Gay'ler neden çok yakışıklı oluyor?

Ne zaman bir gay görsem inanılmaz tatlı yakışıklı oluyorlar çok güzel dudakları giyinişleri var güzel konuuyorlar. uzun boylular ... YAKIŞIKLI ERKEKLER NEDEN GAY OLMAK ZORUNDA :((

Güncellemeler:
güzel ince kaşları güzel burunları uzun bacakları güzeldudakları ince zaayıf vücutları hepsi çok güzel :(((

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

• Evet bence de yakışıklılar ve tertemizler , temizliklerine üstlerine başlarına daha özen gösteriyorlar.Giyimleri sıradan değil üstelik, en azından uyumlu ve temiz giyinmeyi beceriyorlar diğer erkeklere göre.

Genetik bir yapı sanırım dudaklarını ve vücutlarının güzel olması, yüzlerinin berrak olması.

Hetero erkeklerin homo erkekleri pek sevmemesinin önyargılı davranmalarının önemli bir nedeni de kıskanmaları ..

Hetero bir erkek , temiz ve güzel giyinen bir heteroyu da kıskanır .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kadınlar yüzünden Gay oluyorlar.

Güncellemeye bakıyorum da, sanırım sende de Lezbiyenlik eğilimi var gibi :-))

0|0
    0|0
  • kaçan balık büyük olur, belki de o yüzden hepsi yakışıklı geliyordur sana :)

0|0
    0|0
  • yooo ben değilim..(yakışıklı değilim) :))

1|0
    0|0
  • Utanmıyorum ve Çekinmiyorum. Ben Gay im.

1. si gayler kendisine bakıyor.

2. doğası gereği sanırım. :D

0|1
    0|0
  • Her sey tip mk zaten insan olmasin yakisikli olsun e yavrum git birine yazil illa beseksual cikar aralarindan

0|0
    0|0
  • yaw senin bu gunlemen erkek degil kadın aradıgını gösteriyor tarifin bir kadın resmen tek fark pipisinin olması ee böyle bir yapıya sahip erkegin gay olma ihtimalide yüksek oluyo haliyle cünkü erkeksi bir beden yok adamda neyi dert ediyosun daha

0|0
    0|0
  • İyide gaydan ne hayır bekliyorsun sen yakışıklı olsa ne olur olmasa ne olur

0|0
    1|0
  • Sabah sabah nereden geldi aklına bu soru.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlerden neden güzel oluyorsa ondan :D

0|0
    0|0
  • Çirkin erkek yoktur, bakımsız erkek vardır. :) Yani onlar da kendilerine çok özen gösterdiği için biraz da bu yüzden olabilir diye düşünüyorum :))

1|0
    1|0
  • gay mısın gardaş :(

0|0
    0|0
  • peki neden güzel kızlar lez oluyo

0|0
    0|0
  • Ben bitane taniyor sisman hayvan gibi gozlugu varonu gorsen vazgecersin bu sevdadan ://

0|0
    0|0
  • Gay olmak hariç beni tarif ettin resmen :D

0|0
    1|1
  • sacma hic katilmiyorum :) ...

1|0
    1|1
  • Sen gizli bir gaysın, itiraf eder veya etmessin sana kalmış.

0|0
    0|0
  • yakısıksız erkek yoktur az içki vardır

0|0
    0|0
  • Ne yapalim gay mi olalim :))

0|0
    0|0
  • Nedn guze kizlarin genele kasar ya da hayat kadiniysa buda ole bise...

0|0
    0|0
  • senin dünyan onlarla sınırlı ondan dışarısı senin için yok gibi ondan kısır döngüdesin geç bu ayakları git o zaman bir gay ile takıl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunun sebebini ben de çözemedim :)

1|0
    0|0
    • offff :((( sınıfta bir gay çocuk var o kadar yakışıklıkiiiii çok güzel konuşuyor bir çok erkek modelde gay ve inanılmaz yakışıklılar :(((

• bakımlı olmaları çok güzel, ama gel gör ki ...

0|0
    0|0
  • Gaylar bakımlıdırlar fazlasıyla hemde bide beyaz genliler genelde ben beyaz tenlileri sevmem ESMER ERKEKLER CANDIR <33

0|0
    0|0
  • Nane naneyi söyleyen top da yakışıklı mı :(

0|1
    0|1
Yükleniyor...