Kapat

Hamile miyim, belli olur mu?

ilişkiye gireli 2 gün oldu ama kasıklarımda hareket ettiğimde feci bir şekilde ağrı var hamile kalmak istiyorum sizce olma ihtimali ne kadardır?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• ibretlik soru gerçekten,hamile olmakla kasık agrısı arasındaki ilişkiyi nerden okudugunu öğrenebilirmiyim ?

1|0
    0|0
  • Burada insanlar sana üç cevap verecek;

1. hamile olabilirsin

2. yok bence kesinlikle değilsindir

3. ne bileyim ben ya

Bu tip cevaplarla boş yere zihnini meşgul etme;

Eczanelerde üç kuruşa satılan hamilelik testi var, alıp evde kendin uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
  • kalmışındır ztn içine boşladıysa

0|1
    0|0
  • 2 günde hamilelik belirtisi canım türkiyem :D

0|0
    0|0
  • eğer evli isen dert etme olsan nolurki?

0|0
    0|0
    • Daha yeni evliyim ben düşünmüyodum eşim çok istiyo şimdide olmasını istiyorum düşüncelerim değişti çok heycanlıyım sabahtan berii mide bulantısı yaşıyorum. adetimin son günü ilişkiye girdik.

• 1 aylık evliyim evililiğimizi doyasıya yaşamak istiyodum bebek olunca büyük sorumluluk gelicek

• o zaman bence 3-4 ay daha tadını iyice çıkarın cinselliğin :)

• kasıkların agrıması normal ilişkiye girmiş sin .hamile kalmak icin karşındaki erkege baglı .

0|0
    0|0
  • 2 günde bu tip tepkiler olmaz vücutta...öncelikle eczaneden bir prediktör al ve tespit yap...

0|0
    0|0
  • sen hamile filan değilsin tependeki beygir gibi becermiş seni kasıkların ondan acıyor...söylemedınmı yavas ol diye

0|0
    0|0
  • İlişkiye adet gününün kaçıncı gününde girdiğinizi öğrenin. 12-16 gün arasındaysa özellikle 14. gündeyse hamilelik testi yaptırabilirsiniz diğer günler ne kadar zorlarsanız zorlayın , avuç avuç sperm boşalsın partneriniz yine hamile kalmazsiniz. saygilar

0|0
    0|0
    • Adetimin son günü girdik

• Yani hamilemiyim ? ilk defa içime boşaldı. daha önce kalmam imkansız

• Bu kadar erken belirti vermesi beklenmez 2 günde. Daha önce farkında olmadan da olsa sperm çıkışı olmuş olabilir. Eğer çok merak ediyorsaniz kesinlikle kulaktan duyma bilgilere aldirmayin aklınızı bulandirirsiniz. Bi kadın doğum doktoruna gitmenizi öneririm

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• bence bir doktora git sen bu şekilde olmaz. ihtimallerle yaşama.. erteleme direk doktora git o yardımcı olsun sana

0|0
    0|0
    • Daha çok erkendir diye gitmedim 2 günde belli olmaz heralde

• inşallah canım ama daha yeni evlendik ben düşünmüyodum şimdi inşallah olur diye bukadar heycanlıyımm.

• hayırlısı :))

• biraz sert davranmşsanız ondandır ağrı adetin 7 gün geçerse gebelik testi yap

0|0
    0|0
  • adet olabilirsin

0|0
    0|0
  • 2 günde hamilelik belirtisi olmaz kesinlikle.Test yaptırıp emin olmadıkça da doktora gitme.

Zaten kalp atışlarını duyana kadar bişey söyleyemez doktor buda bebeğin 7 haftalık falan olması demek.

0|0
    0|0
    • şimdi test yapsam çıkar mı ?

• Ozaman biraz daha bekliyeyim adet olucakmıyım diye

• Aynen.

Yükleniyor...