Bakire kizlar sorum size ?

Arkadaslar ben bir seyi merak ediorum sitede bakire olup sevgilisiyle ya da herhangi bir erkekle bekaretini bozmamak icin analdan iliskiye girenler var mi ?

Girenlere aoruorum sonradan bir sıkıntı olmadi mi tuvaleti yaparkeb ya da otururken ?

Birde an yapmisken bekaretinizi nasil bozmadaniz yani analdanda olsa butunlesiosunuz ve o anda arzulariniza yenilmeyip nasil sadece analla yetinebildiniz ?

1|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• tuvalette oturmada sıkıntı olmaz. ama elemanın penisi büyükse daha doğrusu çok kalınsa senin anüsüne göre o zaman kanama falan olabilir. wc sıkıntısı uzun süreli anallar sonrasında ortaya çıkabilir. atıyorum 1 yıl 2 yıl 3 yıl tabi bu sıklığa, girenin kalınlığına, senin kaslarına göre değişir.

bakire kz arkadaşımla yatarken bazen zorlanıyorum benle gelmek istemiyor. dayanamayıp vermekten korkuyor. zor iş

0|0
    0|0
    • Yani insan analdan verirken o an kendinden geçer ve verir valla

• Ani yasarsak eger her seyde işimiz var :D

• o zaman boobjob oral ve sevişmece takılcanız ya da sevgiline girmiceği ve çok hızlı olmayacağı konusunda güveniyosan anlaşırsanız dediğim gibi bacak aranda gidip gelsin. Ya da şimdiye kadar napıyosanız öyle devam edin riske girmeyin siz bilirsiniz

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir sıkıntılarının olduğunu görmedim şuana kadar, tuvalet mevzusuna gelirsek eğer işin cıvkını çıkartırsan tutamazlar elbette. orantılı olmak lazım en fazla haftada bir kere..

0|0
    0|0
    • Hmm erkekler için zor olmuo mu neticede daracık yer

• Cümlelere gel :D

• Ne varmış cümlelerimde :)

• Önemli olan ruhun bakire olmasıdır.

0|0
    0|0
    • Boyle dusunen erkeklerde varmis demek

• Ne olayi anlamadim ki

• Neyse ya boşver.

• ilk ilişkiyi normal değilde anal istiyorsa ayrılırım ben o kızdan demek ki bana güvenmiyor.

0|0
    0|0
    • İlginçmis

• Evlenmeliksin yani :P

• dışarıdan nasıl görünüyor bilmiyorum ama sanırım doğru kişilerin ilgisini çekebiliyorum :) duygularıyla hareket eden, başladığı işi yarım bırakan biri değilim yarı yolda bırakmam. anal konusuna tekrardan gelince ya da başka herhangi bir durumda duygularımla hareket etmeye başlarsam ve yanlış, zarar verici birşeyse bana sağlam bir tokat atsın bir kendime geleyim:D belkide anlaşabileceğimiz aynı yaşayıp aynı düşünebileceğimiz birini bulamayacağım için yalnızda ölebilirim:)

• uff sallama alttaki gizliyi.. adam akıllı sana zarar vermiycek güvenilir birini bul oral falan yap en temizi ;)

0|0
    0|1
    • Erkek o kadarla yetinir mi o an

• ya cidden benim de arzularım var ama bir seviyeyi koruma amacındayım. benzeriz. okuyan kültürlü temiz bir insanım da birazcık sohbeti hakediyorum bence ama sen bilirsin yine de :)

• biraz sohbet ederiz eğer sıkılırsan, vazgeçersen tekrar rahatsız etmem :)

• link senı bu tatmın eder ancak

0|0
    0|1
    • Telden giriorum die linki acamiorum ne varki

• Sanada

• tskr

• tam hayalimdeki kız :D

0|0
    0|0
  • Hımmm sen analdan yemek istiyorsun da ön bilgi istiyorsun :)

0|1
    0|1
    • Yok sadece merak ediorum gercekten

• link Özür dilerim güzelim linki unutmuşum :(

• Benim facem yok birde sen kac yasindasin

• sen dayanamadın sanırım :) analdan yaparken verıverdn :)

0|0
    0|0
    • Analdan yapmayi dusunmuorum ama onuda yapan onuda yapar dusunuldugunde ben o an kendimden gecerdim o yuzdende orayida isterdim ne bilim

• kızdırdım sanırım ufacık bısey de :) :)

• Gizli kalalim tamam dedin daha ne diyeyim allah askina

• Girmeyi mi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • Yok sadece aklima takildi gercekten

• Gizli olmak istemesem gizli olmazdim

• ya kime söylicem ben sanki, sen beni görüceksin ben seni... merak etme arkadaş oluruz zaten...

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk tuvalet biraz zor olmuştu ama ondan sonrakiler eski haline dönndü. acı birkaç gün devam etti her gün ona küfrettim. ayrıldık halen de küfrediyorum

0|1
    0|1
    • Iyi cesaret etmissin valla zorla mi yapti kufrediorum dedin ya.s

• kendisi evet öyle çok lanet biriydi hiçbir bakire kızla önden sevişmemekle gurur duyardı tabi bunun yobazlığını geç çaktığım için bir süre beraberliğimiz oldu pişmanlıklaarrrrr

• Neyse kurtilmussun en azindan

• ilişkiye girdiyse bakire falan değildir. anal, oral, vajinal fark etmez.

1|1
    0|0
    • Dimi ama analdan yapipta bakireyim die dolananlarda var

• onlar sahtekar.

• evvet ama milleti kandiriolar her ne kadar kendileerini kandiramasalarda

Yükleniyor...