Seks sırasında süre uzunluğu sizi nasıl etkiler?

Kızlar bu sorum size aslında. Benim arkadaşlarım boşalma süremin uzunluğuna yok artık yuuh falan diyor(45 dk -bazen 1 saat ilişki sırasında) siz partnerinizin erken boşalmasını mı yeğlerdiniz? Yani şöyle söyliyim 45 dk boyunca dorukta yaşamak mı yoksa 15dk da oda kurtulsun bende mi? Genelde kız arkadaşlarımın hoşuna gidiyor bu uzun süre çünkü ben boşalana kadar onlar defalarca orgazm oluyorlar.. Ama arkadaşlarım sende bir anormallik var sie ordan sallama şeklinde yaklaşıyorlar bu olaya siz ne diyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• erken de boşalmasın geçte boşalmasın çünkü giren çıkan bana :) vucudum sallanıyor bir taraftan :)

0|1
    0|0
    • sadece vücut sallansa iyi , yatağın yayları ayakları tahtaları da sallanıyo hele bide ateşliyse karyolayı kırdın demektir..

• çok hardcore a girilmeden sarsılmazsın zaten pek :))

• insanda konsanra falan kalmaz ya

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevabını merak ettiğin için sorduğunu sanmıyorum. Zarf atiyim belki tutar ayakları.

0|1
    0|1
  • olta atmışlar aaaa bak yem..:D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Iyı reklamda burdakı kızlar yemez dostum.

3|1
    0|1
    • Verdim +nı

• soru ben bu kadar süre boşlmadan duruyorum siz erken boşalıyorsunuz sorusu değil zaten.ben sadece bayan gözünden uzun boşalma süresinin nasıl yorumlandığına bakıyorum burda..yukarıda bi bayan arkadaşımız da gayet açık cevap vermiş zaten bu tarz atarlı cevaplara gerek yok...

• aynen bende seni artıladım.

• Süre bence de gayet normal. Bunu bence arkadaşların değilde sen abartıyorsun.

0|0
    0|1
    • öyle diyorlar ciddiyim bu konuda geçen arkadaş ortamından biri anlatıyor kız bacağına dokundu diye ereksiyon olmuş hööh dedim..

• Herşeyin ortası iyidir.

0|1
    0|0
  • bence erkek kız boşaldıktan sonra boşalmalı.

0|1
    0|0
  • Yakında kilo diye birşey kalmaz :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...