Sevdigim insanin bakire olmadigini ögrenmek..

ne olur bir iki dakkanızı bana ayırın...almanyada yaşıyorum-- 1.5 senelik ilişkim vardı..çok seviyorduk birbirimizi..hastalansam doktora götüren.. bana hep iyilik yapan..param bittiğinde yardımcı olan bir sevgilim vardı.. bakire olmadığı ortaya çıktı 2 senelik ilişkisinde kaybetmiş..sonra hemşerisiyle tanışmış bunlar telefonda görüşmüş baya.. kızlar saf kanlı bu çocuğa bakire olmadığını bisekilde söylemiş..baya bir süre konuştuktan sonra..1 ay.. ilk buluşma gerçekleşmiş.. ilk buluşmada yatmışlar... sevgilim bana birden öptü bende nasıl oldu bilmiyorum diyor.. o şeyden sonra sevemedim onu diyor..sonradan eroin içtini her gece içki içtiğini görünce kız bunu bırakıyor..çocuk şimdi 2 sene sonra faceden bunu ekliyor seni unutamadım felan diye ama niyeti gene bişeyler yaşamakmış.. bende meraktan kızın faceinden ona cevap verdim o andada herşey ortaya çıktı.. sevgilimi çok seviyordum..neden bir insan bu yanlışa düşer ki?.. evlilik düşünüyodum şimdi herşey paramparça..birbirimizi bırakamıyoruz sevgiim çok pişman olduğunu belli ediyor..2 saat durmadan ağladı geçen.. sizce ne yapmalıyım? o çocukla yattğini düşünmek beni deli ediyor..

Güncellemeler:
faceden eklemedi yazdi..kizda buna yüz vermedi yani yanlis anlasilmasin..
en kötüsü ailemde biliyor..agzimdan kacirdi o an..cok pismanim..ama suc onun kandirmasaydi beni

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• onunla her yakınlaştığında başkalarıyla yaşadıkları aklına gelecek diyenler olmuş.

peki böyle severek ayrıldıktan sonra başka birisiyle bir ilişki denediğinde senin aklına onunla yaşadıkların gelmeyecek mi? birlikte gittiğiniz her yer, birlikte yaptığınız her şey bir bir aklına gelip seni içten içe yiyip bitirmeyecek mi?

aşka ve sevgiye kendi inançlarınız ve düşüncelerinizle sınırlar çizmeyin, mutsuz olan siz olursunuz.

aşkın zamanla her şeyi unutturacağına eminim. bu sebeple bitirir bir şans daha vermezseniz çok pişman olursunuz.

0|0
    0|0
    • benleyken bir yanlisi olmadi ki bana..benden önce yaptiklari cok ayip ilk gün biriyle yatmak felan..igrenc,

Kızlar Ne Diyor 7

• Oyyy evdekiler duymayaymis iyiymiş. Ikinizin arasındaki her şey geçer, hepsi unutulur ama başkaları unutmaz. Siz birbirinizi affetmeye hazır bile olsanız başkaları buna müsaade etmez her seferinde geçmişi hatırlatıp uzerler sizi

2|0
    0|0
  • Siz bakir olmadığınızda farklı mı oluyor? Bakire değil evet ama 1,5 sene boyunca her an senin yanında olmuş, bir et parçası mı önemli yaşananlar mı?

1|0
    0|1
  • Burada sorun ne tam olarak anlayamadım? Sevdiği biriyle ilişkiye girmiş yani e tamam? Kız gayet aklı başında biri gibi gözüküyor. Senin kız adına face'ten cevap vermen daha güven kırıcı bir olay burada bence.

0|0
    0|1
  • Ondan dürüst birisini bence bulamazsin birdaha. Sanki cok bakire varda o bakirelerde neler yaşıyor anal oral falan... sanada böylesi denk gelirse ileride ne yapacan ?

0|1
    0|0
    • beni yikan sey..ilk bulusmada böyle biseyin yasanmasi..

• beni bir bucuk senede hic aldatmadi.. off nasil insanlar var inanamiyorum..ben erkek halimle ilk gece bir kizla yatmam..

• Yaşamış bişey işte ama beraber asabilirdiniz sen gittin birde o erkekle yazistin.. kiz dememismi o kisi eroin falan kullanmis diye ha birde birakmasamiydi? Kizin vay haline..

• Senden önceki hayatı GEÇMİŞİİİ niye takılı kalıyorsun ? Hem kız pişman da olmuşş. Sevıyorsanız ayrılmayııın . Tamam aklına gelicekk yattıgını dusunmek ama sevıyorken de ayrılmakk Olurmu bu hıc yaa yazık... Sen hıc yapmadınmı peki ? Onun sana sölemedıgınemı takılı kalıyorsun yoksa bakıre olmadıgınamı ..

0|1
    0|1
    • ikisinede...bide kiminle yaptigini biliyorum..

• kaybetmek istememis..vicdan azabi cekmis dedigine göre..utanmis..bilmiyorum..sevgiyi sende tattim diyo.aski sende gördüm diyo..cahildim diyo.. bilmiyom

• sen nasıl ogrenmısdın bakıre olmadını face yoluyla eskı sevgılısındenmı okumak uzun geldı k bakma :d eger oleyse yakalamasaydın facedekı yazıları hala kız yalanını devam ettırmıcekmıydı yanı sen yakalayana kadar solucekmıydı sankı

• kız bir hataya düşmüş 1kez yaşanmıs ve bitmiş ne kadar pişman olduğu belli. tamam haklısın belki bir başkasının sevdiğin kıza dokunmuş olması seni üzer amaher önüne gelenle anal seks yapıp bakire kalsaydı dahamı iyi olucaktı sevginizi böyle şeylerle bitirmeyin allah başka dert vermesin

1|0
    0|1
  • Bosver bekareti bakire olupta evlendikten sonra aldatanlarda var seviyosan ve pismansa guveniyosan ayrilma bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevgilinin senden once ki hayatindan sanane ki ? Sen o kizin kendisini ve kisiligini degilde 2 bacaginin arasini seviyorsan ayril gitsin bu kadar basit.

3|0
    0|1
  • sen daha önce başka birisiyle yattınmı yattıysan kendi yaptıgını normal görüyorsan onun yaptıgıda normaldir. geçmişin yanlışlarınatakılıp kalırsan hayat çekilmez olur.

0|0
    0|0
  • valla birader, o işlere belli olmuyor ya önden olmaz arkadan olur onuda sen bilmezsin en azından kız açık yüreklilikle belirtmiş ve pişman olduğu yönünde hareketleri var seviyorsan takma derim ama tercih senin tabi ki.

2|0
    0|0
  • her zaman söylediğim şudur; eğer karşınızdaki bayan, hayvanın birini çok sevmiş ve beraber olmuş, daha sonra ayrılmışsa bunda ahlak olarak hiçbir sıkıntı yok. ama içgüdüsel olarak hayvan gibi her önüne gelenle yatmışsa o zaman sıkıntı olur. içinizi ferah tutmak elinizde. elinizdeki verileri oturun düşünün. kararı sadece siz verebilirsiniz.

1|0
    0|0
    • bu hususta, uzun süre telefonda görüşüp ilk buluşmada biriyle yatması kafa karıştırıcı. ya sevgiliniz şıpsevdi, ya çakal. dediğim gibi tercih sizin.

• bakireligini kaybetmisti zaten 2 senelik iliskisinde.. bu cocuk hemserisiydi.. telefonda bunu kandirdi heralde..evinden gelinlikle cikacaksin demis bu kizda kanmis..cocuk ilk bulusmada yapmis bakire olmadigini bilip..cocuguda taniyorum tam o.. cocugu..

• dostum o halde hayvana denk gelmiş, kendisi de ders çıkardıysa dert etme. insan şaşar, hata yapmak için gelmişiz dünyaya. mühim olan ders çıkarabilmek. kanımca kendine önyargı edinip, güzel birşeyleri bitirme, kendi kafanda da dert yaratma... hayat güzel, tadını çıkar.

• birlikte olmaya dewam etsen daıma aklına gelecek , ve her ilişki yaşadıgınızda daha onceden onun bırlıkte oldugu an aklına gelecek, ıstemeden de olsa kıyaslama yapacaksın , acaba oda mı sana boyle davrandı falan fılan ,karar senın ama bence onla bırlıkte oldugun her an aklına gelecek , unutamazsın ,en mantıklısı ,daha sonra duygu patlaması yaşayacagına sımdı gerekeneı yapmalısın

0|0
    1|0
    • sizce bu durumu unutmam nekadar sürer..

• yasi daha cok kücük.. 21.. 3 sene önce 18 di ..cahil mi seytan mi bilmiyorum

• şunu anlarım olur ya bı kaza olur tecavuz olayı falan onu anlarım , ama 18 yasındakı biri bana gore cahıl degıldır, herseyı cok cok ıyı bılınır o yaşta, bu benım fıkrım tabıkı , ben sadece mutlaka aklını mesgul eder bu , yok falandesende hep aklında olur, yanı bir virüs gıbı cıkmaz vucudundan haberın olsun

• eger dişarıdan birileri gleip kosnursa ailedn birileri ya da o adamla denk gliep bişeyler soylerse kaldırabilirmisin? bunları dusun evet zar die gecmeyin o kızn bir geçmişi var (bu erkek içinde gecerli benim için ) o adamla kız arkdasın hiç aklına gelmyecekmi bunları kaldırailrsen devam et dieceğim budr

0|0
    0|0
  • ortak şöyle düşün ondan sonra olmuş mu. olmamışsa sorun etme. yapmış bir hata. sende şunu düşün hiç babanla annenle kavga edip kalplerini kırmadın mı oda senin bir yanlışın bir hata. ayrıca kız istediğiyle birlikte olur evleneceği zaman gider doktora verir 200-300 lira kızlık zarını dikitrir sende saf ayağına bakire der geçersin. mantıklı düşün. namus iki bacak arasında değil. beyinde ve kalpte. içini rahat tut mantıklı ol. istersen özelden yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • durumun zor kardeş Allah yardımcın olsun. senin durumunda olsam ne yapardım bilmiyorum inan...

1|0
    0|0
  • senin durum iki ucu boklu değnek, evlensen aklına gelir bu durum kafanı meşgul eder bir kavga etseniz kızıp böyle böyle yaptın desen daha kötü olur. en iyisi boşver vazgeç

0|0
    0|0
  • Bro ilk buluşmasında yaşaması garip biraz. Bali biraz zaman geçeydi hemen vermiş

0|0
    1|0
    • bakireligini bir önceki iki senelik iliskisinde kaybetmisti zaten..ilk bulusmada vermis ya da bir ay sonra fazla fark etmiyo aslinda..sevmis kanmista olabilir ama bu gercekleri degistirmez ki

• hayir..onunla kaybettim..

• Sen bakirdin o değildi keşke gömmeden önce bitirseydin sen de gömmüşün üstüne kalmaya bu kız srnin

• Dostum bakire olup ne .. olanlar var, takılmayın lütfen böyle şeylere..

0|0
    0|0
Yükleniyor...