Hamile miyim, belli olur mu?

ilişkiye gireli 2 gün oldu ama kasıklarımda hareket ettiğimde feci bir şekilde ağrı var hamile kalmak istiyorum sizce olma ihtimali ne kadardır?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ibretlik soru gerçekten,hamile olmakla kasık agrısı arasındaki ilişkiyi nerden okudugunu öğrenebilirmiyim ?

1|0
    0|0
  • Burada insanlar sana üç cevap verecek;

1. hamile olabilirsin

2. yok bence kesinlikle değilsindir

3. ne bileyim ben ya

Bu tip cevaplarla boş yere zihnini meşgul etme;

Eczanelerde üç kuruşa satılan hamilelik testi var, alıp evde kendin uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
  • kalmışındır ztn içine boşladıysa

0|1
    0|0
  • 2 günde hamilelik belirtisi canım türkiyem :D

0|0
    0|0
  • eğer evli isen dert etme olsan nolurki?

0|0
    0|0
    • Daha yeni evliyim ben düşünmüyodum eşim çok istiyo şimdide olmasını istiyorum düşüncelerim değişti çok heycanlıyım sabahtan berii mide bulantısı yaşıyorum. adetimin son günü ilişkiye girdik.

• 1 aylık evliyim evililiğimizi doyasıya yaşamak istiyodum bebek olunca büyük sorumluluk gelicek

• o zaman bence 3-4 ay daha tadını iyice çıkarın cinselliğin :)

• kasıkların agrıması normal ilişkiye girmiş sin .hamile kalmak icin karşındaki erkege baglı .

0|0
    0|0
  • 2 günde bu tip tepkiler olmaz vücutta...öncelikle eczaneden bir prediktör al ve tespit yap...

0|0
    0|0
  • sen hamile filan değilsin tependeki beygir gibi becermiş seni kasıkların ondan acıyor...söylemedınmı yavas ol diye

0|0
    0|0
  • İlişkiye adet gününün kaçıncı gününde girdiğinizi öğrenin. 12-16 gün arasındaysa özellikle 14. gündeyse hamilelik testi yaptırabilirsiniz diğer günler ne kadar zorlarsanız zorlayın , avuç avuç sperm boşalsın partneriniz yine hamile kalmazsiniz. saygilar

0|0
    0|0
    • Adetimin son günü girdik

• Yani hamilemiyim ? ilk defa içime boşaldı. daha önce kalmam imkansız

• Bu kadar erken belirti vermesi beklenmez 2 günde. Daha önce farkında olmadan da olsa sperm çıkışı olmuş olabilir. Eğer çok merak ediyorsaniz kesinlikle kulaktan duyma bilgilere aldirmayin aklınızı bulandirirsiniz. Bi kadın doğum doktoruna gitmenizi öneririm

Kızlar Ne Diyor 4

• bence bir doktora git sen bu şekilde olmaz. ihtimallerle yaşama.. erteleme direk doktora git o yardımcı olsun sana

0|0
    0|0
    • Daha çok erkendir diye gitmedim 2 günde belli olmaz heralde

• inşallah canım ama daha yeni evlendik ben düşünmüyodum şimdi inşallah olur diye bukadar heycanlıyımm.

• hayırlısı :))

• biraz sert davranmşsanız ondandır ağrı adetin 7 gün geçerse gebelik testi yap

0|0
    0|0
  • adet olabilirsin

0|0
    0|0
  • 2 günde hamilelik belirtisi olmaz kesinlikle.Test yaptırıp emin olmadıkça da doktora gitme.

Zaten kalp atışlarını duyana kadar bişey söyleyemez doktor buda bebeğin 7 haftalık falan olması demek.

0|0
    0|0
    • şimdi test yapsam çıkar mı ?

• Ozaman biraz daha bekliyeyim adet olucakmıyım diye

• Aynen.

Yükleniyor...