Aşk, tutku ve cinsellik

Birini deli gibi seven bir erkeğin sevdiği kızdan cinsellik istemesi onunla birlikte olmaktan haz alması ve bunu tutkuya dönüştürmesi normal midir? Bir ilişkinin içinde cinsellik olduğunda bu ilişki evliliğe kadar devam edebilir mi yoksa bir süre sonra biter mi? Bu konuda görüşleriniz neler? Özellikle erkekler sorum size deli gibi sevdiğiniz kızla cinsellik yaşamak ne kadar doğru? Cinsellik aşkı öldürür mü yoksa daha da kuvvetlendirir mi?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Tam adamını buldun diyorum. ben bir erkek olarak deli gibi sevidğim aşık olduğum kızla deli gibi sevişmek ve seks yapmak istiyorum, ona sahip olmak istiyorum ve onunla evlenmek ömrümü onla geçirmek istiyorum. kısmen yaptığımız şeyler var yapmadığımız şeyler var ve hiç bir zaman bir adım geriye gitmedi arzum aşkım sevgim hep ilerledi hep onu istedim. onu tutkuya dönüştürmesi gayet normal bence cocuk seni istiyor baska kızlara mı gitsin onlarla mı yapmak istesin? ama seksten sonraki davranış biçimi biraz da onun karakteri, görüşleri ve davranışlarıyla ilgili net bir şey diyemem ama deli gibi seven ben kendi adıma cinsellik olsun ya da olmasın sevdiğim ve inandığım kadınla sonuna kadar giderm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• deli gibi sevdiğim kızın ilki oldum ve günden güne aldığımız zevk ve ona duyduğum aşk artıyor. onun aldığı zevk ise tartışılamaz, benden daha fazla zevk alıyor artık. eğer aşıksanız ve onun sevgilisiyseniz, cinsellik yaşamadan o aşk bir bütün olamaz. lakin ve lakin erkeğin aşık olması lazım gerçekten, değilse o ilişki biter. bundan emin olun.

4|1
    0|1
  • İçinde yaşadığımız kapalı bir toplum çoğunluk tabuları ile birlikte yaşıyor . Anlamadığım hatta anlam veremediğim bir gercekden bahsetmek istiyorum . Her erkek evlenmeden önce onlarca kez seks yapmak ister ama evleneceği zaman el değmemiş bir kız ister .

1|0
    0|0
  • Bu erkeğin sana nasıl baktığına bağlı eğerki cidden aşıksa dahada bağlar bu sizi ama bunu iyi anlamadan yapma derim

1|0
    0|1
  • Giriğ cümlende belirttiğin gibi sevdiği kızdan cinsellik istemesi gayet normal ve evliliğe gitmemesi için hiç bir sebep yok.Fakat cinsellikte yaşanınca bir süre sonra herşey normalleşip monotonlaşabiliyor tabi insanınada bağlı.

Cinsellik evlilikte temel hatta evliliğin yarsıdır.Kime sorarsan sor kimse bişey demez bayanlardan ama öledir o yüzden cinsellik ilişkiye heyecan katar fakata hızlı karar verme sınırlı kal derim

0|0
    0|0
  • Tutkulu aşkı cinselliğe taşımak normaldir. Cinsellik var diye evlilik olması gerekmez. Deli gibi sevsem de sevmesem de cinsellik yaşayabilirim. Cinsellik aşkı değil de geleceğin şekillenmesi açısından önemlidir.

0|0
    0|0
  • Cinsellik aşkı öldürür ya da kuvvetlendirir diye kesin bir yargı olamaz. İlişkiyi diğer tüm unsurları göz önünde bulundurarak değerlendirmek lazım.

1|0
    0|1
  • deli gibi sevdiğim bir kızla cinsellik düşünürüm ama asla yaşamam.

kıymamam ki ben ona :(

1|1
    0|1
  • Seviyorsam cinselliğin en ateşlisini yaşatırım ve evlenirim. Cinselliğin düşüncelerime hiç bir etkisi yok. Hatun gibi hatun olsun o yeter.

0|0
    0|0
  • bak hayatım sizi kandırıyorlar seven bir erkek sevdigiyle cinseliige girmez erkeklerin %90ı öyle en azından cinsele giriyorsa bilki amac köprüyü gecmektir ötesi degil sevdigimle en fazla sevişebiliyorum cinsel olmayacak yerine elimi bile sürmüyorm

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki sevgilinle en yakın olduğun en özel anını yaşadığın ve sevginin aşkın doruğa çıktığı andır ve ilişkiye zarar veremez fakat evlilik kısmını bilemem

1|1
    1|0
  • bu konuda çok çeşitli görüşler var yer yer birleştiriyor yer yer de ilişkiyi bitiriyor kısacası ciftlerin tutumuna baglı

0|0
    0|0
  • cinsellik aşkı güçlendirir ama çok ileri gitmeme taraftarıyım evliliğede bişeyler kalsın diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • yani şahsen sevdiğim insanı zorlamam ufak şeyler olabilir ama birleşme özel bir şey onu evliliğe saklarım ve saygı duyarım... eğer çok çabuk teslim olsa zaten gözümden düşer...

1|0
    0|3
  • tabiki olgun ve yetişkin bir erkek sevdiğini ister arzular.bayan içinde aynı şey geçerli...ama tabiki bu hangi düşünceyle istiyor acaba hatununu...veya ona ne gözle bakıyor...

0|0
    0|0
  • ne evliliğe götürür ya da götürmesi gereklidir nede aşktan soğutur ya da ısıtır cinsellik kendine has tutkusuyla yaşanır cinsellik için aşık olmak gibi bir saçmalık düşünülemez..

0|0
    0|0
  • Bence biter çünkü amacına ulaşmış olur...

1|0
    0|4
  • naptın durum nedir ?

0|0
    0|0
  • Cinsellik olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • sen hepsini yaşa cok kuvvetli olursun

0|0
    0|0
  • Uyum tutku olmadan cinsellik olmaz ama cinsellik olmadan ask ve sevgililik olur

0|0
    0|1
  • Gayet normal.Kaliteli cinsellik, aşkı öldürmez.

0|0
    1|0
  • eğer gerçek aşktan bahsediyorsa kesinlikle kuvvetlendirir

0|0
    0|0
  • Cinsellik aşkı güçlendirir o kesin:)))

0|0
    0|0
  • efendim görüşümü beyan ediyorum ; aşk intihar eden soyut bir olgudur. ateşi yakan ve söndüren bir süreç vardır. bu sebepler dahilinde yaşanan her şey mübahtır...

0|0
    1|0
    • Simdi insan sevdiğiyle elbette beraber olmak bir şeyler yasar insanlar be için evlenir severler gezer tozarlar ve artık ilerlertip belli bir ilişki yaşamak için ki bu günümüzde evlenmedende cok rahat oluyor artık ama su var kimi insan sevdiğinden bıkmaz ilişki boyunca ama kimiside aksıne belli bişeyler yasandıktan sonra bıkar ve farklı insanlar arar bunuda sen sevgilinin hareketlerine bakarak anlarsın...

Kızlar Ne Diyor 2

• gayet normal bir durum.

0|1
    0|1
  • cinsellik aşkı öldürür yüzde yüz yani

0|0
    0|3
Yükleniyor...