Oral seks yaparken korunuyor musunuz?

Erkekler oral sekste prezervatif takıyormusunuz? Kızlar siz partnerinize oral yaparken partneriniz prezervatif takıyor mu?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• "Oral sex'te kondom kullanılır mı ya?" demiş bir çok kişi. Hastalıklar Oral sex'le de bulaşabiliyor. Siz tercih etmeyebilirsiniz ama böyle bişey var. Yeni bi keşifmiş gibi davrananlar cahilliğini konuşturmuş...

link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oral yaparken hastalik bula$ada biliyor, o yüzden tanimadiginiz boruyu agziniza almayin :) anacigim... AIDS ve hepatit b bulasma riski var

0|0
    0|0
  • biz yoğurtkabını tercih ediyoruz oral yaparken korunmak içinn

0|1
    0|0
  • yok daha neler

0|0
    0|0
    • neden yok daha neler dedin ki

ben kız arkadaşımın ağzı benimkiyle dolu iken konuşmasını seviyorum hoşuma gidiyor

• Plastik kokar ya o ne :s

0|0
    0|0
  • yok canım o nerden cıktı neden prezervatıf kullansınkı? prezervatıf kullanmamızın tek sebebı hamıle kalmamam ıcın agız yoluyla hamıle kalınmayacagına gore kullanılmaz yanı

0|0
    0|0
    • Başta aids olmak üzere bir sürü cinsel hastalıklar oral yolla bulaşabiliyor.

• esım dısında kımseyle bırlıkte olmadıgım ıcın esımde benden baska kımseyle bırlıkte olmadıgı ıcın esımınde ole bı hastalıgı olmadıgı ıcın bısı kullanmaya gerek duymuyoruz dıyım

Erkekler Ne Diyor 14

• Migros poşeti kullanıyorum link

2|3
    0|0
  • ben şahsen seviyorum çok da hoşuma gidiyor

benimki sevgilimin ağzındayken onun ağzı dolu konuşmaya çalışması

daha da zevkli hale getiriyor

0|0
    0|0
  • erkek açısından hiç zewki çıkmaz :)

0|0
    0|0
  • o zaman ne anlamı kalır ki?

0|0
    0|0
    • Başta aids olmak üzere bir sürü cinsel hastalıklar oral yolla bulaşabiliyor

• önüme gelenle yatmadığım için böyle bir derdim yok.

• kasket takıyorum.

0|0
    0|0
  • Monogamik biri için gereksiz bir uygulama.

0|0
    0|0
  • Oral sekste kondomun ne isi var ya

0|0
    0|0

• iyide soruda cinsel hastalık olarak sormamışınki oral yaparken kondomdan bahsetmişsin peki sen oral yaparken ne takıyorsun.

• sen hastalıktan bahsetseydin yedigin çatal kaşıktanda bir çok hastalık bulaşıyor

• buda yenimi çıktı...

0|0
    0|0

• bunun için korunmaya gerek yok ki..korunmadaki amaç hamile kalmamak içindir genelde..

0|0
    0|0
    • Cinsel hastalıklar oral yolla da bulaşabiliyor. Aidsinde oral yolla bulaşma ihtimali var.

• korunuyoruz. pencereyi açık tutup C bloğa doğru püskürtüyorum :-)

0|0
    0|0
  • yok canım oral sekste de prezervatif kullanılmaz artık...

0|0
    0|0

• oral sexte korunursan adı oral olmaz :) prezervatif yalama olur :)

0|0
    0|0
  • Tabiki takmıyorum ne anlamı kalırki oral yapmanın :S

0|0
    0|1
  • Gerek yok. Oralda.

0|0
    0|0

Yükleniyor...