrunda olmaz

0|0
    0|0
  • bu yalana inancaanı sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • sen artık bir zarsızsın :))))

0|0
    0|0
  • sorun çıkar tabi ben olsam inanmam açık ve net

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende zamanında neyin ne olduğunu bilmediğimden rahat rahat takılırdım inş bişey olmamıştır :D

1|1
    0|0
    • Olsa ne olur ki yıl oldu 2014 takma bunları kafaya...

• Biriyle beraber olup da gitse bri şey değil de böyle çok saçma oluyor :D

• haaa bak işte o konuda haklısın neyse bunu anlayacak kapasiten olduğu için +1

Yükleniyor...