Hep sevgilisi olarak mı kalacağım şimdi ?

Erkek arkadaşımla internet üzerinden tanışmıştık. Tabi o zamanlar ona bağlanacağımı tahmin etmediğim için cinsellik muhabbeti de girdi işin içine. Şimdi 3 aydır beraberiz onu seviyorum. Onun duygularından da eminim. Yalnız kaygılanıyorum evlilik düşünmeyecek mi hiç benimle ?

Konu açıldığı zaman hep bu aralar düşünmediğini söylüyor ( işe ve maddi sıkıntıya bağlıyor ?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• henüz 3 ay olmuş, muhtemelen evliliği hiç düşünmüyordur sevgilin. birlikte olmaya başlamadan önce hiç evlilik konusunu konuştunuz mu? sen hemen evlenmek istiyorsan onunla çıkmaya başlamadan önce bu niyetini açıklaman gerekirdi. ikinizin bakış açıları çok farklı olabilir şu anda.

0|0
    0|0
    • hemen istemiyorum zaten ama 1 yıldan sonra düşünülmesi gerekmez mi

• genellikle konuyu o açıyor ama olumsuz konusuyor yani kendi k.cımı toplayamıyorum daha falan diyor. istekli değil hiç

• o zaman bunlar belki de sana karşı verdiği mesajlardır. niyeti yoktur, seni de oyalamak için bunu mazeret gösteriyordur. senin istekli olduğunu görünce böyle yaparak durumu kurtarıyordur. bence çok endişelenmene gerek yok, zaten yakında durum netleşir. senin gibi düşünmüyorsa dediğin gibi zorla da fazla sürdüremezsiniz bu ilişkiyi.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• kız dur hele ne bu acele

0|0
    0|0
  • Cinsellige falan girmisseniz 3 ayda emin ol evlenir. Zaten su kızların hrmen evlenelim laflari yok muoda ayri bir dertte neyse

0|0
    0|0
  • sen bu çocukla yatıyorsun

evlenmişsin zaten

daha ne istiyorsunki!

0|0
    0|0
  • netten tanıştığı için sana saygı duymuyor. ciddi bir ilişkiniz olmayacak. sıkılana kadar...

0|0
    0|0
  • 3 aydir ciktigin biriyle evlilik dusunme zaten burada cocouk mantikli sen mantiksiz dusunuyosun

0|0
    0|0
    • iyi de ya o 3 ay 1 yıl 2 yıl olursa

• bu gdişle öyle olacak zaten.. işinden dolayı kendini hazır hissetmiyormuş daha byerlerimi toplayamıyorum diyor

• E zaten kendini toparlamadan evlense geleceginiz mafolur

• ahaha işin içine cinsellk girdiyse senn kalemin kırılmış yavruu :D artık sadece o tarz bir arkadaş olursunn bir mal çıkmadığı sürece evlenemezsn

0|0
    0|0
  • 3 aydır tanıyorsun ve cinsellik konusuna girdiniz duygularından da eminsin :) bekle o zaman canım kesin evlenir seninle ;)

0|0
    0|0
    • yalan mı söylüyo yani

• 3 ay da bu konulara girmeniz ne kadar mantıklı sence? birbirinizi ne kadar tanıyorsunuz ve ne kadar güveniyorsunuz ?

• kimse ben seninle cinsellik için birlikteyim demez...

Kızlar Ne Diyor 2

• haha bizim bir yıl olcak düne kadar evlenioduk şimdi maddi sıkıntılara bağlayıp kıvırmaya başladı yalan dolan işte ben yer miyim yemem :)

0|0
    0|0
  • ne bu evlilik merakı ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...