Erkek arkadaşım bakire olduğuma inanmıyor, ne yapmalıyım?

Ben 25 yasindayim avrupada dogdum buyudum sonra yurtdisinda okudum ve sevgilim kayserili bana bakire olup olmadimi sordu bakireym dedim inanmadi amerikalarda okumus birinin bakire kalmasina inanmak zor diyor daha once kimsele cikmadimada inanmiyor hem guzel ve cekiciyim ayiptr solemesi ama yabancilarla cikacak kadar modern degilim nese onu inandirmak icin rapormu almaliyim sacma degilmi neden bir erkek boyle der

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne rapaor al nede ilişkine devam et.sana günemeyenin sözüne itimat etmeyenin senin yanında yeri yoktur.ayrıca halen dediğin gibi isen ne olursa olsun evlenemden önce bunu yapma..iffetini koru seni hak eden kişiye yani eşine sakla kendini.haa bu arada:)) komik gelecek ama senin dallama biraz bu işlerden anlasaymışböyle salak bir soru sormaz sadece yürüyüşüne bakar anlardı ama ne kadın ruhundan nede ilimden haberdar değilmiş senin dallama:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben olsam bende inanmam yalnız görmek içinde sıkıyo olailir acıkcası ben göster derdim ama sadece göster me raporu bende alırım bakireyim diye :)

0|0
    0|0
    • Neden inanmazdin? Neyi gosterim evlenmeden olurmu hic

• avrupada doğmussu buyumussun ama suda var seni tanımadanda bişey diyemem yani hareketlerin karakterin ailen ailenin seni nasıl büyüttüğü bunlardan bile anlısılır

• inanmıyorsa kendi derdidir

sen ona sorunmu bakir bir erkekmidiye

çünkü sen temiz bir kız olduğuna göre

temiz bir erkekle evlenmelisin

0|0
    0|0
  • Kafasında kaç tilki dolaştığını saymaya İstanbul nüfusu yetmez.

0|0
    0|0
  • Well if u ask me, he must beliv ya coz if he values n rely loves ya deeply, why wouldnt he rit? N dnt tranna convinc him or sth, js say"if ya rely in love, u woul beliv coz u knw i cnt lie 2 u,ye i lived in usa,howeve, kept my virtue so u dnt aprrciate me 4 tht bt nt belivin" n stufs lik dis. No ned 2 gt report n lower ur character.

0|0
    0|0
  • adam kayserili ne bekliyorsun ?

avrupada millet durmadan sadece seks yapıyor sanıyor bu tür arkadaşlar ondan zaten avrupaya girerlerken sorarlar ne için geldiniz diye :D:D:D

0|0
    0|0
  • inanamıyosa niye devam ediyon ya sana güvenmeyen kişiyle devam ediyosun

0|0
    0|0
  • bas tekmeyi

0|0
    0|0
  • "ayıptır söylemesi" haha güldürdün :D

0|0
    0|0
  • İnanmıyorsa yolu göster. Abartmaya gerek yok.

0|0
    0|0
    • Bisey sorsbilrmiim? Kayseride bekaret cokmu onemlidir yani kan gelmese bosanma falan oluomu?

• Kayserinin geneli tutucudur ve bu tarz şeylere çok önem verirler diye bir genelleme var ama en iyi Kayserililer bilir bu durumu.

• Hmm ok tesekur

• inandrmak zorunda değilsin ki

0|0
    0|0
    • Ya oylede simdi benimle evlenirse ozmnda boyle supelenmesin diye doktora gitmelimiim ki

• sevişiyormusunz erkk arkadaşınla neye dayanarak bunu söylüyor tecrübeli gbimi hareket edyosn

• Hayir bilmiyorum belki rahat davrandigim icin

• Saçmalama ne raporu inanmıyorsa defolur gider. Ama Kayserinin en geri kafalı öküzlerindenmiş demekki Kayseriliyim Kayseride yaşıyorum maalesef kafatasının altı boş olan bir sürü insan burada. Ona bir şey kanıtlamak zorunda değilsin istemiyorsa çeker gider

0|0
    0|0
  • Bosver salla onu zarf atmis sana ? İnternettemi tanistiniz ?

0|0
    0|2
    • Seviyorum ama, evt sonra bulustuk gorusmeye devam ettik

• Bilmiyorum oylede biri degil nette konusurken hic bu konulara girmiyodu

• O konulara girse uzaktan zaten engellerdin :) herkese guvenme oyle bende tavsiye sana . Konusmak istersen ekle istersen beni sormak istedigin bizey varsa konusuruz .

• ya işte oda zord yapalım su ısı dıyemıyo senden once bakire olmadıgının teyıdını ıstıyo :D sonra yapalım dicek daha once yapmıssın dıcek hani sözum ona senı o kıvama getıremıyo senın gecmısını kullanmak istiyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...