Gayları bizden nasıl üstün görürsünüz?

Siz Türk kızları, bizi gay erkekler ile nasıl karşılaştırırsınız? Onları bizden nasıl daha seksi bulursunuz? Bu ne saçmalıktır?

Biz de sevişiyoruz, yalnızca sizlerle. Sizin hemcinsleriniz ile(kız,bayan, kadın vb)

Bundan daha güzel veya doğal bir şey var mı? Nasıl olur da bizim pabucumuzu dama atmaya çalışırsınız? Biz onlardan daha üstünüz ya?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Gay erkeklerin neredeyse hepsi çok yakışıklıdır, fizikleri güzeldir, diğer erkeklere göre estetik olarak süperlerdir. Sizden üstünler kabul edin.

0|1
    0|0
    • Benden üstün diye bir şey yok. Ben de fiziğime bakarım, temizimdir vs. Gay olmama gerek yok. Hem gaylar ile nasıl sevişiyorsunuz ya ?

• Gaylerle sevişmiyorum zaten adı üzerinde gay erkekle sevişir sadece. Ama çok çekiciler

• Bence seninki sadece hayranlık diğerleri gibi

Erkekler Ne Diyor 3

• Homofobi diye bir şey duydun mu sen hiç?

0|0
    0|0
  • gaylar daha zekidir..

0|1
    0|2
  • Demekki olay sadece sevişmek değilmiş. Oradan başlayarak biraz düşünmeye davet ediyorum seni (gay değilim) Ayrıca gay insanların beyinlerinin çok daha yaratıcı ve üstün çalıştığı ayrı bir gerçektir.

0|1
    0|2
    • Neye göre? Kime göre bu değerlendirme? Ben gay olsam ben zeki mi olucam, zaten zekiyimdir ya da yaratıcı? Mantık dışı ve ispatlanmamış yorumlar yapmayın.

Yükleniyor...