Bekaretin sizin için önemi nedir?

Mesela bakire olmayanla sevgili olup evlenir misiniz? Veya bakir olmayan bir erkeğe bakış açınız ne olurdu bayanlar v baylar

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire ya da bakir bunlar insanlarin kendi secimi ben bakirim degicek biriylenilkimi yasamak isterim herkes biliyo 45 liraya karakoyu ne gerek var kizlar icinde aynisi gecerli bence ben asla takmam esimin sevgilimin bakire olup olmamasi ben benden onceye degil sonraya bakarim herzaman miladi benimdir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bakir olan erkek = bıyıkları yeni terleyen çocuk

0|2
    5|9
  • benim için bir önemi yok fakat gerek ailemin tutumu gerekse yaşadığımız toplum yüzünden korumak zorundayım.

0|1
    0|0
  • Sevişti bir bakir ile bakire. Erkeğe milli dediler, kadına fahişe(Cemal Süreyya) türkiyede olab bu, dini açıdan ikisi de günahkar benim gözümde bakirlik değil mesele tövbe etmişse sıkıntı yok yeterki can yakmasın. tecrübe olayı bana çok salakça geliyor, her insan farklıdır her insan ayrı bir tecrübedir sonuçta.

0|2
    0|0
  • Bakir erkek istemem çünkü erkek ne istediğini bilmeli,ama ben bakireyim illa evleneceğim zaman yaparım demiyorumda değecek biriyle olsun istiyorum.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• bakire değilse nedenini bana mantıklı bir şekilde anlatmalı .mantıklı derken ,pişman olduğu bir ilişkide olabilir .diyebilirki hislerime engel olamadın .hiç kendime yakıştıramadım keşke o anı yaşamasa idim diyebilmeli

0|2
    0|0
  • sebep aramam bakire degilse bitmiştir

0|3
    0|0
Yükleniyor...