Onu çok seviyorum ama ...

benden önce iliskilerinde hata yapmis ve yatmis.. 2 sevgilisi olmus ilk sevgilisiyle 2 sene berabermis ve yasamis...sonra biriyle daha olmus.. hersey üstüme geliyodu ben ondan sonra tövbe ettim karsima sen ciktin seni kaybetmek istemedim ondan yalan söylemek zorunda kaldim dedi bekaret konusunda.. 2 senedir beraberiz..bu seyler ortaya cikti ben onu cok seviyorum ama düsünceler beni deli ediyor.. hic basiniza geldi mi böyle bir olay?

• Cahillik yapmis sevmis kanmis..affedebilirsin
    50% (2)75% (3)62% (5)Oy Ver
  • Bence affetme..
    50% (2)25% (1)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu bize sorma kendine sor sen bu şekilde kabullenebilicekmisin ilerde bu düşünceler eşinden soğutur mu seni yani bunun muhasebesini kendi düşüncelerinle yapmalısın biz ne dersek diyelim önemli olan kalbinden geçendir bazen sevgi baskın çıkar geçmişini siler atarsın bazen düşüncelerin baskın çıkar onun için ölsen de yine onunla olamazsın bu konuyu kendine sor bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabiki akılna gelir hoş değil ama bence affetmek Allah a mahsus önemli olan seviyorsan onu sahiplenip güzel bir yuva kurmak

0|0
    0|0
  • basta soylemelıydı sana 2 sene saklamıs sonuctta yalan soylediginden ayrıl bakıre olmadıgından degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer sen de ilişki yaşadın sa affedebilirsin tabi

ama bu yaşına kadar bekledinse o karşındaki beklememiş oluyor bunun hatayla ilgisi yok

0|0
    0|0
  • her gece kafanı yastığa kafanı koyduğunda aklına sevgilinin geçmişi gelicekse hiç uzatma ayrıl ilerleyen zamanlarda en küçük kavgada bunu yüzüne vuracaksındır

ama yok ben kaldırırım diyorsan tamam bu konulara da hiç girmezsin ilişkine devam edersin

0|0
    0|0
  • C şıkkı, geç bu bakirelik muhabbetlerini, cahilliği yapan sen oluyorsun şu durumda

0|0
    0|0
    • umursamayip devam mi yani?

• umursama tabi birader seven adam kendinden öncesine bakmaz, sonrasına bakar, o kadar sevmiyosan zaten içine dert kalıyosa direk ayrıl hayatı onada sanada zehir edersin

Yükleniyor...